Προς το περιεχόμενο

Νέα Diamond 2 Plus και Note από την Archos


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο που με απασχολεί ειναι τα updates, εχει αλλαξει νοοτροπία ή ακομα κανει updates για εναν χρόνο και μετα στα @@ της;

αυτο το πραγμα που στο archos gamepad εχω μείνει με 4.1 με τα μόνα updates να ειναι bug fixes με χαλαει.

Σε όλα τα ανδροιντ έτσι ειναι σχεδόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λές εννούμε τι εννοείς παρέα είστε γιατί δεν βλέπω κάποιο σχόλιο πέρανα αυτού..Επίσης περισσότερο με ihpone 6 μοιάζει στην πλάτη..

Επίσης απο πότε ρε αλάνια είναι major κριτήριο η επιλογή κινητού βάση του πόσο μοιάζει με άλλο στην πλάτη......? Σε λίγο θα μου πείτε μοιάζει και στο πάνω μέρος γιατί έχει 3,5mm headset jack και στο πλάι γιατί έχει on/off volume buttons κλπ...

Την παλευεις; Είπε κανείς για κριτήριο επιλογής κινητού την πλάτη; Ούτε καν. Απλά το ότι μοιάζει με Μ7 κ Μ8. Και ψαξου πρώτα πριν πεταξεις την ατάκα περί iphone 6,ποιο βγήκε πρώτο στην αγορά με τέτοιο design. Και όχι, δεν είναι ίδιο με το headset jack,δεν μιλάμε για μια...τρύπα αλλά για θέση κάμερας, θέση φλας, αλουμίνιο, κυρτή πλάτη και γραμμές κεραίας. Όλα αυτά, εμένα και ορισμένων άλλων,μας θυμίζουν Μ7 και Μ8. Ούτε θα το αγοράσω προσωπικά το συγκεκριμένο, ούτε με ενθουσιάζει σαν συσκευή σε design και specs. Το έκανα λιανα τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παλευεις; Είπε κανείς για κριτήριο επιλογής κινητού την πλάτη; Ούτε καν. Απλά το ότι μοιάζει με Μ7 κ Μ8. Και ψαξου πρώτα πριν πεταξεις την ατάκα περί iphone 6,ποιο βγήκε πρώτο στην αγορά με τέτοιο design. Και όχι, δεν είναι ίδιο με το headset jack,δεν μιλάμε για μια...τρύπα αλλά για θέση κάμερας, θέση φλας, αλουμίνιο, κυρτή πλάτη και γραμμές κεραίας. Όλα αυτά, εμένα και ορισμένων άλλων,μας θυμίζουν Μ7 και Μ8. Ούτε θα το αγοράσω προσωπικά το συγκεκριμένο, ούτε με ενθουσιάζει σαν συσκευή σε design και specs. Το έκανα λιανα τώρα;

Εσύ είπες εννούμε,συμφωνόντας στην άποψη του πρώτου σχολιαστή πως μοιάζουν υπερβολικά οπότε στην ουσία τον αφήνει αδιάφορο λόγω της ομοιότητας.Όσο για τα άλλα αν έχεις θέμα κατανόησης υπάρχει ανάλογο νήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ είπες εννούμε,συμφωνόντας στην άποψη του πρώτου σχολιαστή πως μοιάζουν υπερβολικά οπότε στην ουσία τον αφήνει αδιάφορο λόγω της ομοιότητας.Όσο για τα άλλα αν έχεις θέμα κατανόησης υπάρχει ανάλογο νήμα.

 

Ναι προφανώς συμφωνω με τον πρώτο σχολιαστή και αυτό ακριβώς είπα και στο δεύτερο ποστ μου. Υπαρχει ανάλογο νήμα σχετικά με τι; Μου λες πως έχω πρόβλημα κατανόησης; Τι είναι αυτό τώρα; Προσωπική επίθεση; Ειρωνεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προφανώς συμφωνω με τον πρώτο σχολιαστή και αυτό ακριβώς είπα και στο δεύτερο ποστ μου. Υπαρχει ανάλογο νήμα σχετικά με τι; Μου λες πως έχω πρόβλημα κατανόησης; Τι είναι αυτό τώρα; Προσωπική επίθεση; Ειρωνεία;

Σκέψου λίγο και θα φτάσεις στο συμπέρασμα...

Όσο για το άλλο , ρωτάει το άτομο που το προιν σχόλιο του ξεκινάει με : Την παλεύεις.?(αυτο ασ πούμε δεν είναι ειρωνία η προσωπική επίθεση) Αφού πιστεύεις πως δεν την παλεύω μην δίνεις σημασία.Cheers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου λίγο και θα φτάσεις στο συμπέρασμα...

Όσο για το άλλο , ρωτάει το άτομο που το προιν σχόλιο του ξεκινάει με : Την παλεύεις.?(αυτο ασ πούμε δεν είναι ειρωνία η προσωπική επίθεση) Αφού πιστεύεις πως δεν την παλεύω μην δίνεις σημασία.Cheers

Εσύ το ξεκινησες, γράφοντας ένα κατεβατο του τύπου "ρε αλανια εχετε κριτήριο για αγορα κινητού το ποσό μοιάζει με άλλο στην πλάτη" ενώ ουδέποτε ειπώθηκε ότι θα το αγοράσει κανείς ή δεν Θα το αγοράσει. Το μόνο που γράφτηκε είναι η εν λόγω ομοιότητα του κινητου με κάποιο άλλο. Τώρα τα υπόλοιπα ήταν σάλτσες δικές σου. Κι αν δεν σου άρεσε το "την παλευεις" δεν μου άρεσε και το "ρε αλάνια" που ειπες εσύ. Φαντάζομαι πλέον είμαστε πατσι. Ωστόσο μια όχι και τόσο φιλική συμβουλή από το αλανι: σκεψου πριν μιλησεις. Ή τουλάχιστον ακου τι λέει ο άλλος στο σχόλιό του προτού καταλήξεις σε αστοχους χαρακτηρισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριτήριο αγοράς ειναι και το παρελθόν της εταιρίας οσο αναφορά τα προβλήματα (κατασκευαστικά και οχι μόνο) και την υποστήριξη δίνει εδω στην Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...