Προς το περιεχόμενο

MONSTER BEATS BY DR. DRE URBEATS 36euro-e-shop


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να γράφω στο topic "beats απο το eshop" -> τα είχα πάρει παλιά σημαίνει ότι τα είχα πάρει παλιά από το eshop. εάν αξίζουν το γράφω και αυτό στις 3 σειρές. έχουν φοβερό μπάσο, καλούτσικα μεσαία, μέτρια ψηλά αλλά το πρόβλημά τους είναι το καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να γράφω στο topic "beats απο το eshop" -> τα είχα πάρει παλιά σημαίνει ότι τα είχα πάρει παλιά από το eshop. εάν αξίζουν το γράφω και αυτό στις 3 σειρές. έχουν φοβερό μπάσο, καλούτσικα μεσαία, μέτρια ψηλά αλλά το πρόβλημά τους είναι το καλώδιο

Το μπάσο είναι ακριβώς αυτό που με καίει ύστα ακουστικά, όσα έχω πάρει (<20€) ήταν μαπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπάσο είναι ακριβώς αυτό που με καίει ύστα ακουστικά, όσα έχω πάρει (<20€) ήταν μαπα

Δεν νομιζω οτι ειναι και το καλυτερο να εχουμε απαιτησεις απο φθηνα ακουστικα.Και ναι κατω των 20ευρω τα ακουστικα ειναι της πλακας να το  πουμε απλα.

 

Τα συγκεκριμενα του τιτλου φενονται ωραια αλλα τι να το κανεις αν ειμαι συνεχεια με τον φοβο μην μου κοπουν απο το καλωδιο???Η εγγυηση κλασσικα δεν θα τα καλυψει γιατι θα πουν οτι το προβλημα το καναμε εμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλώδιο είναι λεπτό σαν πχ μια οδοντογλυφίδα στο μέσο της για να καταλάβετε πόσο λεπτό είναι και τα ακουστικά έχουν βάρος σαν 1 μπαταρία ΑΑΑ το ένα. do the math.βεβαια έχουν φοβερή συσκευασία (εάν έρχονται με αυτήν) με 3x σαν butplugs 3x σαν σφήνες και 3x κανονικά (το κάθε x3 είναι τα 3 μεγέθη s - m - l )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπάσο είναι ακριβώς αυτό που με καίει ύστα ακουστικά, όσα έχω πάρει (<20€) ήταν μαπα

http://www.amazon.it/Creative-Cuffie-intra-auricolari-lunghezza-colore/dp/B0009G6FQI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1459260843&sr=8-1&keywords=ep-630

 

Πολύ καλό μπάσο (τα original).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρισα απο eshop

πηρα τα ασπρα-κοκκινα στα 36 ευρω

τα εχω πανω σε μια Ζ.Απιστευτο μπασο,πολυ βαθυ οπως ολα τα beats

ποιοτητα κατασκευσης αρκετα καλα,το καλωδιο θα δειξει ποσο θα αντεξουν(ας ειναι καλα η εγγυηση).

Το περιεχομενο εχει απλα μια θηκη μεταφορας τους + μερικα ear tips για διαφορα μεγεθη

Θεωρω πως αξιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρισα απο eshop

πηρα τα ασπρα-κοκκινα στα 36 ευρω

τα εχω πανω σε μια Ζ.Απιστευτο μπασο,πολυ βαθυ οπως ολα τα beats

ποιοτητα κατασκευσης αρκετα καλα,το καλωδιο θα δειξει ποσο θα αντεξουν(ας ειναι καλα η εγγυηση).

Το περιεχομενο εχει απλα μια θηκη μεταφορας τους + μερικα ear tips για διαφορα μεγεθη

Θεωρω πως αξιζουν.

Xperia Z?

 

Γενικα σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές, τελικα εριξα μία παραγγελία. Τι να πω, θα προσέχω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

soundblaster z

Αχα καταλαβα. Εγώ λογικά θα τα χρησιμοποιώ με xperia z2, του φοραω άλλο kernel και πέρασα DSP manager (κάτι σαν equalizer) και από κει που η ένταση ώρες ώρες δεν έφτανε, τώρα άμα πειραξω compression & bass boost οποιοδήποτε headset το καταφέρνω να "μπουκωσει". Ελπίζω πράγματι τα beats να έχουν τζαμι μπάσο γιατί αυτό είναι και το κύριο παράπονό μου σε ακουστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά πόσο και που τα βρίσκεις και σε πόσο καιρό έρχονται?


Στην ίδια τιμή υπάρχουν τα Sennheiser-CX-300-II που σαρώνουν παντού στα reviews (σκέτα ακουστικά, χωρίς μικρόφωνο)

Τα είχα πάρει αλλά μετά από ένα χρόνο το δεξί ακουστικό σταάτησε να λειτουργεί..

 

 http://www.skroutz.gr/s/440501/Sennheiser-CX-300-II.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τα έχει και σήμερα στα eshop specials σε προσφορά, 36€ πάλι.

Τελικά δεν μπορώ να βγάλω άκρη, αξίζουν ρε παιδιά? Ή μήπως να πάω σε sennheiser ή xiaomi στα ίδια ή και λιγότερα χρήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει τα beats απο την προσφορά του eshop specials (δεν πήγα ακόμη να τα πάρω) αλλά δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για το καλώδιο των συγκεκριμένων ακουστικών.

 

Οπότε είμαι σε δίλημμα, ποιο από τα 2 να πάρω;

 

http://www.e-shop.gr/monster-beats-by-dr-dre-urbeats-headphones-silver-red-p-TEL.014245

 

ή

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_huawei-acc-huawei-h-f-in-ear-am12-plus-grey-31-045853--1181000.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχει και σήμερα στα eshop specials σε προσφορά, 36€ πάλι.

Τελικά δεν μπορώ να βγάλω άκρη, αξίζουν ρε παιδιά? Ή μήπως να πάω σε sennheiser ή xiaomi στα ίδια ή και λιγότερα χρήματα?

Δεν αξίζουν κατ'εμέ φίλε. Πρόσφατα ξανα-ανακάλυψα τα ακουστικά μου από το Sony Xperia Z2 που είχα δώρο από την Sony, τα οποία νομίζω σκρουτζ κανουν 50€ ξεχωριστά, η ποιότητα ήχου απλά πάρα πολύ ανώτερη. Τα παράτησα τα beats στο συρτάρι, ακόμα και τα Sony των 12 ευρω, αν και με λιγο χειροτερο μπασο, εχουν πολυ καλυτερη ποιοτητα ηχου. Ποιοτητα εννοω οτι τα beats απλα δεν εχουν μεσαια και ψηλα και εχουν μονο μπασο. Χρειαζεται equalizer στον θεο για να ακουγονται καπως καλυτερα. Για 36€ δεν αξιζουν, για δωρεαν με HTC του '11 (το ταμπελακι πανω HTC γραφει) ηταν καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τα beats είναι κακοπανάκριβα ακουστικά και πρέπει να αισθάνεστε άσχημα αν σας αρέσουν.

 

Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...