Προς το περιεχόμενο

Επιλογή νέας συσκευής


Iris_89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει απο τις καλυτερες καμερες κ οσα βιντεακια εχω δει τα παει αριστα..

Εφοσον σου εκατσε το g4 καλος να το παρεις  :-) πολυ καλο τηλεφωνο,λιγο καλυτερη μπαταρια να ειχε κ ενα πιο γεροδεμενο σωμα απο αλουμινιο κ θα ηταν μπομπα!!

 

Που θα παει μεχρι αυριο θα σε εχω πεισει ;ρ παντως οι καμερες ειναι πολυ κοντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει απο τις καλυτερες καμερες κ οσα βιντεακια εχω δει τα παει αριστα..

Εφοσον σου εκατσε το g4 καλος να το παρεις :-) πολυ καλο τηλεφωνο,λιγο καλυτερη μπαταρια να ειχε κ ενα πιο γεροδεμενο σωμα απο αλουμινιο κ θα ηταν μπομπα!!

 

Που θα παει μεχρι αυριο θα σε εχω πεισει ;ρ παντως οι καμερες ειναι πολυ κοντα.

https://youtu.be/_fRFqFeQ6tM

Με αγχώνεις χωρίς λόγο lol

Θα τα δω και τα 2 σήμερα και θα αποφασίσω.. Λογικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung δε θέλω να ξαναπάρω, τουλάχιστον για πολύ καιρό ακόμα. Το Nexus δε δεν πληρεί τις προϋποθέσεις που γράφω παραπάνω. Έκλεισε στο g4, ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε καλοδούλευτο το G4, proud owner και εγώ, μόνο η μπαταρία θα σε ενοχλεί στις μεγάλες μέρες, γενικά ολοκληρωμένη πρόταση. Πήρε 2 people's choice awards στο myphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks guys!! Dinos, τι εννοείς πως θα με δυσκολέψει? Δεν βγάζει την μέρα δηλαδή?

Εξαρτάται. Εγώ δε βγάζω μέρα με δεδομένα ανοιχτά όλη την ώρα. Ανοίγω δεδομένα όταν χρειάζεται και στο σπίτι και το πανεπιστήμιο είμαι με WiFi. Φωτεινότητα με βολεύει στο 50%. Επειδή σε λεωφορείο πεθαίνω από βαρεμαρα βάζω να παίξω κανένα παιχνίδι οπότε πέφτει πιο γρήγορα. Γενικά μέρα βγάζει αλλά πρός το τέλος της (μετά τις 5) αρχίζεις να περιορίζεις την χρήση για να σε βγάλει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ, καταλαβαίνω. Δύσκολα ένα smartphone με σχετικά βαρβάτη χρήση βγάζει ολόκληρη μέρα. Στη φωτεινότητα ας πούμε θα το έχω στο ελάχιστο (Αγγλία γαρ λολ) και δε θα είμαι όλη μέρα έξω.. Στη χειρότερη, powerbank! Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...