Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi 3 Review


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδεικτικό του τι κοιτάμε στα κινητά σήμερα.. Το review δεν αναφέρεται καθόλου στην ποιότητα κλήσεων, πως ακούμε/ακουγόμαστε, αν έχει καλή λήψη σήματος.Ώρες ώρες ξεχνάμε ότι πρόκειται για τηλέφωνο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμενα ειχε και ελληνικα κανονικα στις επιλογες απο gearbest και απο οσο εχω δει ειναι και η latest απο xiaomi.. αντε να δουμε αν θα κανει OTA οταν βγαλει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Νομίζω καιρός να το φορτίσω. Άμα βρω το φορτιστή μετά από τόσο καιρό

Screenshot 2016 05 19 00 22 56 com.miui.securitycenter

 

~3 ώρες κλήσεις

~30 λεπτά internet

~ WiFi , Bluetooth & GPS ανοιχτά μόνο λίγες φορές που τα χρειάστηκα

~30-40 φωτογραφίες

~GSM δίκτυο

 

Γενικά χρήση σχεδόν αποκλειστικά σαν τηλέφωνο μόνο έχοντας όμως και τις επιπλέον δυνατότητες τις 10-15 φορές που τις ήθελα.

 

Τελευταίο τηλέφωνο με τόσο μεγάλη αυτονομία ήταν ένα nokia 1100 που είχα το 2004...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πω την προσωπική μου άποψη σε παράλληλη συμβίωση με ένα LG G2 που έχω τον τελευταίο χρόνο και ότι αναφερω αφορά αποκλειστικά την σύγκριση με το LG G2 το οποίο αυτή την στιγμή το βρίσκεις μεταχειρισμενο περίπου στα χρήματα που κοστίζει το xiaomi.

Λοιπόν ηχείο επιεικώς απαράδεκτο, ταχύτητες στο ίντερνετ πολύ (μα πάρα πολύ) κατώτερες από το LG, θα αναφέρω απλά ότι σε ταυτόχρονη μέτρηση 4G cosmokarta το LG έδειξε περίπου 60 mbs ενώ το xiaomi λιγότερο από 20 mbs δυστυχώς η ταχύτητα του στο Internet ήταν κάτι το οποίο είχα αντιληφθεί από την πρώτη ώρα λειτουργίας του.

Δόνηση απλά χλιαρή και αρκετά "τριζατη"

Οθόνη θα μπορούσα να συμβιώσω μαζί της εάν δεν είχε όλα τα υπόλοιπα "θέματα"

Δυστυχώς για μένα αυτά που γράφω πιο πάνω ήταν αρκετά για να το δώσω πριν ακόμα κλείσει εβδομάδα στα χέρια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...