Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S5 G900F Gold €[email protected]


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλη περιπτωση ειναι για αγορα απο Κινα (με οσους περιορισμους συνεπαγεται), κατα την αποψη μου ομως καλυτερη περιπτωση ειναι το MX4 Pro στα 180 δολλαρια ή στα 210 δολλαρια απο ελληνικο stock.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλη περιπτωση ειναι για αγορα απο Κινα (με οσους περιορισμους συνεπαγεται), κατα την αποψη μου ομως καλυτερη περιπτωση ειναι το MX4 Pro στα 180 δολλαρια ή στα 210 δολλαρια απο ελληνικο stock.

 

Είναι καλή τιμή ως κάτι πιο φθηνό, αλλά είναι 5.5 οθόνη που για μένα είναι πολύ μεγάλο σε σχέση με την 5.1 του S5 που είναι η ιδανική διάσταση, δεν είναι αδιάβροχο, δεν έχει την ποιότητα της κάμερας του S5 ενώ σε επίπεδο μπαταρίας είναι πιο κάτω από το S5 σύμφωνα με το GSMARENA.

 

Αν τα παραπάνω δεν παίζουν ρόλο για κάποιον, τότε ναι είναι μια χαρά επιλογή ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mx4 ειναι ο ουσιαστικος αντιπαλος σε μεγεθος του s5 εδω.

Αν κ το mx4 Δεν εχει ois,σε καποιες ρομ battery drain ,θελει 2 βιδες για αλλαγη μπαραριας

Και Δεν ειναι αδιαβροχο..

 

Δεν καταλαβαινω τι εκανε ο φιλος που το χε κ παραπονιοταν για μπαταρια οταν εχει τοσο καλο gsmarena battery endurance..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mx4 ναι, τρομερή μπαταρία, μια χαρά και σε μέγεθος, το μόνο που λείπει είναι το αδιάβροχο (για μένα είναι σημαντικό, αλλά δεκτό σε άλλους να μην ειναι) + δεν ξέρω πως είναι σε κάμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είχαμε παρει πέρυσι από Kaiser σε λευκό χρώμα όλοι μας στα... 269€;;;;

 

Σφαλμα του μαγαζιου ηταν απλα το εδωσε σε αυτην την τιμη για να μην το κραξουν αγρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μπράβο του.

Εκατό ευρώ λιγότερο μας είχε βγει.

Πέρυσι όμως.

Σήμερα, εφόσον υπάρχει το ελάχιστα μεγαλύτερο flex 2 (φρέσκιες απροβληματιστες παρτίδες) το s5 εχει μονο την αδιαβροχοποίηση ως υπέρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω.

Το laser autofocus των lg κάνει τη διαφορά.

Κι η μπαταρία του καλή είναι.

Εξάλλου αυτό έχω τώρα, αν μου άφηνε καλύτερη εντύπωση το s5 δε θα το έδινα μέσα σε δεκαπέντε ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mx4 ναι, τρομερή μπαταρία, μια χαρά και σε μέγεθος, το μόνο που λείπει είναι το αδιάβροχο (για μένα είναι σημαντικό, αλλά δεκτό σε άλλους να μην ειναι) + δεν ξέρω πως είναι σε κάμερα

δεν το γραψα καλα ,για το σ5 λεω καλη μπαταρια

 

δεν εχει ois το mx4 κατα ταλλα φωτο πάρα πολυ καλή,το περιμενω-νεα συσκευη σε κανα 15ημερο.

 

το αδιαβροχο ειναι μεγαλο πραμα,στη συμβιωση με μια συσκευη,εχω μπει θαλασσα,εχει πεσει

σε ποταμι..και μονο τα τελευταια αδιαβροχα sony μου εζησαν απο τετοια..

(δλδ αμεσως κλεινω συσκευη και προσευχομαι ωσπου να στεχνωσει,χαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το γραψα καλα ,για το σ5 λεω καλη μπαταρια

 

δεν εχει ois το mx4 κατα ταλλα φωτο πάρα πολυ καλή,το περιμενω-νεα συσκευη σε κανα 15ημερο.

 

το αδιαβροχο ειναι μεγαλο πραμα,στη συμβιωση με μια συσκευη,εχω μπει θαλασσα,εχει πεσει

σε ποταμι..και μονο τα τελευταια αδιαβροχα sony μου εζησαν απο τετοια..

(δλδ αμεσως κλεινω συσκευη και προσευχομαι ωσπου να στεχνωσει,χαχα)

 

Στην θάλασσα να πω την αλήθεια δεν το έχω τεστάρει, αλλά έχω χάσει 2 κινητά από "ατύχημα" οπότε ψάχνω μόνο αδιάβροχα τηλέφωνα. Με το Ζ2 προς το παρόν, απλά επειδή βρήκα μια λύση και θα το πάρει πίσω η Άμαζον δίνοντας μου όλα τα λεφτά που είχα δώσει πριν 2 χρόνια περίπου (!!), είπα να πάω στο S5, για μια προσωρινή λύση, κανά χρόνο περίπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...