Προς το περιεχόμενο

Αγορές απο expansys


Siakou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, σκέφτομαι να αγοράσω το nexus 6 απ το expansys κυρίως λόγο τιμής μιας και είναι η πιο χαμηλή που βρήκα. Το πρόβλημα που έχω είναι ότι δεν ξέρω κατά πόσο είναι αξιόπιστοι. Η επόμενη επιλογή που έχω είναι να το αγοράσω απο κάποιο πωλητή μέσω ebay και να ρθει από hong kong (ίδια τιμή). Διάβαζα μερικά ριβιου με εμπειριες ατόμων που έχουν αγοράσει απ το expansys και δεν ήταν και οι καλύτερες αλλά ούτε και το ebay είναι και τόσο αξιόπιστο.. ποια είναι η δική σας άποψη; έχει ψωνίσει κανένας από κει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψώνισε άφοβα, είναι αξιόπιστο, είχα αγοράσει κινητό από εκεί και μου το στείλανε αν θυμάμαι καλά σε 2 ημέρες, στο τηλέφωνο απαντούσε υπάλληλος στα ελληνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ebay εξαρταται απο τον εκαστοτε πωλητη για το πως θα ολοκληρωθει η παραγγελια κ εκει εχεις και την "ασπιδα" προστασια του paypal αν κατσει η στραβη. 

 

Για το expansys ειναι καπου στη μεση, απο τη κριτικη των πελατων αν και απο οσο θυμαμαι ητανε τσιμπημενες οι τιμες του εχουν παντως εξυπηρετηση στα ελληνικα τηλεφωνα κ διευθυνση (Μαρουσι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...