Προς το περιεχόμενο

Τάπα εισαγωγής αέρα


Jethro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλημέρα !

 

Σε skoda octavia 4, έφυγε η τάπα εισαγωγής αέρα.

Πήγα στο συνεργείο και μου είπανε ότι πρέπει να αλλαχτεί ολόκληρη η εισαγωγή αέρα...300€ !

Οκ δεν το πολυχρησιμοποιω το συγκεκριμένο αλλά δεν μου αρέσει να αφήνω έτσι τα αυτοκίνητα.

 

Που μπορώ να βρω αυτή την τάπα?

 

Επισυνάπτω φωτογραφία

post-175970-0-95476800-1452669154_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα θα σου την δωσει καποιος αν εχει καποια χαλασμενη. Γιατι αν ειναι καλη θα του μεινει.

 

Πανε σε καποιο καταστημα ανταλακτικων λ, ριξε μια ερωτηση, μπορει μα εχει τιποτα ιμιτασιον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δεν ειναι κατι ιδιεταιρο.. μια ταπα ειναι.. σιγουρα υπαρχει κατι που ταιριαζει.. Δοκιμασε σε κανενα τυπου onparts.gr... Εχω βρει πολλα που νομιζα πως δεν υπαρχουν καν για το δικο μου! Επισης δεν χανεις κατι να ρωτησεις και στη skoda! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν... Είναι βαλβίδα όχι σκέτη τάπα... Δεν υπάρχει πουθενά ακόμα και η αντιπροσωπία παραγγελία από Γερμανία στα 100! Αλλιώς μεταχειρισμενη πολλαπλή εισαγωγή πακέτο απλά και μόνο για να πάρω την βαλβίδα με την τάπα!! Γιατί κανείς δεν την δίνει σκέτη γιατί επί της ουσίας θα τους μείνει άχρηστη η υπόλοιπη εισαγωγή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουθενα, ψαχνω απο δω και απο εκει...06A133206s ο κωδικος ολης της εισαγωγης...η ταπα περιεχει και βαλβιδα που υπαρχει μονο σε rapair kit...

 

Αν εχεις καποια προταση που εχω πιθανοτητες να το βρω πες μου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσοβόλας ανακύκλωση, eco cars recycle, Γαρδέλης ανακύκλωση.. Σε αυτούς τους 3 έχω βρει διάφορα σε καλές τιμές.. Ας πούμε ψευτοκαπακο.. 15€ και όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...