Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για το πριβε giveaways group - spin off από το giveaways topic


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενώ έχω κάνει αίτηση και έχω δεχθεί invite, δεν μπορώ να συμμετάσχω στα GA.

Στη σελίδα του group στο steam φαίνομαι να είμαι μέλος αλλά στη σελίδα του group στο steamgifts δε φαίνομαι να είμαι μέλος.

Στο steam φαίνεται να υπάρχουν 38 μέλη στο group ενώ στο steamgifts 31. Το άφησα δυο μέρες μήπως αλλάξει κάτι αλλά δεν... Μήπως κάνω κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνε στη σελίδα του steamgift και ξανά κάνε sync το account σου

 

Τελικά όλα καλα! Πατούσα sync στο βελάκι δίπλα από το level ενώ έπρεπε να μπω στο προφίλ στη σελίδα μου στο steamgiftsκαι και να πατήσω sync account with steam . Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνε στη σελίδα του steamgift και ξανά κάνε sync το account σου

βασικά θα παρακαλούσα όλοι να κάνετε sync μέσα στο steamgifts

και να το κάνετε τακτικά(ανα μέρα?),ώστε και να ενημερώνεται η λίστα με τα μέλη,αλλά και η λίστα με τα GAs.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά θα παρακαλούσα όλοι να κάνετε sync μέσα στο steamgifts

και να το κάνετε τακτικά(ανα μέρα?),ώστε και να ενημερώνεται η λίστα με τα μέλη,αλλά και η λίστα με τα GAs.

 

Αμα κάνω giveaway στο SG και δεν έχω κάνει sync δεν θα μπορούν να μπουν μέλη που μπήκαν στο γκρουπ μετά το τελευταίο sync?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κάνω giveaway στο SG και δεν έχω κάνει sync δεν θα μπορούν να μπουν μέλη που μπήκαν στο γκρουπ μετά το τελευταίο sync?

μπορούν ναι :) .Αν δεις τώρα,δεν έχουν κάνει όλοι sync,με αποτέλεσμα το SG,να βλέπει 33 άτομα από τα 38

για τα στατιστικά το θέλουμε πιο πολύ και για να τσεκάρουμε ποιος ενεργοποίησε τί πιο άμεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή οι καλοί λογαριασμοί κάνουν και τους καλούς φίλους, ας ενημερώσει ο admin ή οι mods του group αν επιτρέπεται η οποιαδήποτε παρέκκλιση από τους κανόνες που έχουμε δεχθεί με την πρόσκλησή μας στο group. Βλέπω ότι μπαίνουν GA's με level restrictions παρόλο που είναι ενάντια στους κανόνες.

 

Εγώ σαν ένδειξη καλής θέλησεως, μόλις μπήκα στο group καθάρισα την blacklist μου γιατί έτσι ενημερώθηκα ότι πρέπει να κάνω (παρόλο που στο group υπάρχουν τρία άτομα τα οποία είχα στην blacklist μου). Τελικά, έχουμε συμφωνήσει ότι ισχύουν κάποια πράγματα ή θα κάνει ο καθένας μας ότι θέλει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή οι καλοί λογαριασμοί κάνουν και τους καλούς φίλους, ας ενημερώσει ο admin ή οι mods του group αν επιτρέπεται η οποιαδήποτε παρέκκλιση από τους κανόνες που έχουμε δεχθεί με την πρόσκλησή μας στο group. Βλέπω ότι μπαίνουν GA's με level restrictions παρόλο που είναι ενάντια στους κανόνες.

 

Εγώ σαν ένδειξη καλής θέλησεως, μόλις μπήκα στο group καθάρισα την blacklist μου γιατί έτσι ενημερώθηκα ότι πρέπει να κάνω (παρόλο που στο group υπάρχουν τρία άτομα τα οποία είχα στην blacklist μου). Τελικά, έχουμε συμφωνήσει ότι ισχύουν κάποια πράγματα ή θα κάνει ο καθένας μας ότι θέλει;

 

Οπως τα συμφωνήσαμε είναι τα πράγματα απλά το συγκεκριμένο άτομο για το οποίο αναφέρθηκες έκανε ένα λάθος. Ενημερώθηκε και θα διορθωθεί άμεσα. Λάθη γίνονται, σε όλους μπορεί να συμβεί κάποια στιγμή να ξεχαστούν, για αυτό υπάρχουν και οι admins & moderators για να παρεμβαίνουν ;)

Οι κανόνες είναι κανόνες τέλος.

 

Για να μπουμε στο group πρεπει να εχουμε κανει και giveway καποιο game?

 

Οχι δεν χρειάζεται, απλά τα άτομα με μηδέν GAs sent θα πρέπει μέσα σε ένα μήνα να κάνουν έστω ένα GA, και φυσικά να τηρήσουν το ratio. Δηλαδή 5 wons 1 sent.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...