Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για το πριβε giveaways group - spin off από το giveaways topic


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κάνω μια ερώτηση. Τι γίνεται σε περίπτωση που δεν έχουμε πάρει feedback από giveaway του γκρουπ; Έχει κάποια επίπτωση αυτός που μας γράφει και δεν δίνει feedback;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα γιατί δίνετε σημασία σε φαντασιώσεις και ανυπόστατους δράκους;

 

 

 

Εγώ αυτά έγραψα:

 

Πάντως, το να παλεύουμε να πιάσουμε entries σε παιχνίδια (...) είναι λίγο αποκαρδιωτικό. Οχι για το $1,5 του CV προφανως...

 

Θεωρώ τα 5 entries την ελάχιστη πράξη ανταπόδοσης προς τον δωρητή (...) Eγω τουλάχιστον το κοιτάω αυτό και προσπαθώ να ανταποδώσω με το entry μου (...) αλλά νομίζω οτι είναι κίνητρο για τον δωρητή να μη βάζει τα δώρα του invite-only εδώ ή και εντελώς ανοικτά.

 

Εκατό και μία φορές, αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, την οποία βεβαίως έχω κάθε δικαίωμα να εκφράσω δημόσια κι όχι με pm γιατί βρισκόμαστε σε χώρο συζητήσεων. Ούτε έθιξα oύτε υποχρέωσα κάποιον να κάνει κάτι. Το τι συμπερασμα βγάζει ο καθένας με το μυαλό του από δυο σειρές σχόλιο, είναι δικός του λογαριασμός και υπόλογος ο ίδιος, όχι εγώ.

 

Τη λέξη "λασπολογία" θα την παραβλέψω. Είμαι αξιοπρεπής περισσότερο απ' όσο πρέπει, κύριος της γνώμης μου και ακέραιος από την αρχή ως το τέλος. Τίμια λοιπόν προσπάθησα να απαντήσω σε ό,τι ερωτήθηκα, σε όλες τις γκρίνιες και σε όλες τις αιχμές για να μην υπάρχει παράπονο. Αν ενοχλείται ο κάθε κ. "αλεξ" από την αλήθεια ή τους αριθμούς που δείχνει το Steamgifts ας τους αλλάξει. Ημουν υποχρεωμένος να του κάνω μια απλή και αυτονόητη ερώτηση αν ο ίδιος ακολουθεί αυτό που πρεσβεύει, κι η ερώτηση αυτή ακόμα δεν απαντήθηκε.

 

 

 

Η συμμετοχή σε φόρουμ αλλά και σε οποιοδήποτε group προφανώς δεν υπόκειται σε κανόνες κομματικής πειθαρχίας. Πρέπει να κατανοήσετε οτι κανείς εδώ μέσα δεν είναι φαντάρος ή οπαδός θρησκευτικής σέχτας για να ακολουθεί τον "αρχηγό" και τις ιδέες του. Αν σας δυσκολεύουν οι συζητήσεις μπορείτε να βάλετε κανόνα "δεν μιλάμε για το fight club" . Ως τότε, ο καθένας θα έχει δική του γνώμη και φυσικά δεν είμαστε υποχρεωμένοι να συμφωνούμε σε όλα και με όλους. Ας συζητάμε πολιτισμένα και στο τέλος ας κρατήσει ο καθένας την άποψή του.

 

 

ΥΓ1 Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη.

ΥΓ2 @vangelisb, πες του kim να πατήσει το κουμπί.

 

aloof-and-bored001.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αλήθεια ότι θα εξυπηρετούσε τα wanna be μέλη, από το να ποστάρουν ένα σκέτο profile link και να αναρωτιούνται γιατί δεν παίρνουν inv και να υπάρχει (κάποιες φορές) μικροεκνευρισμός, καλύτερα να ναι εντελώς straight forward

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μιας και έρχονται Steam Sales, σε περίπτωση που για κάποιο λόγο έχετε πολλά κέφια και θέλετε να κάνετε χαρούμενο το group ( :P) σας δίνω το παρακάτω link:

 

https://www.steamgifts.com/group/BDmsx/insomniagagroup/wishlist

 

Εκεί θα δείτε το top των παιχνιδιών που έχουν τα μέλη του group στην wishlist τους, σε κατάταξη  :).

 

Αυτήν την στιγμή, το top 10 είναι:

 

  1. Grand Theft Auto V
  2. Fallout 4
  3. The Witcher® 3: Wild Hunt
  4. Ori and the Blind Forest
  5. Rise of the Tomb Raider™
  6. Far Cry® 4
  7. Far Cry® Primal
  8. DARK SOULS™ III
  9. Firewatch
  10. METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN

 

(Χμμ, δεν περίμενα το Ori τόσο ψηλά).

 

Οπότε, τώρα ξέρετε τι θέλουμε :P.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παίδες, για κάποιον περίεργο λόγο έφαγα kick από το group, γιατί;

Απόφευγα να μπαίνω σε giveaways καθώς δεν έχω paypal για να μπορέσω να δώσω πίσω, δεν ήμουν ninja..

Το profile μου στο sig.

 

EDIT: SG Profile https://www.steamgifts.com/user/ShadowSora

Επεξ/σία από ShadowSora94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...