Προς το περιεχόμενο

Ελβετική ωρολογοποιία τρολάρει την Apple, με "κόπια" του Apple Watch στα $24.900


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι τυποι δεν υπαρχουν, αξιζουν ενα μπραβο και μονο που μπηκαν στην διαδκασια να τρολαρουν την "μεγαλη" apple.

οσο για την τιμη εννοειται οτι αν ειχα τα λεφτα δεν θα με ενοιαζε αρκει να παρω μερος σε αυτο το τρολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mε παραγωγή 50 κομματιών από μια παραδοσιακή ελβετική βιοτεχνία ρολογιών παίρνεις ένα σούπερ σπάνιο τεμάχιο. Εκεί κολλάει το 25χιλιαρο, όχι στο τρολ έναντι της Απλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί τα έχετε ισοπέδωση όλα έτσι; Το ρολόι δεν είναι σαν τα κινητά! (είναι σημαντικά έως και χόμπι) Όσο άφορα για το παλικάρι που βλέπει την ώρα από τα καρτοτηλέφωνα, να πάει στς σπηλιές, να αφήσει τα κινητά, τα αυτοκίνητα και το βασικότερο να φύγει μακριά από το pc-ίντερνετ. Γιατί από αυτά χρεοκοπήσαμε... Α και να μην ξεχάσω, το μακριά από τα ρούχα...

Π.σ. μετά μην ψάχνετε γιατί δεν πάμε μπροστά, υπάρχουν ζωντανά παραδείγματα ανάμεσα μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο αυτο το thread καταλαβα οτι πολλοι κραζουν apple επειδη δεν μπορουν να αγορασουν και χαλαει την εικονα large που θελουν να παρουσιαζουν.Παραλληλα στο κεφαλι τους αισθανονται απειλη και ανταγωνισμο με οποιον εχει apple γιατι νιωθουν μειονεκτικα χωρις να υπαρχει κανενας λογος να αισθανονται ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανε την διαφήμιση του στις πλάτες της Apple ο Ελβετός ρολογάς!

Όλα τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε που λένε και στο χωριό μου...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αγοράζει apple, για πρακτικούς και μόνο λόγους?

Τουλάχιστον ένα καλό ρολόι θα είναι εκεί και θα δουλεύει και μετά από 50χρόνια καθήμενα εκεί, σαν προϊόν εκλεπτυσμένης μηχανικής. Θα συνεχίζει να κάνει αυτό που είναι φτιαγμένο.

 

Το μπρικι το apple w. τι χρηστικότητα θα έχει τότε?

Καταρχάς θα υπάρχει?

Θα δουλεύει?

 

Όλα αυτά τα smart μπρικορόλογα ειναι μια μόδα για την κονομα. Στην ουσια αντί να κάνουν την ζωή σου πιο απλή και λειτουργική, της προσθέτουν φόρτο εργασιών τις περισσότερες φορές άχρηστο για τον μέσο άνθρωπο .

πολυ σωστα!

+οτι ειναι επενδυση,και ειναι προφανες οτι στοχευει σε πολυ συγγεκριμενη μεριδα ανθρωπων,οποτε τα σχολια περι καρτοτηλεφωνων ειναι αστεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' άρερε, παρόλο που μ' αρέσει το iphone και το os x θεωρώ ότι θα έπρεπε να μείνει στα χωράφια της η εταιρία apple και να καινοτομεί εντός αυτών....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Ελβετικό είναι ρολόι που ξεχωρίζει και με το πέρασμα του χρόνου αποκτά περισσότερη αξία ενώ το smartwatch είναι gadget με σύντομη ημερομηνία λήξης λίγων μηνών.

 

ΥΓ:Δεν χρειάζεται να έχεις ρολόι.Βάζεις ρόδες σε 1 καρτοτηλέφωνο και το έχεις πάντα μαζί.Μετά το παρκάρεις κάτω απο το σπίτι. :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω omega ρολοι 17000 ευρω και επιχρυσο iphone 6 με επικαλυψη mother of pearl. Παρολο αυτα νιωθω μια ακατανικητη επιθυμια να κοιταω την ωρα απο τα καρτοτηλεφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κοσμος που φοραει ακομα ρολοι? εχω να φορεσω πανω απο 20 χρονια ρολοι τα τελυταια 10 απο κινητο παντα την βλεπω και πιο πριν απο θυροτηλεφωνα

 

Ποιός ο λόγος να κοιτάς την ώρα απο το κινητο; Υπάρχει ο ήλιος. Μπορείς να το δείς και λίγο πιο φιλοσοφικά και δεν χρειάζεσαι καν την ώρα...τί είναι ο χρόνος, τί ειναι ο άνθρωπος, τί είμαστε μπροστά στο απέραντο του χωροχρόνου;

 

Πέρα από την πλάκα, το ρολόι είναι εκπληκτικό αντρικό αξεσουάρ. Το ότι υπάρχει κόσμος που δεν δίνει σημασία σε αυτά δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει μία άλλη μερίδα κόσμου που δίνει. Είχα να φορέσω ρολόι και εγώ 10 χρόνια αλλά πλέον μου φαίνεται υπέροχο να έχω ένα. Χρησιμοποιώντας το κινητό για την ώρα με ωθούσε να το χρησιμοποιώ περισσότερο γενικότερα κάτι το οποιό το θεωρώ αρνητικό μέσα στη μέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο αυτο το thread καταλαβα οτι πολλοι κραζουν apple επειδη δεν μπορουν να αγορασουν και χαλαει την εικονα large που θελουν να παρουσιαζουν.Παραλληλα στο κεφαλι τους αισθανονται απειλη και ανταγωνισμο με οποιον εχει apple γιατι νιωθουν μειονεκτικα χωρις να υπαρχει κανενας λογος να αισθανονται ετσι.
κραζω apple για 1 και μονο λογο..i phone4 s.το ειχα.επεσε.εσπασε για πλακα.αιντε γιατι μας τα χετε ζαλισει με την πολυαγαπημενη σας apple..μουφα ψυχολογε της πλακας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο αυτο το thread καταλαβα οτι πολλοι κραζουν apple επειδη δεν μπορουν να αγορασουν και χαλαει την εικονα large που θελουν να παρουσιαζουν.Παραλληλα στο κεφαλι τους αισθανονται απειλη και ανταγωνισμο με οποιον εχει apple γιατι νιωθουν μειονεκτικα χωρις να υπαρχει κανενας λογος να αισθανονται ετσι.

 

Δεν μπορώ να αγοράσω 1 iPhone.Μπορώ 4-5 αν θέλω.

 

Large το παίζουν κάποιοι κάτοχοι iPhone,όχι αυτοί που δεν το έχουν.

 

Αν κάποιος νιώθει μειονεκτικά επειδή το θέλει αλλά δεν το έχει, το πρόβλημα του είναι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...