Προς το περιεχόμενο

LG G4 Δερματινο απο αγγλια


thelos257

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ ρωτά κανένα κατάστημα από Σκρουτζ αν στο στέλνουν εκεί, κρίμα είναι να περιμένεις τη θεία να φέρει το τέρας

Καλημερα φιλε μου αντε πες οτι τους πειρα τηλεφωνο τι θα τους πω Γεια σας ειμαι Κυπριος μενω στην Κυπρο ονομαζομαι Μ.......... και θα ηθελα να μαθω αν το στελτε στην Κυπρο το LG G4 δερματινο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλε μου αντε πες οτι τους πειρα τηλεφωνο τι θα τους πω Γεια σας ειμαι Κυπριος μενω στην Κυπρο ονομαζομαι Μ.......... και θα ηθελα να μαθω αν το στελτε στην Κυπρο το LG G4 δερματινο ;

Καλημερα.

Εγω πιστευω οτι στελνουν αφου θα ειναι με αντικαταβολη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απο σκρουτζαδικο που ειπατε παραπανω.

 

Αντικαταβολή δεν στέλνουν Κύπρο, ξεχάστε το. Με κάρτα θα πληρώσεις και θα σου το στείλουν. 

 

Τώρα φίλε Thelos όπως πληρώνεις με κάρτα την οποιαδήποτε συναλλαγή σου εκεί στην Κύπρο το ίδιο θα κάνεις και με το Amazon. Απλά θα συμπληρώσεις μια φορά τα στοιχεία σου και από εκεί και πέρα δεν θα χρειάζεται να τα ξαναβάλεις. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα e-mail και φυσικά την κάρτα στα χέρια σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο που τοτε ; Δηλ τι θα παθω απο το amazon εχεις καμια κακια εμπιρεια ;

Εμπειρια δεν εχω αλλα πολυ το λενε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όχι amazon γιατί όταν παραλάβεις και απλά δεν σου αρέσει απλά το στέλνεις πίσω, ή αν πάθει κάτι το στέλνεις πίσω και σου επιστρέφουν τα χρήματα ή σου στέλνουν καινούργιο

 

 

 

(ναι ειρωνικά τα έγραψα τα παραπάνω)

Και απο που τοτε ; Δηλ τι θα παθω απο το amazon εχεις καμια κακια εμπιρεια ;


ποιος λέει τι για το amazon ?

Εμπειρια δεν εχω αλλα πολυ το λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF, εγώ έχω κάνει μέχρι και pre-order από το Amazon και ποτέ πρόβλημα. Άσε που άν κάτι δεν φτάσει ποτέ στην πόρτα σου το στέλνουν με δικά τους έξοδα ξανά και το άλλο αν χάθηκε χάθηκε, απλά το Amazon δε συμφέρει για την συγκεκριμένη αγορά αφού παίζει καλύτερη τιμή Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

G4 κ απο μενα φιλε μου, οσο για το amazon μια χαρα μπορεις να παραγγειλεις κ να σου στειλουν.Εγω να φανταστεις ενισχυτη, ηχεια, γουφερ απο εκει τα πηρα κ κανενα προβλημα δεν αντιμετωπισα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το g3 δεν ξέρω γιατί υπάρχει στον τίτλο.. Πάντως εμένα έχει αρχίσει και με χαλάει κάτι στο g4. Αν είχα την ευκαιρία άνετα θα το έδινα πίσω και με 15-30 ευρώ έπαιρνα s6 αλλά τώρα ότι έγινε έγινε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια λαθος δικο μου για το Amazon(αν και ακριβο),για το ebay ηταν αυτο που ειπα.

Τα μπερδεψα καπως :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν αγοραζεις κατι απο OnePlus να σου βγει τουλαχιστον φθηνοτερα? 600ευρω για το G4 ελεος δηλαδη...

Αγαπητε μου φιλε fugore ειδες ποσο κανει το G4 και μιλας ; Δεν ζητανε οσα ζητανε εδω στην Κυπρο 679 ευρω αλλα 380 ως τα 480 το βρισκω ανετα σε αγγλικες ιστοσελιδες και δεν μιλαω μονο για αμαζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...