Προς το περιεχόμενο

14 εκατομμύρια χρήστες έκαναν εγγραφή για να αγοράσουν το Xiaomi Mi 5


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γιατι να μην παρει κανεις το LG G4 32GB στα 300ε πλεον απο ελλαδα κ με εγγυηση?

Το ιδιο ειναι?

Αμα ειναι γιατι να μη παρει νοκια 3310 που δε θα χρειαστει και ποτε η εγγυηση?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά με την Xiaomi αλλά δυστυχώς χάνει σιγά σιγά το δυνατό της χαρτί, το λειτουργικό.

 

Εδώ και πολλά updates έχει χάσει την μπάλα. Το ένα είναι χειρότερο από το άλλο. Επίσης τεράστιο πρόβλημα με την αυτονομία των συσκευών (λόγω software).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβδομαδιαίο 25.2.2016 είναι άψογο στο Note 2 μου !!! Είμαι "φανατικά" υπέρ της Xiaomi εφ όσον μιλάμε για συσκευή μέχρι 140€ (Note 2 / Redmi 3).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω ακόμη πρόβλημα με την μπαταρία στο Mi3. Όπως και πολλοί άλλοι.

 

Λες και παίζεις τζόκερ είναι τελευταία. Κι αν σου κάτσει; :)

 

μια από τα ίδια redmi note 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά με την Xiaomi αλλά δυστυχώς χάνει σιγά σιγά το δυνατό της χαρτί, το λειτουργικό.

 

Εδώ και πολλά updates έχει χάσει την μπάλα. Το ένα είναι χειρότερο από το άλλο. Επίσης τεράστιο πρόβλημα με την αυτονομία των συσκευών (λόγω software).

 

 

Εγώ έχω ακόμη πρόβλημα με την μπαταρία στο Mi3. Όπως και πολλοί άλλοι.

 

Λες και παίζεις τζόκερ είναι τελευταία. Κι αν σου κάτσει; :)

 

Βασικος λογος που εδιωξα το xiaomi mi 4c ηταν το λειτουργικο του. Ενδεικτικα προβληματα:

- μεγαλο battery drain σε idle χωρις λογο

- καθυστερουσαν να ερθουν τα notifications απο τις εφαρμογες (πχ μου εστελναν ενα μηνυμα στο whatsapp και ερχοταν μετα απο 5+ λεπτα)

- Χρειαζοταν αρκετο "νταντεμα" και σκαλισμα για να γινει λειτουργικο το τηλεφωνο. Πχ για να ερχονται καπως νωριτερα (αλλα κ παλι οχι αμεσα) τα notifications ηθελε για ΚΑΘΕ μια εφαρμογη ξεχωριστα ρυθμιση σε 2 ή κ περισσοτερα σημεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερα να προτιμησετε τα ''επωνημα'' κινητα,lg-sony-sam,τα κινεζικα δεν φτανουν για ολους...

κλασσικη xiaomi ,το μαυρο δεν θα το δουμε ποτε μαλλον....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί να βιαστή κάποιος να το πάρει άμεσα περιμένεις όσο πρέπει και το παίρνεις σκοτωμένο μετά λίγο καιρό .αλώστε όλες οι εταιρίες εκεί ποντάρουν στην μάζα που θα τρεξη να αγοραση πρώτη.προσωπικά εχω αγοραση τηλ ναυαρχίδες μετά 6 μήνες και σε καλες τιμες και με ολες της παιδικές ασθενιες της εκάστοτε  συσκευής λυμένες.και ειδικά στα κινεζικά αυτό είναι μαστ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...