Προς το περιεχόμενο

Zapals.com: Free Inflatable Beach Boys to Giveaway [Δωρεάν]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλοκαίρι έρχεται και ο Zapals ξανακτυπά! Για όσους έχουν μικρά παιδιά και όχι μόνο... :-)

 

http://www.zapals.com/promotion/246-Free-Inflatable-Beach-Boys-to-Giveaway

 

1. Sign in or sign up a new account .
2. Choose your item from the list below and add to your shopping cart.
3. Enter Zapals specific coupon code ZAPALS160308 in your shopping cart or during checkout.
4. Make a payment and complete checkout (your coupon discount will affect automatically after payment is cleared). 
5. Soon you will receive your great item by courtesy of Zapals.

 

Προσοχή! Μονο με νέο account δουλεύει το κουπόνι.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κάποιος κανα απ τα προϊόντα ?

Παρέλαβα 19 από τις 25 παραγγελίες μου μέχρι τώρα από zapals. Λογικά θα έρθουν και οι άλλες. Πολύ 'ξηγημένοι!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παρέλαβα 19 από τις 25 παραγγελίες μου μέχρι τώρα από zapals. Λογικά θα έρθουν και οι άλλες. Πολύ 'ξηγημένοι!

 

19/25;;;; Χαρα στο κουραγιο σου.

Δεν παρελαβα καμια από τις... μηδεν παραγγελιες μου από τους μηδεν λογαριασμούς μου στο μαγαζι. :P Δεν μετανιώνω και κραταω (χωρις καμια προσπαθεια) "αντισταση". Νομιζω ότι τα cc εκαναν το καλο τους. :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα 19 από τις 25 παραγγελίες μου μέχρι τώρα από zapals. Λογικά θα έρθουν και οι άλλες. Πολύ 'ξηγημένοι!

 

Και εγώ κάπου τόσες έχω παραλάβει...Αυτή τη φορά όμως δεν μπήκα στον κόπο να παραγγείλω τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα 19 από τις 25 παραγγελίες μου μέχρι τώρα από zapals. Λογικά θα έρθουν και οι άλλες. Πολύ 'ξηγημένοι!

 δηλ θες να μας πεις οτι εχεις 25 διαφορετικα emails

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ενα έχω να πω. Κάθε τρίτη-τέταρτη μέρα και απο ενα καινούργιο πακετακι.

Μεγαλη χαρα, kinder εκπληξη. Να ειναι καλα το zapals. (απλα καμια φορα δεν καταλαβαινω τι ακριβως κανει αυτο που μου στειλανε).

 

Αυτο γινεται και κορυφαιο startup. Με 10 5 3 ευρω το μηνα, να μας στελνουνε 10 πακετακια/μήνα απο μια λιστα απο μικρο πραγματα. Οτι θελουν αυτοι μεσα απο την λίστα. Και να έχει και διαφορετικες λιστες. Gadget, summertime, wearable, mix grill κλπ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δηλ θες να μας πεις οτι εχεις 25 διαφορετικα emails

Το κολπο με την τελεια μαλλον δεν το ξερεις. Αν αλλαξεις ή βαλεις καπου στο μαιλ μια τελεια, το παιρνει σαν καινουργιο. BTW και να μην κανεις μαιλ, δεν χρειαζεσαι. Ενα μαιλ επιβεβαιωσης στελνουν μονο, τιποτα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...