Προς το περιεχόμενο

Πρώτες επίσημες φωτογραφίες των Galaxy S7 και Galaxy S7 edge


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρα απ το 99% των γκρινιαζώντων (sic) που ειναι χρήστες αλλης εταιρίας ΟΥΤΩΣ ή άλλως και αν το design άλλαζε(αληθεια ΠΟΣΟ μπορει να αλλαξει?) θα έλεγαν "πω,πώς το έκαναν ετσι?καλύτερα να το αφηναν ιδιο",
οι υπόλοιποι τι ακριβώς αλλαγή σχεδιαστικά (συγκεκριμένα) θα θέλατε?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οχι δεν εχει δικιο για τον σχεδιασμο και δε με νοιαζει ποσα ταμπλετ εχεις δεν εχεις πιασει s6 στα χερια σου για να το λες αυτο.. το edge ειδικα ειναι η πιο ωραια και εντυπωσιακη συσκευη που εχω πιασει στα χερια μου και αυτα που βλεπω εδω ειναι ακομα πιο ωραια ..

 

εδω αντεγραψε ΣΤΕΓΝΑ η απλ το σχημα του γκαλαξυ και απο καρα τετραγωνο πηγε στις καμπυλες για το 6 και εσεις μου λετε οτι ναναι .. απιστευτα ωραια κινητα θα ειναι το s7 και οπως παντα τα πιο μπροστα απο specs και ποιοτητα ..το μονο κακο που εχουν ειναι οτι με τον καιρο το android "βουρκωνει" 

 

Τετράγωνο ήταν μόνο το s2. ΄Όλα τα άλλα είχαν καμπύλες. Επίσης στο s6 έχουν δανειστεί στοιχεία από το ativ s. Αυτό που όντως φέρνει σε iphone 6 είναι το κάτω μέρος με τα ηχεία. Συνεπώς αντίστοιχα η apple αντέγραψε το m7 ή ακόμη περισσότερο το meizu mx4/5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πέρα απ το 99% των γκρινιαζώντων (sic) που ειναι χρήστες αλλης εταιρίας ΟΥΤΩΣ ή άλλως και αν το design άλλαζε(αληθεια ΠΟΣΟ μπορει να αλλαξει?) θα έλεγαν "πω,πώς το έκαναν ετσι?καλύτερα να το αφηναν ιδιο",

οι υπόλοιποι τι ακριβώς αλλαγή σχεδιαστικά (συγκεκριμένα) θα θέλατε?

 

 

 

Μου αρέσει πάντως που ...όταν έχει ο καιρός γυρίσματα, έρχεσαι στα λόγια (μου) μας!  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει πάντως που ...όταν έχει ο καιρός γυρίσματα, έρχεσαι στα λόγια (μου) μας!  :devil:

Ποια ειναι του καιρου τα  γυρίσματα και ποιο το δικό μου γύρισμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα υπαρχει καποιος να μου λυσει την απορια μου ? Υπαρχει αλλο κινητο με παρομιο CPU το ιδιο ελαφρυ το ιδιο λεπτο το ιδιο μικρο , και να εχει καλα υλικα αλουμινιο γυαλι κτλ ? Και να εχει καλη οθονη καλη μπαταρια κτλ ?

Η μονο το S7 υπαρχει ?

Δεν με απασχολει αν ειναι λιγο πιο αργο σε CPU.

Επισης υπαρχει ΝοΝ Unibody γυαλι αλουμινιο ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το S7 δεν υπάρχει ακόμα. Περίμενε να δεις και τις υπόλοιπες ναυαρχίδες του 2016 και μετά κρίνεις γιατί έχω την εντύπωση πως τοσο η LG όσο και η Sony θα παρουσιάσουν κάτι αντίστοιχο. Και αν δεν έχεις θέμα με την μοστρα κοίτα και προς Huawei γιατί ο νέος επεξεργαστής της είναι πολύ δυνατός και γενικά οι υλοποιήσεις της πολύ καλές.

 

Προσωπικά μετά την απογοήτευση με το προηγούμενο Note περιμένω πως και πως την επόμενη γενιά και κακά τα ψέματα το S7 θα μας δείξει τι θα ακολουθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμενω και το Note6 και θα αποφασισω μετα αν θα αλλαξω κινητο.

Τοσο πολυ αγαπαω το Note3 μου.

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας το ποσο αγαπας το κινητο σου.Σιγουρα εχει και πολυ σχεση με το εν λογω αρθορ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη φορα θα σε ρωταω πριν ποσταρω Mod.Ουψ λαθος..χρηστης απλος εισαι και συ... :)

 

ηρθε η ωρα να αποχωριστω το note 3

Πιπερι

Ειπαμε αυτα δεν εχουν σχεση με το αρθρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, έχει τα πάντα! Βασικά έχει περισσότερα απ'όσα χρειάζομαι (νομίζω και οι περισσότεροι!). Το θέμα είναι αν αξίζει να πάρεις αυτό και να το κρατήσεις δύο χρόνια ας πούμε ή να πάρεις δύο mid range (επίσης καλύπτουν σχεδόν όλους) στο ίδιο διάστημα;

 

Προσωπικά θα προτιμούσα το δεύτερο. (Και το dual sim που λέει ο φίλος από πάνω πολύ σημαντικό, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν το καθιερώνουν!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dual sim πάντα βγάζουν. Απλά δεν εισάγονται επίσημα σε μας.

Κακώς πιστεύω, θα βόλευαν πολύ κόσμο! Αν και τα τελευταία χρόνια βρίσκεις περισσότερα μοντέλα, πιο παλιά μόνο απλά κινητά και entry level smart έβρισκες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...