Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση Αndroid σε Motorola Moto G 3rd Gen


slevinkelevra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

 

Σκοπευω να παρω το  Motorola Moto G 3rd Gen. Θα το αγορασω απο Ελλαδα.

Ξερουμε αν τα συγκεκριμενα θα παρουν την αναβαθμιση σε Android  6 Marshmallow ?

Εχω δει οτι θ απαρουν σιγουρα σε αλλες χωρες του εξωτερικου, αλλα εδω σε εμας Ελλαδα τι θα γινει?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσες να ποσταρεις ολες τις αποριες σου σε ενα νημα και να μην ανοιγεις 2... Ontopic, ενσωματωμενη μπαταρια σημαινει οτι δεν μπορεις να την αφαιρεις οποτε θες οπως οι αλλες , αλλα αν χρειαστει αλλαγη γινεται. Ειτε απο τεχνικο ,ειτε απο σενα αν εχεις τα skills. Οταν βγαινει μια αναβαθμιση για καποιο μοντελο, συνηθως ειναι για ολες τις χωρες ,ειδικα αν μιλαμε για ιδιο region. Π.χ europe, asia etc... Αν ειδες δηλαδη οτι το παιρνει η γερμανια π.χ τοτε το παιρνει και η Ελλαδα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ναι και σε μένα πήρε αναβάθμιση σήμερα κ το είχα πάρει από eshop. Super το marshmallow πάει σφαίρα και ας έχει 1gb το κινητό Ραμ και ορκίζονταν οι παντογνώστες ότι θα σέρνεται ...τέλειο κινητό και τέλεια η αναβάθμιση !! Άντε να την χαρουμε και οι κινέζοι ας λένε τα δικά τους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

Φίλε TS ναι θα πάρει. Εμένα μου ήρθε σήμερα, θα την περάσω και θα πω εντυπώσεις.

 

Ναι και σε μένα πήρε αναβάθμιση σήμερα κ το είχα πάρει από eshop. Super το marshmallow πάει σφαίρα και ας έχει 1gb το κινητό Ραμ και ορκίζονταν οι παντογνώστες ότι θα σέρνεται ...τέλειο κινητό και τέλεια η αναβάθμιση !! Άντε να την χαρουμε και οι κινέζοι ας λένε τα δικά τους ...

 

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κρίνω από το Moto G 1st gen το οποίο πήρε Kit Kat και Lollilop, ουσιαστικά υποστήριξη για 2 χρόνια τότε ίσως. Αλλά μπορεί κ όχι αν το android 7 θέλει καλύτερα spec για να τρέξει. Ποιός ξέρει. Πάντως με το marshmallow 2 μέρες τώρα είμαι υπερ-ευχαριστημένος και θέλω να ελπίζω ότι δεν θα το χαλάσουν στην πορεία με άθλια updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Moto G 1 πήρε KitKat και Lollipop. Το Moto G 2 πήρε Lollipop και Marshmallow. Το Moto G 3 πήρε Marshmallow και μάλλον θα πάρει Android 7.0 εάν πηγαινει έτσι. Πιστεύω κατά 90% θα πάρουμε 7.0 αφού το Moto G πούλησε 140% περισσότερο από την πρώτη γενιά και 40% περισσότερο από τη δεύτερη γενιά. Ελπίζω να μας δώσουν το update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...