Προς το περιεχόμενο

Συναγερμός με αισθητήρα εγγύτητας


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εψαχνα κατι για να αποτρεπει περιεργους ή γατες απο το να πλησιαζουν το αυτοκινητο

και ειδα αυτο

http://www.ebay.com/itm/New-DUAL-ZONE-MICROWAVE-SENSOR-any-bike-car-alarm-/400102980436?_trkparms=algo=LVI&itu=UCI&otn=3&po=LVI&ps=63&clkid=9191140406020072597&_trksid=p5197.m7

 

Μπορει ισως να χρησιμευσει και σε πορτα σπιτιου ?

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κανει αυτό ???Θυμαμαι παλια ένα συστημα συναγερμου που μολις ακουμπουσε καποιος το αυτοκινητο αρχιζε να φωναζει "Βοηθεια κλεφτες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι πολύ καλή ιδέα να βάλεις κάτι τέτοιο που στην τελική περισσότερο τραβάει προσοχή παρά λειτουργεί αποτρεπτικά..

 

Σκέψου πως το έχεις παρκαρισμένο και εκεί που περνάει δίπλα του κάποιος πιτσιρικάς αυτό αρχίζει τα μπιπ μπιπ. Η καλή περίπτωση είναι να το βρουν παιχνίδι και απλά να βαράει συνέχεια. Η κακή περίπτωση είναι να το βρεις με λακούβα στο φτερό από κλωτσιά απο κάποιον που απλά στράβωσε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το εψαχνα κυριως για τις γατες που πανε και ανεβαινουν στο καπω και σκεπτομουν οτι ισως ειναι χρησιμο στην εξωπορτα του σπιτιου για αποτροπη κλεφτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κανει αυτό ???Θυμαμαι παλια ένα συστημα συναγερμου που μολις ακουμπουσε καποιος το αυτοκινητο αρχιζε να φωναζει "Βοηθεια κλεφτες"

 

 

μολις το διαβασα μου ηρθε αυτο https://www.youtube.com/watch?v=HtT7fim35wI

Εγω το εψαχνα κυριως για τις γατες που πανε και ανεβαινουν στο καπω και σκεπτομουν οτι ισως ειναι χρησιμο στην εξωπορτα του σπιτιου για αποτροπη κλεφτων

 

δεν νομιζω οτι αξιζει για τα λέφτα που εχει... για το αν δουλευει, θεωρητικά παντα εχει λογική

Η καλή περίπτωση είναι να το βρουν παιχνίδι και απλά να βαράει συνέχεια. Η κακή περίπτωση είναι να το βρεις με λακούβα στο φτερό από κλωτσιά απο κάποιον που απλά στράβωσε.

 

ή που τον τρόμαξε μεσα στη νύχτα... το εχω παθει απο συγαγερμο καγκουρα σε μιατα που χτυπαγε απο τα 2 μετρα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...