Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για δημιουργία πριβε group για giveaways - spin off από το θέμα των giveaways


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν μιλάμε να γίνει ένα μικρό bundlelicious, προσωπικά δεν το επιθυμώ και δεν θα συμμετέχω ακόμα κι αν επιτρέπεται από τους όρους.

 

Κατά τα φαινόμενα μόνο εγώ κατάλαβα ότι πήγαινε προς τα εκεί. Ακυρα λοιπόν οσα εγραψα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπα μάλλον εγώ κατάλαβα λάθος εξ'αρχής, για καπέλωμα πάει το πράγμα, μακάρι να βγω ψεύτης. :unsure:

 

 

Για μένα ο m..... πέτυχε το στόχο του και προσωπικά με ξενέρωσε τόσο ώστε να μην θέλω να ασχοληθώ καθόλου, όπως κι άλλους όπως διαπιστώνω. Ετσι όπως έμεινε πέρσι στις κουβέντες, έτσι θα μείνει και φέτος το group. Χωρις περιστροφές λοιπόν, αν το πρόβλημα της κοινότητας -όπως τίμια και βλακωδώς πίστεψα και φέτος- ήταν πραγματικά να γίνονται δίκαια giveaways ανάμεσα στα μέλη του Insomnia και αρχικά να κόβονται οι κινέζοι και οι περαστικοί, αυτό θα είχε γίνει ήδη:

 

Φτιάχνεις το group, βάζεις κόσμο, μετράς κεφάλια και αποφασίζεις αν αξίζει να βάλεις ratio ή οχι. Σιγά μη κάνουμε και δημοψήφισμα, όποιος δύναται να συμμετέχει στο νήμα με τα giveaways, μπαίνει. Είπαμε τα κριτήρια, μέλη με χ posts και ψ μέρες/μήνες εγγραφής. Το ζητούμενο είναι μέσα από την διαδικασία να ικανοποιείται ηθικά ο δωρητής, οτι αυτό που δίνει θα καταλήξει κάπου "πιο δίκαια". Δεν βλέπω να το λύνουμε αυτό, ούτε βιαζόμαστε ιδιαίτερα να φτιάξουμε το group που θα προστατέψει αρχικά τους donators από τους περαστικούς.

 

Τώρα, αν πρόκειται να πιάσουμε τα κριτήρια Ελληνικού δημοσίου τύπου "όσοι είναι >1,70 ύψος και έχουν μπάρμπα στην Κορώνη" για να μείνουν 5-10 άτομα, τότε αφ'ενος αυτό είναι καπέλωμα σε μια ολόκληρη κοινότητα και αφ'ετέρου γιατί να μην γίνει ένα γκρουπάκι ιδιωτικό χωρίς προσχήματα και φερετζέδες ότι δήθεν είναι τα μέλη του Insomnia ενώ στην πράξη θα είναι ο pigeon και ο gigeon και o trigeon;

 

 

 

Think simple λοιπόν. Απλά πράγματα για να γίνουν γρήγορα και να καλύψουν τα μέλη του Insomnia κι όχι "μέλη απ'το Insomnia". Αν και φοβάμαι πως γίνεται περισσότερη κουβέντα στο παρασκήνιο παρά εδώ μέσα. :unsure:

Επεξ/σία από pigeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα μάλλον εγώ κατάλαβα λάθος εξ'αρχής, για καπέλωμα πάει το πράγμα, μακάρι να βγω ψεύτης. :unsure:

 

Για μένα ο m..... πέτυχε το στόχο του και προσωπικά με ξενέρωσε τόσο ώστε να μην θέλω να ασχοληθώ καθόλου, όπως κι άλλους όπως διαπιστώνω. Ετσι όπως έμεινε πέρσι στις κουβέντες, έτσι θα μείνει και φέτος το group. Χωρις περιστροφές λοιπόν, αν το πρόβλημα της κοινότητας -όπως τίμια και βλακωδώς πίστεψα και φέτος- ήταν πραγματικά να γίνονται δίκαια giveaways ανάμεσα στα μέλη του Insomnia και αρχικά να κόβονται οι κινέζοι και οι περαστικοί, αυτό θα είχε γίνει ήδη:

 

Φτιάχνεις το group, βάζεις κόσμο, μετράς κεφάλια και αποφασίζεις αν αξίζει να βάλεις ratio ή οχι. Σιγά μη κάνουμε και δημοψήφισμα, όποιος δύναται να συμμετέχει στο νήμα με τα giveaways, μπαίνει. Είπαμε τα κριτήρια, μέλη με χ posts και ψ μέρες/μήνες εγγραφής. Το ζητούμενο είναι μέσα από την διαδικασία να ικανοποιείται ηθικά ο δωρητής, οτι αυτό που δίνει θα καταλήξει κάπου "πιο δίκαια". Δεν βλέπω να το λύνουμε αυτό, ούτε βιαζόμαστε ιδιαίτερα να φτιάξουμε το group που θα προστατέψει αρχικά τους donators από τους περαστικούς.

 

Τώρα, αν πρόκειται να πιάσουμε τα κριτήρια Ελληνικού δημοσίου τύπου "όσοι είναι >1,70 ύψος και έχουν μπάρμπα στην Κορώνη" για να μείνουν 5-10 άτομα, τότε αφ'ενος αυτό είναι καπέλωμα σε μια ολόκληρη κοινότητα και αφ'ετέρου γιατί να μην γίνει ένα γκρουπάκι ιδιωτικό χωρίς προσχήματα και φερετζέδες ότι δήθεν είναι τα μέλη του Insomnia ενώ στην πράξη θα είναι ο pigeon και ο gigeon και o trigeon;

 

Think simple λοιπόν. Απλά πράγματα για να γίνουν γρήγορα και να καλύψουν τα μέλη του Insomnia κι όχι "μέλη απ'το Insomnia". Αν και φοβάμαι πως γίνεται περισσότερη κουβέντα στο παρασκήνιο παρά εδώ μέσα. :unsure:

Μόλις ξεμπερδεψα με τις εργασίες που έχω κ μπήκα, να δω αν κάποιος άλλος έγραψε κάτι, αλλά μπα..Τα ίδια άτομα είμαστε, οπότε καλύτερα θα ήταν ένα poll για αρχή αν θέλουν να υπάρχει γκρουπ ή όχι και μετά βλέπουμε.

Δε κατάλαβα τι ειπες ακριβώς αλλά

Αν δε τρολαρεις ή δεν υπάρχει σαρκασμός.. Είσαι τελείως φάουλ,μιλάς άσχημα και γενικευεις πολύ επικίνδυνα..

_-----------

 

 

Όπως έγραψα κ πριν έχω ξενερωσει με αυτά που διαβάζω, πράγμα που σημαίνει δεν είναι άξιος ο χώρος για κάτι άλλο..πέρα της υπάρχουσας κατάστασης.

Έτσι κ αλλιώς δε θα κλειδωνω όλα τα GAs μου σε γκρουπς..

Θα κάνω μια προσπάθεια να κάτσω το απόγευμα να γράψω κανονισμούς, από κει και πέρα, θα ξαναμπω στο καβούκι μου..

Απλώς σα χάρη μη βαζετε GAs στο public insomnia group,είναι χαζό και ανουσιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε κατάλαβα τι ειπες ακριβώς αλλά . Αν δε τρολαρεις ή δεν υπάρχει σαρκασμός.. Είσαι τελείως φάουλ,μιλάς άσχημα και γενικευεις πολύ επικίνδυνα..

 

Κακώς το πήρες προσωπικά και παρεξηγήθηκες, αλλά είμαι εδώ για να σου εξηγήσω οτι δεν κατάλαβες. ;)

Απλά ξενέρωσα και αυτό βγήκε. Θα ήθελα να μάθω που ακριβώς διαφωνείς σ'αυτά που προτείνω να γίνουν. Να κάνω κι εγώ μερικές ερωτήσεις. πχ.

 

Και δε στο λέω για να στην πω,αλλά μήνες έχουμε επαφές με τους admins/mods εδώ με τον Johnny και δε το προχωρήσαμε.. Γιατί υπάρχουν άλλα θέματα.

για τις παρασκηνιακές συζητήσεις, έχεις πει ο ίδιος αυτό, και θα ήθελα να μάθω ποιά είναι τα άλλα θέματα. Μυστικό είναι; :huh:

 

Σε όλους θα δίνεται η ευκαιρία να συμμετάσχουν,άλλοι θα τα καταφέρνουν άλλοι όχι.

Γιαυτό και όπως προτάθηκε πιο πάνω θα ψηφίζουμε με τα likes του καθένα.

Επίσης αυτό εδώ τι σημαίνει; Οτι θα τρέξουμε στίβο κι όποιος φτάσει πρώτος θα μπεί στο group; Ευκαιρία συμμετοχής για μένα σημαίνει είσαι μέλος του insomnia, μπαίνεις στο group. Αν θες περιορισμό βάλε μεγάλο ratio ή/και level εισόδου αλλά θα κράξει ο κόσμος κι εγώ μαζί τους. Αυτό με τα likes το επαναφέρω ως ερώτηση να διευκρινιστεί, γιατί μάλλον δεν σημαίνει αυτό που μου εξήγησε παραπάνω ο φίλος. Μιλάμε οτι θα γίνει για επιτροπή σοφών που θα επιλέγει τα κατάλληλα μέλη; :blink:

 

 

Γι'αυτό σου λέω πριν παρεξηγηθείς γράψε επακριβώς τις θέσεις σου και γενικότερα ας γράψουν όλοι τί ακριβώς θέλουν γιατί εγώ εξέθεσα τις απόψεις μου και εκτέθηκα επαρκώς. Να γίνει κουβέντα να δούμε αν είμαστε όλοι στο ίδιο βαγόνι ή μηπως ούτε στο ίδιο τραίνο; :P

Επεξ/σία από pigeon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε ένα ερωτηματολόγια σε google docs. Ή πείτε μου της ερωτήσεις να το κάνω εγώ. Ο μόνος κανόνας προσωπικά που θα ήθελα θα ήταν ratio, και ας είναι πολύ χαλάρο (πχ 1 offer / 10 wins) έτσι ώστε κάποια στιγμή να προσφέρουν όλοι. Και αν ψήνεστε και ένας δεύτερος για το χρηματικό ποσό (πχ ελάχιστο 3ευρώ εντός προσφοράς, όσο έχει ένας καφές...). Δε νομιζω γενικά ότι θέλει πολύ κυριε λεησον, ούτες το κυπριακό θα λύσετε. Το φτιάχνουμε, ξεκινάμε και όπου βγει... 
Και στην αρχή θα μπαίνει όποιος θέλεις αρκεί να κάνει ένα gift για να ξεκινήσει να rollάρει

 

edit

έφτιαξα ένα, το έκανα με login για να μη το spamάρουν. Μη πέσετε να με φάτε επειδή το έκανα, δε χρειάζεται να είναι το τελικό αυτό. Προτείνετε ερωτήσεις κτλ. οσοι δεν έχουν gmail ας μου πουν να τους στείλω τη ερωτήσεις και να απαντήσουν εδώ ή μπορουμε να απαντήσουν όλοι εδώ. Ρίξτε μια ματιά, συμπληρώστε για το τυπικό και βλέπουμε για την "επίσημη" διαδικασία πως θα γίνει. https://docs.google.com/forms/d/1Pj9SqPPUIDf9UZufyMUKwg9u8oc4vY9s3nTp43L5DwU/viewform?usp=send_form

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Το θέμα έχει παρατραβήξει. Χρειαζόμαστε άτομα (2+ το λιγότερο) τα οποία να είναι διαθέσιμα μέσα στο 24ώρο.

 

Οπωσδήποτε πρέπει να τηρούνται οι κανονισμοί του SG. Ολοι μα όλοι και φυσικά εξαιρέσεις του τύπου "Ελα ρε φιλαράκι", "Μεταξύ μας είμαστε" κ.τ.λ δεν θα υπάρχουν.

Αν π.χ υπάρχουν άτομα τα οποία δεν έχουν ενεργοποιήσει τα παιχνίδια που έχουν κερδίσει ή τα έχουν ξανά δώσει απλά δεν αξίζουν να μπουν. Ολα τα προφίλ θα πρέπει να είναι δημόσια (αν κάποιος δεν θέλει να έχει ανοιχτό προφίλ θα πρέπει τουλάχιστον να έχει φίλους όλους τους διαχειριστές). Αν κάποιος από τα μέλη παραβεί τους κανονισμούς θα βγαίνει από την ομάδα και θα τρώει report στο SG. Φυσικά δεν θα έχει το δικαίωμα στο μέλλον να ξαναμπεί.

 

Μέσω των λογαριασμών του insomnia θα πρέπει να σταλούν τα προφίλ του steamgift  ώστε να δημιουργηθεί ένας απλός πίνακας. Με αυτό τον τρόπο θα γνωρίζουμε σε ποιον αντιστοιχεί το προφιλ στο SG. Αυτό μπορούμε να το κάνουμε μέσω π.μ ώστε να μην γεμίσει το θέμα.

 

Όσον αφόρα τη "διάρκεια ζωής" των λογαριασμών των χρηστών του insomnia προτείνω το εξάμηνο με 20+ μηνύματα. Μην ξεχνάμε όμως πως θα υπάρχουν καινούργια μέλη στο μέλλον που ίσως να ενδιαφέρθουν να μπουν. Εκεί προτείνω να έχουν μια υποτυπώδη συμμετοχή στο insomnia μιας και θα ειναι νέα μέλη (5+ μηνύματα) συν giveaway στο group.

 

Σχετικά με το ratio προτείνω να μπει ένα συμβολικό νούμερο για αρχή.  Στο μέλλον με μια ψηφοφορία των μελών του group μπορούμε να το αυξήσουμε εαν δούμε να επικρατεί η ίδια κατάσταση. Δηλαδή άτομα να μπαίνουν σε ότι giveaway υπάρχει με σκοπό περισσότερα games τα οποία δεν θα αγγίξουν ποτέ.

 

Τα likes για να μπει κάποιος στο group  συγγνώμη αλλά είναι για γέλια. Οι διαχειριστές του group θα αποφασίζουν με βάση τους κανονισμούς του SG και αν ο ενδιαφερόμενος είναι ενεργό μέλος στο insomnia + το rato (αν μπει).

 

Υ.Γ Είμαι διατεθειμένος και να βοηθήσω στη δημιουργία του group και να το τρέξω.

Για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις, όσον αφορά τους κανόνες θα είμαι δίκαιος. Οποιος δεν μπορεί να ακολουθήσει δύο πραγματάκια απλά, συγγνώμη αλλά δεν είμαι ο πατέρας κανενός, θα τρώει πόδι από το group. Πάντα με συνεννόηση όλων των διαχειριστών και με ανακοίνωση στο group.

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε μας ρε συ maxdore μόλις πάμε να στρώσουμε κουβέντα. Copy paste σε πμ αν θες απάντηση, αλλιώς report.

 

 

 

@ditsikts, έγραψες! Επιτέλους προχωρήσαμε super-happy-dance-smiley-emoticon.gif

Βάλε κι ερωτήσεις για χρόνο εγγραφής και αριθμό post όπως αναφέρθηκε (κι εγώ λεώ 6μηνο και 20μην ή 3μηνο και 50μην, either/or). Αυτό με την αξία παιχνιδιού δεν το πολυκατάλαβα -και tbh, βαριέμαι να ψάχνω κάθε φορά την τιμή στο steam αλλά οκ αν περάσει-. Τα υπόλοιπα με κάλυψε ο Dreyar και οι καινούργιες ιδέες μια χαρά. ( +1 απο μένα για officer. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κακώς το πήρες προσωπικά και παρεξηγήθηκες, αλλά είμαι εδώ για να σου εξηγήσω οτι δεν κατάλαβες. ;)

Απλά ξενέρωσα και αυτό βγήκε. Θα ήθελα να μάθω που ακριβώς διαφωνείς σ'αυτά που προτείνω να γίνουν. Να κάνω κι εγώ μερικές ερωτήσεις. πχ.

 

για τις παρασκηνιακές συζητήσεις, έχεις πει ο ίδιος αυτό, και θα ήθελα να μάθω ποιά είναι τα άλλα θέματα. Μυστικό είναι; :huh:

 

Επίσης αυτό εδώ τι σημαίνει; Οτι θα τρέξουμε στίβο κι όποιος φτάσει πρώτος θα μπεί στο group; Ευκαιρία συμμετοχής για μένα σημαίνει είσαι μέλος του insomnia, μπαίνεις στο group. Αν θες περιορισμό βάλε μεγάλο ratio ή/και level εισόδου αλλά θα κράξει ο κόσμος κι εγώ μαζί τους. Αυτό με τα likes το επαναφέρω ως ερώτηση να διευκρινιστεί, γιατί μάλλον δεν σημαίνει αυτό που μου εξήγησε παραπάνω ο φίλος. Μιλάμε οτι θα γίνει για επιτροπή σοφών που θα επιλέγει τα κατάλληλα μέλη; :blink:

 

 

Γι'αυτό σου λέω πριν παρεξηγηθείς γράψε επακριβώς τις θέσεις σου και γενικότερα ας γράψουν όλοι τί ακριβώς θέλουν γιατί εγώ εξέθεσα τις απόψεις μου και εκτέθηκα επαρκώς. Να γίνει κουβέντα να δούμε αν είμαστε όλοι στο ίδιο βαγόνι ή μηπως ούτε στο ίδιο τραίνο; :P

όχι δε το πήρα προσωπικά,εκ μέρος όσων έθιξες στο ποστ απάντησα,με μένα καμία σχέση.

Μυστικό δεν είναι.Τα άλλα θέματα είναι οι mods του φόρουμ ντε,το είπαμε από την αρχή.

Εννοώ ότι άλλοι θα πληρούν προϋποθέσεις και άλλοι όχι.

Προφανώς με τα likes,όπως και γω έχω στο μυαλό μου,ότι θα κάνεις ένα GA και τα υπόλοιπα μέλη θα το κάνουν like,σε περίπτωση που κάνει αίτηση να μπει στο γρουπ,κυρίως για άτομα που ειναι ένα στο φόρουμ..

Εκτός και εννοήθηκε αλλιώς πριν.

Όρος για το γκρουπ αν είσαι μέλος ή όχι του insomnia και πόσους μήνες,ναι καλό είναι και θα πρέπει να υπάρχει,αλλά πρέπει να υπάρχουν και τα του SG τα μπλιμπλικια.

και σου λεώ δε το πήρα προσωπικά,αλλά θίγεις πολλούς τομείς μέσα σε αυτό,δημόσιο λες,καπέλωμα λες,ρουσφέτια βάζεις μέσα..Τραβηγμένα πράγματα.

 

 

 

Κάντε ένα ερωτηματολόγια σε google docs. Ή πείτε μου της ερωτήσεις να το κάνω εγώ. Ο μόνος κανόνας προσωπικά που θα ήθελα θα ήταν ratio, και ας είναι πολύ χαλάρο (πχ 1 offer / 10 wins) έτσι ώστε κάποια στιγμή να προσφέρουν όλοι. Και αν ψήνεστε και ένας δεύτερος για το χρηματικό ποσό (πχ ελάχιστο 3ευρώ εντός προσφοράς, όσο έχει ένας καφές...). Δε νομιζω γενικά ότι θέλει πολύ κυριε λεησον, ούτες το κυπριακό θα λύσετε. Το φτιάχνουμε, ξεκινάμε και όπου βγει...

Και στην αρχή θα μπαίνει όποιος θέλεις αρκεί να κάνει ένα gift για να ξεκινήσει να rollάρει

 

edit

έφτιαξα ένα, το έκανα με login για να μη το spamάρουν. Μη πέσετε να με φάτε επειδή το έκανα, δε χρειάζεται να είναι το τελικό αυτό. Προτείνετε ερωτήσεις κτλ. οσοι δεν έχουν gmail ας μου πουν να τους στείλω τη ερωτήσεις και να απαντήσουν εδώ ή μπορουμε να απαντήσουν όλοι εδώ. Ρίξτε μια ματιά, συμπληρώστε για το τυπικό και βλέπουμε για την "επίσημη" διαδικασία πως θα γίνει. https://docs.google.com/forms/d/1Pj9SqPPUIDf9UZufyMUKwg9u8oc4vY9s3nTp43L5DwU/viewform?usp=send_form

 

δε ξέρω γιατί έχετε κολλήσει τόσο με το πόσο θα κάνει ένα δώρο που θα δώσει ο άλλος,και δε ξέρω γιατί τίθεται θέμα..

Σας το είπα και πριν,αν το πάμε έτσι,πετάω σχεδόν όλο το φόρουμ εκτός με τα GAs μου,χωρίς να θέλω να δείξω καμπόσος.

Σας ακούγεται ωραίο;

Δίνουμε για να προσφέρουμε,όχι για να δείξουμε το epenis μας.

Το θέμα δεν είναι πόσο κάνει κάτι,αλλά να τιρούντε οι κανόνες.

ακόμα και το SG σε πόσα GAs το μετράει και ενδεικτικά έχει και πόσο κόστισε με τα όρια που θέτει/κόβει από τα παιχνίδια.

Για αρχή ας κάνουμε ένα poll,να το αφήσουμε να τρέξει μια βδομάδα,να δούμε αν θέλουμε GA group και μετά προχωράμε.

Γιατί βλέπω άτομα που δε θέλουν.

 

όπως σας είπα θα ποστάρω το απόγευμα κανονισμούς

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ οκ οκ τα αποσύρω αυτά που ενόχλησαν, τρόπος έκφρασης ήταν όχι υποννοούμενα. Θερμή παράκληση, μην κανεις το συνήγορο άλλων γιατί μπερδεύει και θα γίνουμε βαβέλ. ;)

 

Το poll δεν ξέρω τι θα βγάλουμε εκτός χαμένο χρόνο, δεν θα αλλάξει κάτι δραματικά πχ. να γίνουν τα 20 άτομα 50 αποκλείεται. Εγώ λεω ας προχωρήσει το group και θα φανεί από τις δηλώσεις συμμετοχής. Εσύ εξακολουθείς να είσαι μέσα; Ο Τζον;

 

 

Εγώ καταλαβαίνω οτι χρειάζονται να γίνουν τα εξής:

* 2 ή 3 officers;

* Να συμφωνήσουμε στους κανόνες και στο όνομα (τυπικό αυτό)

* Να φτιαχτεί ένα group στο steam, απλό κι αυτό.

* Να μπούνε κάποια κειμενάκια και οι κανόνες στο group.

* Να υπάρχει τρόπος καταγραφής των giveaways (google sheets? )

* Να ξεκινήσει η εγγραφή μελών

* παράλληλα να γίνει δημόσια ανακοίνωση στο κυρίως θέμα

* ..κάτι άλλο; ...

 

αν ξέχασα κάτι copy/paste & συμπληρώστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εχωντας αρκετο καιρο κατι καλα κλειδια mafia 2,batman,mad max και οχι μονο, σε ανοιχτο group δεν υπαρχει περιπτωση να τα δωσω.Ισως τα χαρισω σε steam friend αν δε προχωρησει το θεμα εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σωστα groups δεν ειναι ετσι.Ειμαι σε groups απο τα οποια εχω κερδιζει mad max,metal gear & gta v,αλλα στο συγκεκριμενω group πρεπει και εγω να δινω μη bundled παιχνιδια.Αμα προχωρησει σωστα το group αξιζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ολο αυτο γινετε για μερικα περισευματα που εχουμε απο bundles (με λιγες εξαιρεσεις!) ?!? who fucking cares men! 

Δεν θα καταργηθεί κάτι από τα γνωστά. Αν θες τα δίνεις με το παλιό group ή invite-only. Τι έχεις να προτείνεις; :huh:

Σε σωστα groups δεν ειναι ετσι.Ειμαι σε groups απο τα οποια εχω κερδιζει mad max,metal gear & gta v,αλλα στο συγκεκριμενω group πρεπει και εγω να δινω μη bundled παιχνιδια.Αμα προχωρησει σωστα το group αξιζει.

2 ή 3 άτομα το πολύ δίνουν AAA παιχνίδια εδώ. Ζήτα ανταλλαγή στο αντίστοιχο θέμα, δεν χρειάζεται να κάνεις giveaway.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και ολο αυτο γινετε για μερικα περισευματα που εχουμε απο bundles (με λιγες εξαιρεσεις!) ?!? who fucking cares men! 

με αυτό και μόνο που λες,το SG δεν είναι για σένα σταμάτα να το χρησιμοποιείς..

Σου χαρίζουν γάιδαρο και τον κοιτάς στα δόντια..

και btw προσωπικά αγοράζω ότι bundle υπάρχει+games από stores/g2a και τα βάζω μόνο και μόνο για τα GAs,και πίστεψε πολλοί το κάνουν.

(το αρχείο μου αυτή τη στιγμή έχει κάπου στα 50 παιχνίδια που περιμένουν για GAs και δεν είναι από αυτά που περισεύουν,αλλά αυτά που παίρνω για να μοιραστώ μόνο και μόνο)

Αλλά λογική έλληνα είναι αυτή,οπότε δε περίμενα να μην δω τέτοιες απαντήσεις

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...