Προς το περιεχόμενο

[Game] Δωρεάν το Need for Speed Most Wanted στο Origin


KosD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανένας μια απάντηση?

Όχι δεν γίνεται

Έχω αφήσει το Xbox χειριστήριο στο πατρικό μου και πρέπει να το πάρω γιατί με πληκτρολόγιο είναι meh. Τα saves τελικά δεν τα πήρε, όλο από την αρχή. Πλάκα έχει όμως. Γενικά από τα αγαπημένα μου racing παιχνίδια, ακριβώς επειδή τα αμάξια τα παίρνεις χωρίς να καίγεται το μυαλό σου ώρες ατέλειωτες για να μαζέψεις 3000000 για μια koengisegg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένα racing που να παίζεται καλά με πληκτρολόγιο;!

 

Από τα racing που έχω δοκιμάσει θυμάμαι ότι το nfs world είναι κομπλέ, δεν είναι κάνα super racing αλλά είναι οκ με πληκτρολόγιο, στρίβει άψογα το όχημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα κι εγώ το παιχνίδι.. Το έχω ανοίξει και έχω προσπαθήσει να παίξω 3 φορες και τις τρεις είχα το ίδιο θέμα.. Ενώ αρχίζει παίζει κανονικά μετά από κάνα 5λεπτο κολλάει.. Στην αρχή κολλάει κάνα δυο φορές ο ήχος και μετά κολλάει το σύμπαν.. Δηλαδή όχι απλά το παιχνίδι αλλά δεν μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο.. Ούτε να βγω στην αρχική οθόνη του υπολογιστή..ούτε να κλείσει το παιχνίδι με alt+f4 ούτε ctrl+alt+delete, ούτε να κλείσει με το power button ούτε τίποτα όσο κι αν προσπαθώ.. Η μόνη λύση ήταν να βγάλω μπαταρία και ρεύμα απ τον υπολογιστή για να κλείσει.. Χθες π προσπάθησα τελευταία φορά συγκεκριμένα το αάφησα χωρίς να το πειράξω μπας και ξεκολλήσει για κανένα 3ωρο-4ωρο αλλά ακόμα και τότε ακόμα δεν κουνιοταν τίποτα.. Να σημειώσω ότι και τις τρεις φορές αυτό έγινε ενώ είχα κάνει pause το παιχνίδι και ήμουν στο μενού.. Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση ή εάν απλά έτυχε.. Όχι όμως ότι το παθαινε κάθε φορά π έμπαινα στο μενού.. Σχεδόν κάθε φορά πριν κολλήσει είχα μπει άλλες 2-3 φορές στο μενού και είχα συνεχίσει το παιχνίδι.. Αν έχει κανείς καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει ας βοηθήσει ρε παιδιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα κι εγώ το παιχνίδι.. Το έχω ανοίξει και έχω προσπαθήσει να παίξω 3 φορες και τις τρεις είχα το ίδιο θέμα.. Ενώ αρχίζει παίζει κανονικά μετά από κάνα 5λεπτο κολλάει.. Στην αρχή κολλάει κάνα δυο φορές ο ήχος και μετά κολλάει το σύμπαν.. Δηλαδή όχι απλά το παιχνίδι αλλά δεν μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο.. Ούτε να βγω στην αρχική οθόνη του υπολογιστή..ούτε να κλείσει το παιχνίδι με alt+f4 ούτε ctrl+alt+delete, ούτε να κλείσει με το power button ούτε τίποτα όσο κι αν προσπαθώ.. Η μόνη λύση ήταν να βγάλω μπαταρία και ρεύμα απ τον υπολογιστή για να κλείσει.. Χθες π προσπάθησα τελευταία φορά συγκεκριμένα το αάφησα χωρίς να το πειράξω μπας και ξεκολλήσει για κανένα 3ωρο-4ωρο αλλά ακόμα και τότε ακόμα δεν κουνιοταν τίποτα.. Να σημειώσω ότι και τις τρεις φορές αυτό έγινε ενώ είχα κάνει pause το παιχνίδι και ήμουν στο μενού.. Δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση ή εάν απλά έτυχε.. Όχι όμως ότι το παθαινε κάθε φορά π έμπαινα στο μενού.. Σχεδόν κάθε φορά πριν κολλήσει είχα μπει άλλες 2-3 φορές στο μενού και είχα συνεχίσει το παιχνίδι.. Αν έχει κανείς καμία ιδέα τι μπορεί να φταίει ας βοηθήσει ρε παιδιά..

Μυρίζει θέμα με θερμοκρασία.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...