Προς το περιεχόμενο

Κλοπή BMW M3


g8777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως μια ασφάλεια ολικής κλοπής και μόνο κοστίζει +10€/εξάμηνο (για επαρχία που είμαι), πιστεύω ότι αξίζει.

 

Τί να πουν και οι μηχανόβιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα διαβασα οτι χρειαζεται και κεραεια λου μου φαινεται πιο δυσκολο να κρυφτει, εκτος αν αυτο ισχυει σε καποια μοντελα

 

 

Υπάρχουν και μοντέλα χωρίς κεραίες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα διαβασα οτι χρειαζεται και κεραεια λου μου φαινεται πιο δυσκολο να κρυφτει, εκτος αν αυτο ισχυει σε καποια μοντελα

 

εκει ειναι ολη η μαγκια, να βρεις εναν καλο μαστορα, να παρεις κεραια μαγνητη και να κανεις κεραία το σασί σου... μια χαρα κρυβεται! σκέψου ότι στο δικο μου δεν ξερω καν που το εχει βάλει ο ηλεκτρολογος...

Υπάρχουν και μοντέλα χωρίς κεραίες!

 

ε αμαρτια ειναι να κανεις τοση διαδικασία και να μη βαλεις κεραία να εχεις φουλ σήμα...

 

Ακόμα και 25 μετρα στο εδαφος και πιάνει με ακριβεια 12 μετρα το δικό μου... Πρόσφατα εβαλα και εφεδρικό σύστημα (2ο, κρυμμένο σε αλλο σημειο) χωρίς κεραία που καμια φορά χάνει τα στενά στον προσδιορισμό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο σου πηγε το συστημα, με την τοποθετηση μαζι? αν βαλω, δε με νοιαζει να κανω σκοντο, θα μπει κατι αξιολογο, αλλα να ξερω τι να περιμενω περιπου.

 

Επισης παιζει να δημιουργει κανα θεμα στα ηλεκτρολογικα του αμαξιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρω στα 100-120 και 20-30 περαστικά... ζημια στα ηλεκτρικά δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει εαν δε μπλεξεις το κλεισιμο αντλίών / ρευμάτων. Εαν θελήσεις να μπλεξεις στα ρευματα ή τις παροχές της αντλίας και δεδομένου οτι εχεις και εσυ παραξενο γερμανικό κανεις δεν ειναι σιγουρος... Ο σωστός μαστορας παντως θα αρνηθεί να σου κοψει καλώδιο πλεξουδας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγραφω απο τοιχο φιλου:

 

 

Η ενδειξη των μιλιων/ωρα στο καντραν ειναι χαρακτηριστικη. Οποιαδηποτε βοηθεια ειναι πολυτιμη. Αν καποιος γνωριζει κατι μπορει να επικοινωνησει μεσω pm. Ευχαριστω πολυ. :)

 

 

Γεια σου G87777777777777...  :wub:

 

Ο Cavalinos δεν το είχε ασφάλεια κλοπής?  :unsure: Ελπιζω να το χε... γιατι χλωμο τον κοβω. Αυτα τα αμάξια τα σηκώνουν επαγγελματίες του είδους και όχι κλεφτρόνια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρω στα 100-120 και 20-30 περαστικά... ζημια στα ηλεκτρικά δεν υπάρχει περίπτωση να κάνει εαν δε μπλεξεις το κλεισιμο αντλίών / ρευμάτων. Εαν θελήσεις να μπλεξεις στα ρευματα ή τις παροχές της αντλίας και δεδομένου οτι εχεις και εσυ παραξενο γερμανικό κανεις δεν ειναι σιγουρος... Ο σωστός μαστορας παντως θα αρνηθεί να σου κοψει καλώδιο πλεξουδας...

 

 

Οχι ρε μάστορα ΟΕΜ!  Αυτα είναι κινεζίες γι'αυτο δεν παίζει χωρις κεραίες καλα!

Το δικό μου είναι της Teltonika χωρις κεραίες και παίζει μια χαρα!

Εγω προσωπικά το έχω βάλει πανω απο τον συμπλέκτη και ρεύμα παίρνει απο την ασφαλειοθήκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την κεραια μια χαρα παίζει... τα ειχα δει τα teltonika, δε βρηκα λογο να χασω λειτουργίες και να πληρώσω παραπάνω ;)

Εσυ ειναιι που χεις και καμια δεκαρια αντικλειδια; πολυ ψυχοφθορο ολο το σκηνικο. Τωρα εβαλες συστημα εμποπισμου μαζι με εφεδρικο.

 

Κι γω χεζομαι για το αμαξι, αλλα εσυ θα κανεις κανενα γκαραζ μεσα στο σαλονι.

 

(Ενοειτε οτι τα λεω για πλακα).

 

Κριμα το για το παιδι. Συνεχεια ακουω οτι κλεβουν αμαξια, στην περιοχη μου συνεχεια 4*4 καινουργια. Εμενα κατι μου βρωμαει. Πως γινεται να τα περνουν τοσο άνετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ ειναιι που χεις και καμια δεκαρια αντικλειδια; πολυ ψυχοφθορο ολο το σκηνικο. Τωρα εβαλες συστημα εμποπισμου μαζι με εφεδρικο.

 

Κι γω χεζομαι για το αμαξι, αλλα εσυ θα κανεις κανενα γκαραζ μεσα στο σαλονι.

 

(Ενοειτε οτι τα λεω για πλακα).

 

Κριμα το για το παιδι. Συνεχεια ακουω οτι κλεβουν αμαξια, στην περιοχη μου συνεχεια 4*4 καινουργια. Εμενα κατι μου βρωμαει. Πως γινεται να τα περνουν τοσο άνετα

 

Οχι, ο Tenshi...

 

Παντα πρεπει να εχεις εφεδρείες! (εδω εχω μια ολοκληρη βαλιτσα με βασικά ανταλλακτικά στο αμαξι που μου εχει χρειαστεί μολις μια φορα-και εχω και οδικη αχρειαστη να ειναι)...

 

Κάλλιο γαϊδουρόδενε , παρά γαϊδουρογύρευε! Το Μ3 του φιλου ηδη εχει γινει κομματια και πωλείται απο εξωτερικό, στα βόρεια συνορα πιθανοτατα...

 

 

 

γκαραζ στο σαλονι ε; χμμμ

1166103.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...