Προς το περιεχόμενο

ZTE Blade S6 στα 149 ευρώ @mediamarkt [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το άλλο που γράφει στα σχόλια, μου προκαλεί εντύπωση όμως : "Σαν συσκευή είναι αρκετά καινούρια, ενώ θα κυκλοφορήσει και σε επιλεγμένες χώρες μόνο (μεταξύ των οποίων και η Ελλάδα) και για αυτό είναι δύσκολο να βρεις πληροφορίες On-line"

 

Προσωπικά θα πήγαινα σε "δοκιμασμένη" αγορά. 

 

ναι αυτό είναι ένα θέμα. για αυτό και δεν βρήκα και πουθενά αλλού review.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται να ισχύει (γράφω "φαίνεται", γιατί δεν έχω το συγκεκριμένο κινητό)

Σε ευχαριστώ. Το αγόρασα και το επιβεβαιώνω. Το κινητό θεωρώ οτι αξίζει τα λεφτά του. Το έχω μόνο 1 μέρα. 

Δυστυχώς σήμερα διαπίστωσα καμμένο pixel. Το πακετάρω ήδη και αύριο πάνω mediamarkt για επιστροφή. Ελπίζω να το πάρει κατευθείαν για DOA και να μου δώσουν ενα απο τα υπόλοιπα του στοκ. Εχω ταλαιπωρηθεί παλιά με αυτό το μαγαζί και δεν ψήνομαι πάλι για μανούρες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο κατάστημα αλλάζει τα πάντα στο λεπτό φίλε, ειδικά κινητά. Τους πήγα κινητό με γρατζουνιά στην οθόνη κ το πήραν πίσω! Τους πήγα Galaxy s 2 (559ευρω) και το πήραν αμέσως πίσω. Κακιά εμπειρία έχεις απλά. Δεν είναι πλαίσιο που σου βγάζουν την πίστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο κατάστημα αλλάζει τα πάντα στο λεπτό φίλε, ειδικά κινητά. Τους πήγα κινητό με γρατζουνιά στην οθόνη κ το πήραν πίσω! Τους πήγα Galaxy s 2 (559ευρω) και το πήραν αμέσως πίσω. Κακιά εμπειρία έχεις απλά. Δεν είναι πλαίσιο που σου βγάζουν την πίστη.

Δεν είναι όπως τα λες, πρόσφατα πήρα μια οθόνη dell με έντονο light bleeding, και με κοροϊδεύουν, λέγοντας πως δεν έχει πρόβλημα. Τώρα ψάχνω να βρω λύση με την αντιπροσωπία. Όσον αφορά το πλαίσιο ποτέ δεν είχα πρόβλημα, γι αυτό και χθες που πηρα μια τηλεόραση προτίμησα να την πάρω από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που τους χρειάστηκα 5 φορές όλα καλά. Μόνο καλοριφέρ δεν μου άλλαξαν και με έστειλαν για εγγύηση η να το πάνε αυτοί. Στα κινητά κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ. Το αγόρασα και το επιβεβαιώνω. Το κινητό θεωρώ οτι αξίζει τα λεφτά του. Το έχω μόνο 1 μέρα. 

Δυστυχώς σήμερα διαπίστωσα καμμένο pixel. Το πακετάρω ήδη και αύριο πάνω mediamarkt για επιστροφή. Ελπίζω να το πάρει κατευθείαν για DOA και να μου δώσουν ενα απο τα υπόλοιπα του στοκ. Εχω ταλαιπωρηθεί παλιά με αυτό το μαγαζί και δεν ψήνομαι πάλι για μανούρες..

 

Ολα πήγαν καλά. Το πήραν για DOA κατευθείαν χωρίς πολλά πολλά. Ο υπάλληλος βέβαια δεν ήταν σίγουρος στην αρχή, το πήγε όμως στο δωματιάκι που ήταν μια άλλη υπάλληλος και αφού πήρε το ΟΚ μου το ενεκρινε το DOA. Δεν ειχαν αποθεμα στο καταστημα οποτε το παρηγγειλαν απο αλλο καταστημα. Εχει γινει εδω και λιγες μερες βεβαια.

 

Off topic on:

Πολύ συνοπτικά το πρόβλημα που είχα παλιά ήταν με ταμπλετ λενοβο. Δεν ειχαν ανταλακτικο και η λενοβο ενεκρινε αντικατασταση, το media δεν ειχε αποθεμα και δεν μπορουσε να παραγγειλει. Εν τελει μετα απο πολλα τηλεφωνα μου επεστρεψαν πισω τα λεφτα μου. Οχι πιστωτικό αλλα κατευθείαν λεφτά στο paypal καθως απο εκει εκανα την αγορά. Μάλιστα δεν το έκαναν με την μορφή refund αλλα με την μορφή κατάθεσης οπότε μου κράτησε και προμήθεια 3-5% αλλα τι να τους πείς.

Off topic off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα πήγαν καλά. Το πήραν για DOA κατευθείαν χωρίς πολλά πολλά. Ο υπάλληλος βέβαια δεν ήταν σίγουρος στην αρχή, το πήγε όμως στο δωματιάκι που ήταν μια άλλη υπάλληλος και αφού πήρε το ΟΚ μου το ενεκρινε το DOA. Δεν ειχαν αποθεμα στο καταστημα οποτε το παρηγγειλαν απο αλλο καταστημα. Εχει γινει εδω και λιγες μερες βεβαια.

 

Off topic on:

Πολύ συνοπτικά το πρόβλημα που είχα παλιά ήταν με ταμπλετ λενοβο. Δεν ειχαν ανταλακτικο και η λενοβο ενεκρινε αντικατασταση, το media δεν ειχε αποθεμα και δεν μπορουσε να παραγγειλει. Εν τελει μετα απο πολλα τηλεφωνα μου επεστρεψαν πισω τα λεφτα μου. Οχι πιστωτικό αλλα κατευθείαν λεφτά στο paypal καθως απο εκει εκανα την αγορά. Μάλιστα δεν το έκαναν με την μορφή refund αλλα με την μορφή κατάθεσης οπότε μου κράτησε και προμήθεια 3-5% αλλα τι να τους πείς.

Off topic off

Στο ειπα τα αλλαζουν στο φτερο...δεν τους νοιαζει καν !!  Σε εμενα ειχαν δωσει 1000 ευρω πισω...ειχα μετανιωσει για αγορα τηλεορασης...

ολα αυτα στο καταστημα της Πυλαιας...φοβεροι τυποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...