Προς το περιεχόμενο

Windows 10 προβλημα


λευτερης κ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα αντιμετωπιζω ενα προβλημα με τα windows 10 που εχω.τα περασα αναβαθμιζοντας τα 8 και εκανα καθαρη εγκατασταση οχι αναβαθμιση και το θεμα ειναι οτι σε καθε. Restart,shut down οταν εκινειται ο υπολογιστης τα εικονιδια μου και γενικοτερα το περιβαλλον αργει 4-5 αλλες φορες και 10 δευτερολεπτα μεχρι να εμφανιστει και για καθε πρωτη χρηση ενος αρχειου,προγραμματος υπαρχει μια καθυστερηση πχ αν μετα το restart κανω διπλο κλικ στον υπολογιστη θα ανοιξει σε 4 δευτερα μετα την πρωτη χρηση και 40 φορες να το ανοιξω σε διαφορα διαστηματα ειναι ταχυτατο σε λιγοτερο απο δευτερολεπτο...μοιαζει με θεμα δισκου παρολα αυτα η υγεια του ειναι εξαιρετικη που τσεκαρα επισης ειδα για ιο,ετρεξα sfc scan αλλα τιποτα δεν εχει βοηθησει οποιος ξερει κατι παραπανω ας μου πει ευχαριστω

Υπαρχει καποια καταγραφη,log που να λεει κατι;καποιος τροπος να δω αν υπαρχει πχ κατι να το εμποδιζει,καθυστερει;χρησιμοποιουσα system care και εκανε startup διαχειρηση και γενικοτερα οτιδηποτε για να ειναι πιο γρηγορο αλλα απεγκατασταθηκε χωρις απομειναρια θεωρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...