Προς το περιεχόμενο

SJ1000 HD Action Camera@ 33,90 euros @ geekbuying.com


Agathoklis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το φθηνοτερο που την βρηκα αλλου ειναι στ 61 ευρω....

ποσο καλο ειναι το μηχανακι δεν ξερω  αλλα μου φαινεται πολυ καλη τιμη μαζι με τα αξεσουαρ που εχει....

 

 

http://www.geekbuying.com/item/SJ1000-1080P-HD-Sports-Action-Camera-140-Degree--Waterproof--HD-DV---Car-DVR----Yellow-360346.html

 

 

Package Contents 1 x Sports Camera 1 x Waterproof Case 1 x Car Charger (12~24V/100cm cable) 1 x Chinese German Russian & English User Manual 4 x AdhesiveTape 1 x USB Cable 2 x Helmet Strap Set 2 x Helmet Mount 1 x Tri-glide Mount 1 x Bracket Mount 1 x Bike Mount 1 x Car Suction Cup Mount 1 x 100~240V Power Adapter 1 x Back Clip 4 x Ribbons 1 x Multifunction Back Clip 1 x Installation Parts (6 Screws + 1 Screwdriver + 1 Hex Wrench) 1 x Cleaning Cloth

 

 

 

review 

 

vs go pro 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω φιλε μου... με αυτες τι sj δεν ξερω τι ισχυει.... αλλα το geekbuying εξοσο ξερω δεν εχει πουλησει ποτε μουφα...

 

εγω εχω την xiaomi yi  παντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει στα 39€ την λευκή... αλλά και πάλι δε ξέρω πόσο value μπορεί να θεωρηθεί σε σχέση με την xiaomi.

Έχει ένα καρό accessories που αυτο την κάνει κάπως δελεαστική σε σχέση με την xiaomi.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η καμερίτσα ήρθε μέσα σε 10 μέρες! Έχει πάρα πολλές βάσεις η συσκευασία. Δοκίμασα την αδιάβροχη θήκη μέσα σε λεκάνη και όλα κομπλέ. Η μπαταρία σε μία δοκιμή άντεξε 2,5 ώρες εγγραφή.

 

Την θεωρώ εξαιρετική αγορά για την συγκεκριμένη τιμή! Ευχαριστώ τον topic starter!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καμερίτσα ήρθε μέσα σε 10 μέρες! Έχει πάρα πολλές βάσεις η συσκευασία. Δοκίμασα την αδιάβροχη θήκη μέσα σε λεκάνη και όλα κομπλέ. Η μπαταρία σε μία δοκιμή άντεξε 2,5 ώρες εγγραφή.

 

Την θεωρώ εξαιρετική αγορά για την συγκεκριμένη τιμή! Ευχαριστώ τον topic starter!

 

εχει μηπως usb video out? Για Fpv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει μηπως usb video out? Για Fpv

 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω. Πάντως όταν συνδέω την κάμερα με τον υπολογιστή μου έχει 2 επιλογές: είτε για mass storage είτε pc camera (για να χρησιμοποιηθεί σαν κάμερα υπολογιστή). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...