Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο στην Ευρώπη το Huawei Honor 5X με €209,99


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το λειτουργικο του δεν ειναι και οσο ωραιο το παρουσιαζεις... ειναι πολυ βαρυ και laggy οποτε δεν το λες απροβληματιστο... καθε αλλο

στην αρχη και εγω νομιζα οτι ειναι ελαφρυ αλλα ΔΕΝ........Στην αρχη ειναι φρεσκια η συσκευη χωρις περιττα αλλα ειναι βαρυ τελικα κ με αρκετα μικρα κολληματα

 

Σου πουλάει κινητό με service και ΦΠΑ Ελλάδας στα 220 :)

ακριβως ετσι.......μετρια επιλογη και η τιμη του nothing special χωρις μελλοντικες αναβαθμισεις (αντε μετα βιας να παρει μία) ουσιαστικα και χωρις service ή εγγυηση αφου η arvato τα εχει αρα δωρο-αδωρο η οποια εγγυηση............αν τυχει κατι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισχυει ...Η  αναφορα  μου  ειχε  να κανει  μονο  για  ναυαρχιδες  της  και πολυ  σπανια  για  midreange 

Βέβαια όταν βγήκε δεν ήταν ακριβώς mid range (τουλάχιστον για τα δεδομένα της Huawei): octacore στα 1.7GHz, 2GB Μνήμη, τεράστια μπαταρία, στις 5.5.

 

<offtopic>Νομίζω ο όρος "ναυαρχίδα" κακώς χρησιμοποιείται για το πιο ακριβό κινητό κάποιας εταιρείας.Θα έπρεπε να χρησιμοποιείται για το πιο "τούμπανο" κινητό. Τα άλλα είναι πιο πολύ τιμολογιακή πολιτική.</offtopic> 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδια, καλα τα Xiaomi και τα Huawei και τα Meizu κτλ, αλλα γιατι να μην παρει καποιος ενα G3 ή ενα G4 μτχ σε καλη κατασταση με τα ιδια χρηματα? Εγω θα το επαιρνα με κλειστα ματια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη,την τιμή του g3 την έχει τσεκάρει κανένας???!!

Αν δεν κάνω λάθος, το Moto G 3gen είναι στα 133 και είναι εξαιρετικό κινητό

 

Μήπως όμως εννοείς το LG;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...