Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι η δουλειά των ονείρων σας;


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα μου άρεσε να ήμουν γιατρός ζώων (όχι των δίποδων). Επειδή έχω μια ιδιαίτερη αδυναμία στα ζώα γενικά και επειδή τα αισθάνομαι πιό κοντά μου απ' ότι τους ανθρώπους. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που ειμαι τωρα! αλλα θα ηθελα να σπουδασω αν γυριζα τον χρονο πισω επανω στον τομεα μου. π.χ καλλητεχνικο πανεπιστημιο.

 

Αγιογραφος και ξυλογλυπτης ειμαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γυρίζω τον κόσμο στα πιο περίεργα και όμορφα μέρη, να βγάζω φωτογραφίες στυλ national geographic και να πληρώνομαι γι' αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επάγγελμά μου(πολ.μηχανικος αν ποτε ξεκινησω να δουλευω στον κλαδο) γιατι εκατσα κ σκέφτηκα πως θελω να ναι η ζωη μου μετα τις σπουδές κ οχι αν ειναι καλη ή οχι η σχολή, κοινωνικα στάτους κ τέτοιες χαζομαρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Για πείτε. Γιατί εντάξει, καλό το να είσαι προγραμματιστής, αλλά μην γίνεις 40 χρονών και ακόμα κάθεσαι να γράφεις if else. Βασικά ιδέες ρίχτε γιατί τελευταία με έχει πιάσει μια τέτοια ανησυχία. Μαρέσει η πληροφορική/προγραμματισμός αλλά δεν μπορώ να δω τον εαυτό μου να κάνει κάτι τέτοιο μια ζωή. Εντάξει για αρχή θα πείτε κάντο πρώτα μια φορά και θα έχετε δίκιο. Αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...