Προς το περιεχόμενο

xiaomi redmi note 2 (everbuying)


lizardous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη θα κανω και εγω παραγγελια απο vickmall οταν το δεμα ερχεται ελλαδα παραδειδεται με ελτα courier?πληρωνεις κατι παραπανω η το τελικο κοστος που βγαινει στη παραγγελια?

Σου αφήνουν χαρτάκι για συστημένο από ελτα και το παραλαμβάνεις από το ταχυδρομείο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι εφικτο ζητα το να στο κοστολογισουν λιγοτερο π.χ. 120 ε ή σαν gift μικροτερης αξιας.

 

αξιοπιστα μαγαζια απο εξω ειναι τα εξης

 

το vickmall to flosmall k to minideal.

 

Το flosmall ειναι το πιο καινουργιο (δεν το ξερουν πολλοι) αλλα εχει βιντεος, reviews k απαντανε στα μαιλ σχετικα αμεσα. Εχει μονο τα πιο top se κινεζικα κινητα. Σε κατι που ειχα ρωτησει απαντησαν σε 24 ωρες.

 

Το vickmall ειναι πολυ καλο κ αξιοπιστο (απο ολα) κ το minideal ειναι σχετικα ικανοποιητικο συνολικα.

 

κ παρε καλυτερα την FDD-LTE εκδοση για να εισαι καλλυμενος απο μπαντες κλπ

Τα παληκαρια τουminideal μου πηραν 270 ευρο για ενα τλφνο τα φαγαν κανονικα ΔΕΝ στειλαν τιποτα ( μονο ενα ψευτικο τρακ ναμπερ) και μετα καναν τον κινεζο. Γιαυτο να τους προσεχετε περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παληκαρια του minideal μου πηραν 270 ευρο για ενα τλφνο τα φαγαν κανονικα ΔΕΝ στειλαν τιποτα ( μονο ενα ψευτικο τρακ ναμπερ) και μετα καναν τον κινεζο. Γιαυτο να τους προσεχετε περισσοτερο.

 

το εβαλα 3ο σαν επιλογη το minideal κ τελευταιο απο τα αλλα 2 (εγω προτιμω το flosmall αν δεν βρω κατι πρωτα στο vickmall που το εχω 1η επιλογη παρολο που ειναι πιο καινουργιο ειναι οργανωμενο κλπ) αν το προσεξες.... Το minideal ειναι καλο εχει κ αποθηκη στην Ελλαδα σε μερικα προιοντα. Ομως εφοσον πληρωσες θα επρεπε να χρησιμοποιησεις το paypal για το οποιο προβλημα αναφορικα με την παραγγελια κ να κανεις dispute εφοσον δεν παρελαβες κατι.... Παντοτε να πληρωνετε μεσω paypal. για να στειλαν τρακινγκ number καπου εχει κολλησει το δεμα ετσι ελεγα κ γω με το gearbest (πριν 1 μηνα) κ τελικα ηρθαν τα ακουστικα με μεγαλη καθυστερηση ισως λογω εορτων ασχετα αν δεν προκειται να ξαναπαραγγειλω απο αυτους.(gearbest)

 

εγω παντως αγορα απο vickmall σκεφτομαι

 

που ειναι και το πιο αξιοπιστο με πολλες παραγγελιες απο τη χωρα μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παληκαρια τουminideal μου πηραν 270 ευρο για ενα τλφνο τα φαγαν κανονικα ΔΕΝ στειλαν τιποτα ( μονο ενα ψευτικο τρακ ναμπερ) και μετα καναν τον κινεζο. Γιαυτο να τους προσεχετε περισσοτερο.

 

εκανα πριν 3 μερες αγορα απο minideal και ζητησα να μου στειλουν και tracking numer δεν λεει με ποια εταιρεια σταλθηκε το δεμα αλλα παντως το tracking number σε οποιο site και να το βαλω μου λεει οτι δεν υπαρχει η οτι δεν ειναι εγκυρο η "there is no record". Να περιμενω δυο τρεις μερες μηπως ακομα δεν εχει σταλθει με καποια εταιρεια η να αρχισω να φοβαμαι και γω? εκανα την αγορα με paypal φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα πριν 3 μερες αγορα απο minideal και ζητησα να μου στειλουν και tracking numer δεν λεει με ποια εταιρεια σταλθηκε το δεμα αλλα παντως το tracking number σε οποιο site και να το βαλω μου λεει οτι δεν υπαρχει η οτι δεν ειναι εγκυρο η "there is no record". Να περιμενω δυο τρεις μερες μηπως ακομα δεν εχει σταλθει με καποια εταιρεια η να αρχισω να φοβαμαι και γω? εκανα την αγορα με paypal φυσικα.

 

δοκιμασε να το βαλεισ εδω Link.png Site: track το track ειναι σε μορφη RF123648953SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα πριν 3 μερες αγορα απο minideal και ζητησα να μου στειλουν και tracking numer δεν λεει με ποια εταιρεια σταλθηκε το δεμα αλλα παντως το tracking number σε οποιο site και να το βαλω μου λεει οτι δεν υπαρχει η οτι δεν ειναι εγκυρο η "there is no record". Να περιμενω δυο τρεις μερες μηπως ακομα δεν εχει σταλθει με καποια εταιρεια η να αρχισω να φοβαμαι και γω? εκανα την αγορα με paypal φυσικα.

Τα τελευταία δύο γράμματα του tracking number δείχνουν με ποια εταιρεία στάλθηκε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...