Προς το περιεχόμενο

Μεταμεσονύχτιες ανησυχίες


Pa0ki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Εγώ ψηφίζω kingsize21

Εγώ απ΄οτι κατάλαβα είναι ο Γλυκός.

Το σίγουρο είναι ότι δεν ειμαι εγώ.

 

Από τη μέρα που γράφτηκα έχω λάβει και διάφορα μηνύματα από περίεργους.... Γυναίκα καμία εκτός απότ η stavi που κάτι φώναζε ότι της έκανα.

Ενας άλλος με ρώταγε να του δείξω φωτογραφία της νένυας.

Wtf???! Τί να δείξεις; Αφού έχω ήδη ποστάρει στο ανάλογο θρεντ. Btw: Ώρα για κανα επεισόδιο Voltron και μετά ύπνο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 278
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι ας μη γίνει, σημασία έχει ότι έχουμε το respect των ανωτέρων μας, επειδή είμαστε συνεπής και το thread επιβιώνει.

Μπα. Απλά το πρωί είχε κατέβει πολύ κάτω για να το προσέξουν.

 

Να προβλέψω wannabe θέμα ΠΣΚ;

 

Παράλληλη (δηλωμένη) σχέση με 2 γκόμενες.

 

bonus

 

Τι δώρο να κάνω σε ένα μιλφ.

 

 

Dammit. Λείπουν πια τα δυνατά θέματα από το insomnia.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε ανοίγω εγώ ένα, συνέχεια του παλιού που εξαφανίστηκε, γιατί έχουμε εξελίξεις στο κρυφό "τρίο" (η πρώην φεύγει από τη μέση μετά τις γιορτές). Αλλά όχι το σαβατοκυριακο γιατί θα ειμαι με το νινί.

 

 

 

Άσχετο, πονάει η καρδιά μου, δεν το λέω μεταφορικά. Τι διάολο γίνεται. Κάθε βράδυ που ξαπλώνω εκτός αν είμαι με παρέα. Γιατρός κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άσχετο, πονάει η καρδιά μου, δεν το λέω μεταφορικά. Τι διάολο γίνεται. Κάθε βράδυ που ξαπλώνω εκτός αν είμαι με παρέα. Γιατρός κανείς;

 

 

Ανοιξε θεμα φιλε, δεν γινεται ετσι απλα μια διαγνωση.....  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιατρικές συμβουλές στο insomnia αστες καλύτερα. Πέρα από το οτι έχεις ξεχάσει να δώσεις λεπτομέρειες του συστήματος σου (πόσα watt -συγγνωμη κιλά- πρέπει να καλύψει το "τροφοδοτικό", πόσο παλιό είναι το σύστημα κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι σε ηλκία εμφράγματος, αλλά τι άλλο μπορεί να είναι; Ούτε χοντρος, το αντίθετο.

 

Μετά από λίγη ώρα μου περναει βεβαια και κοιμαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπες μιλφ...

 

Γυρισα απο μπαρ στο κεντρο στο οποιο σε καποια φαση εισελθε μια κυρια. Αλλαζε συνεχως θεσεις, με δαιμονισε αλλα λογικα της επεφτα μικρος :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον καημό έμεινες.. Τι καταλαβες; Την αλλη φορα να κάνεις κίνηση όπως τα λευκά κάνουν άνοιγμα στο σκάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...