Προς το περιεχόμενο

paypal account locked με 400ευρω


nexus5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια

εφαγα Limited account sto Παυπαλ

εδω και 2μηνες κοντα

σημερα ξαναμπεικα και ειδα αυτο εδω το μνμα 

http://postimg.org/image/agjyhohb3/

 

δλδ τωρα μπορω να βγαλω ταλευτα μου?και αν ναι πως?

http://postimg.org/image/6phncduaz/

 

καπιος εμπειρος παρακαλω

αμεση αναγκη 400ευρω!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξι το paypal τι αθλιο helpdesk εχει...και εμενα εχει γινει limit ο λογαριασμος (ευτυχως χωρις λεφτα) και τους εχω στειλει 10 μηνυματα αλλα απαντηση καμια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το limited account δεν ειναι ban , εχει περιορισμους εφοσον δεν το εχει κανει verified, μπορεις να κανεις κινησεις μεχρι καποιο ποσο. κανε verified δεν ειναι τιποτα , 400 ευρω και δεν εχεις κανει verified.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατεχεις το αγγλικο, παρτους τηλεφωνο, πιο γρηγορα θα βγαλεις ακρη με τηλεφωνο παρα με email. Εμενα μου αλλαξαν password σε λιγοτερο απο 5 λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε capital controll ενοειτε οτι δεν μπορεις να βαλεις Ελληνικο λογαριασμο , βγαλε μια revolut καρτα κανε την add ( πρεπει να στειλεις χρηματα πρωτα μεσα , δες τον οδηγο της Revolut ) και μετα θα γινει verified .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην φωτο που εστειλα λεει

this limitation cannot be appealed

και καρτα να βαλω δεν θα βγει το λιμιτεντ

 

 

Lucian The Purifier's
 

αλλα και παλι τι να κανω την καρτα οταν δεν μπορω να τραβιξω τα λευτα μου απο το παυπαλ/?χα


στην revolut Πειγα να κανω ....top-up και λεει declined wtF?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να επιβεβαιώσεις τον λογαριασμό ναι ή οχι, εχεις δηλαδή τα πραγματικα στοιχεια ταυτότητας?

 

 

Στις κάρτες δεν μπορεις να τραβήξεις χρηματα απο το βαλανς, για να τα πάρεις πρεπει να συνδέσεις λογαριασμό ιβαν, αλλα αυτο απαιτεί ενέργειες απο το ππ, οποτε τωρα που εισαι κλειδωμένος το μονο που μένει ειναι να επιβεβαιώσεις τα στοιχειά σου

 

 

Δες τι λεει το case

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να επιβεβαιώσεις τον λογαριασμό ναι ή οχι, εχεις δηλαδή τα πραγματικα στοιχεια ταυτότητας?

 

 

Στις κάρτες δεν μπορεις να τραβήξεις χρηματα απο το βαλανς, για να τα πάρεις πρεπει να συνδέσεις λογαριασμό ιβαν, αλλα αυτο απαιτεί ενέργειες απο το ππ, οποτε τωρα που εισαι κλειδωμένος το μονο που μένει ειναι να επιβεβαιώσεις τα στοιχειά σου

 

 

Δες τι λεει το case

This limitation cannot be appealed.

 
 
δες την φωτο
 
και δεν μου λεει τιποτα αλλο,εχω ολα μου τα στιχεια,δν μπορω να τα επιβεβοσω καπου
δεν μ δυνεται αυτη η δυνατοτητα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

This limitation cannot be appealed.

 
 
δες την φωτο
 
και δεν μου λεει τιποτα αλλο,εχω ολα μου τα στιχεια,δν μπορω να τα επιβεβοσω καπου
δεν μ δυνεται αυτη η δυνατοτητα

 

Ας τα παρουμε ενα ενα, αρχικα σου εχουν μπλοκάρει τα χρήματα του βαλανς για 21 μερες, τώρα το αριστερά δεν το ξερω, λεει πάντως οτι πρέπει να ολοκληρώσεις 10 πωλήσεις χωρίς προβλήματα απο τους αγοραστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...