Προς το περιεχόμενο

ποιον browser για android?


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Chrome γιατί τον έχω και στο PC και πάει και πιο γρήγορα απ'αυτά που έχω δοκιμάσει. Επίσης έχει καλό UI που βολεύει και το sync με το cloud απλά δεν παίζεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλαμερα.

Εχω αλλαξει παρααα πολυς και παντα γυρναω στον Naked browser pro.

Δεν πιανει πολυ χωρο(5-7MB)

Γρηγορος(φαντασου το εχω σε pocket και ανοιγη σφαιρα)

Δεχεται και Abode flash player

Και απλος χωρις πολλα-πολλα για να μην βαραινει.

Τι αλλο να θες!!!!

Υ.Γ να ξερεις παντως οτι δεν παιζει ρολο ο browser αλλα και τη συνδεση εχεις.Ολοι οι browser την ιδια δουλεια κανουν.Αναλογα τις απαιτησεις του καθενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ θα τον κοιταξω! Adblock browser κανεις?

 

(Προς το παρόν, μήπως μπορει να με κατατοπίσει καποιος πώς στον chrome θα μπλοκάρω φωτος κ βίντεος, να μην τρώνε bandwidth?πχ σε κάποιες σελίδες του ινσόμνια που εχουν κατεβατά απο pics. Δεν βρίσκω τη ρύθμιση. Βαλτε το σε σπόιλερ λόγω οφφτόπικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ θα τον κοιταξω! Adblock browser κανεις?

 

(Προς το παρόν, μήπως μπορει να με κατατοπίσει καποιος πώς στον chrome θα μπλοκάρω φωτος κ βίντεος, να μην τρώνε bandwidth?πχ σε κάποιες σελίδες του ινσόμνια που εχουν κατεβατά απο pics. Δεν βρίσκω τη ρύθμιση. Βαλτε το σε σπόιλερ λόγω οφφτόπικ)

 

 

Για εξοικονόμηση δεδομένων στον chrome δες εδώ. Δεν μπλοκάρει, απλά συμπιέζει το μέγεθος. Κάνει καλή δουλειά.

 

 

Όσους και να έχω δοκιμάσει ο Chrome είναι ο καλύτερος σε θέμα responsiveness. Βέβαια πρέπει και το κινητό να έχει και καλά χαρακτηριστικά, γιατί γενικά είναι βαρύς browser. Και ο CM Browser που είχα δοκιμάσει μια περίοδο ήταν αρκετά καλός alternative. Ο Mercury επίσης καλός.

 

Για καλό adblocking μόνο το root θα σε σώσει μαζί με AdAway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οκ θα τον κοιταξω! Adblock browser κανεις?

 

Καλα βρε στο αλλο ποστ δεν σου εδωσα ενδεικτικα καποιους!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ το ειδα κ σευχαριστώ,ευκαιρια ομως να πει ο καθενας την εμπειρια του, ολο κ καποιον αλλο θα ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλαμερα.

Εχω αλλαξει παρααα πολυς και παντα γυρναω στον Naked browser pro.

Δεν πιανει πολυ χωρο(5-7MB)

Γρηγορος(φαντασου το εχω σε pocket και ανοιγη σφαιρα)

Δεχεται και Abode flash player

Και απλος χωρις πολλα-πολλα για να μην βαραινει.

Τι αλλο να θες!!!!

Υ.Γ να ξερεις παντως οτι δεν παιζει ρολο ο browser αλλα και τη συνδεση εχεις.Ολοι οι browser την ιδια δουλεια κανουν.Αναλογα τις απαιτησεις του καθενα.

Μία απ τα ίδια κι εγώ. Εχει και αναδίπλωση κειμένου (ο Opera είναι καλύτερος σε αυτό) βάλε και τις καρτέλες που είναι πανεύκολο να τις διαχειριστείς. Εγώ τον χρησιμοποιώ πολύ και στο desktop γιατί έχω συνηθίσει να βλέπω τις σελίδες όπως στο pc, αλλά ακόμη κι έτσι δεν μασάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...