Προς το περιεχόμενο

iPhone SE, o διάδοχος του 5s με τεχνικά χαρακτηριστικά του iPhone 6s


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι φίλε καμια σχεση τα τότε Lumia ,τωρα με τα 10 έχουν αλλάξει πολλα πράματα είδη εχει βγάλει universal εφαρμογες instagram,Facebook,,messenger,twitter)που ειναι ακριβώς τα ίδια με του ιος και βλέπεις κάθε μέρα συνέχεια και καινούργιες εφαρμογες σχεδιασμένες για τα 10 όπως το boomerang για το Instagram που εχει το ιος τωρα ειναι και στα 10. Όπως εχει και άλλες εφαρμογες σχεδιασμένες για τα 10 αλλα σε αλλο θέμα τα συζητάμε τωρα ειναι αλλο το θέμα !!!

Sent from my RM-1118_15207

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 313
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το iphone 5s πως και δε ειπαν οτι θα σταματησει η παραγωγη του;;αφου εβγαλε se πρεπει να σταματησει τη παραγωγη του 5s.σημαντικο ειναι να μαθουμε τι μνημη θα εχει ελπιζω 2gb.αν η τιμη στη γερμανια ειναι 490 δηλαδη ελλαδα παμε για 519 τοτε θα πρεπε να χει αλλο σχεδιασμο και να ναι ποιο λεπτο.η apple πρεπει να βρει ενα τροπο να μειωσει τη τιμη στη ευρωπη σε σχεση με αμερικη που ειναι ποιο προσιτο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να προσθέσω ότι όλα τα προϊόντα της apple έχουν 1 χρόνο εγγύηση σε αντίθεση με τα υπόλοιπα που έχουν 2      

 

2 χρόνια εγγύηση έχουν εδώ και πολύ καιρό και στην Ελλάδα, απλά οι εταιρίες (Cosmote, Vodafone, Wind, Arvato, κλπ.) το κάνουν γαργάρα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώστε Sar , Bezel και 16Gb στον λαό , αντέχει ακόμα.

(Διπλό Post !) Δεν είμαι Hater ή κατι τέτοιο , είχα 5S , ήταν πολύ καλό κινητό κάποτε που ήμουν ακόμα σε μικρές οθόνες. Οταν όμως θές να κάτσεις δείς κανα βιντεο στο youtube ή να διαβασεις καμια σελίδα ... Πρέπει να έχεις και δευτερη συσκευή , κανα tablet ή κατι τετοιο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατά την ταπεινή γνώμη, το 16 γβ θα έχει 480 στην Ελλάδα και το 64 580. εκεί τα περιμένω! ραμ 2 γβ σίγουρα!

 μια απορία 3D Touch έχει το iphone se;

 

489€ & 589€ εχουν στην Γερμανία. Δεν παίζει να είναι φθηνότερα εδώ μιας και έχουμε και υψηλότερους μισθούς...

Για Ram δεν ξέρει κανείς ακόμη σίγουρα, αν και το κόβω για 1GB. Τέλος, 3D Touch, δεν έχει...

Δώστε Sar , Bezel και 16Gb στον λαό , αντέχει ακόμα.

 

Attention whore much?? 3 σελίδες πίσω, έγραψες την ίδια βλακεία...

 

Απ'ότι φαίνεται δεν έχετε άλλα επιχειρήματα οι Haters...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

489€ & 589€ εχουν στην Γερμανία. Δεν παίζει να είναι φθηνότερα εδώ μιας και έχουμε και υψηλότερους μισθούς...

Για Ram δεν ξέρει κανείς ακόμη σίγουρα, αν και το κόβω για 1GB. Τέλος, 3D Touch, δεν έχει...

 

Attention whore much?? 3 σελίδες πίσω, έγραψες την ίδια βλακεία...

 

Απ'ότι φαίνεται δεν έχετε άλλα επιχειρήματα οι Haters...

εάν έχει την τιμή που μου λες και λίγο παραπάνω στο ελλαντα τότε δεν πολύ λέει. θέλω να πιστεύω, πως θα είναι 2γβ ραμ γιατί στο 1 γβ δν έχει ουσία. στο ιος 11 θα είναι για πέταμα. τώρα το 3d touch βλακεία που δεν έχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα έχει 2gb ραμ θα είναι μια χαρά . Αλλά προσωπικά το σχέδιο του 5s το θεωρώ ξεπερασμένο .. θα προτιμούσα πρόταση στο σχέδιο του 6 στις 4 ιντσες . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προσφερει? ιος με υποστηριξη για 3-4 χρονια.Σε βολικο μεγεθος για να το κουβαλας στην τσεπη σου.Για παρα πολυ κοσμο(δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ)εχει σημασια αυτο και μονο.

βολικό μέγεθος κινητό που έχει οθόνη 4" αλλά είναι πιο μεγαλό απο αλλά με 4,5"? μάλιστα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω.

 

Αυτούς που πιστεύουν οτι το μέγεθος είναι καλό γιατί κοιτάνε τις ίντσες μόνο και όχι το συνολικό μέγεθος της συσκευής; Τζάμπα κόπος.

 

Αυτούς που περιμένουν οτι θα πάει @πατη συσκευή της Apple με τέτοια φυντάνια πελάτες που τους βλέπουμε στην καθημερινότητα μας αλλά και στα διάφορα forums; Τζάμπα κόπος. 

 

Για την ίδια την συσκευή, ενδεχόμενη χαμηλή για τα δεδομένα της Apple τιμολόγηση ίσως διευκολύνει σε πιο επιθετική τιμολόγηση των android εταιριών. Χαμένες οι android εταιρίες, κερδισμένοι οι καταναλωτές που αυτό είναι και το ζητούμενο.

 

ΥΓ. Αναφορά στο έκτρωμα Lumia 950 κάνω πως δεν την είδα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ έκτρωμα το 950??

Sent from my RM-1118_15207

 

Εντάξει μην τρελαθούμε. Την ποιότητα που είχε το 930 ούτε την φτάνει. Έφυγαν απ' το μέταλλο και πήγαν σε πλαστικούρα...

 

Πρώην κάτοχος 930...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lunarinx πες μου ένα κινητό με 200€ που να έχει τις επιδόσεις του 6s. Και μην μου πεις κανένα κινεζικο που θα το παραγγείλεις απο eBay γιατί θα έρθει σε ένα μήνα δεν θα έχει εγγύηση και δεν μπορούν όλοι να παραγγείλουν απο εκει.

Η επιδόσεις είναι κάτι σχετικό αφού στην πραγματικότητα (πέρα τα specs)   με το se δεν νομίζω να κανείς πολλά παραπάνω από ένα π.χ.  huawei p8 των 200€ι στα χρήματα όμως  που θα βγει (400-500€) πιστεύω τα galaxy S6,lumia 950,one plus 2,nexus 6,lg v10 έχουν καλύτερες επιδόσεις και κυρίως   είναι πολύ πιο vfm λύσεις από το 6s και se.Εσυ αρνησε ότι η apple πουλάει ακριβά το brand name της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...