Προς το περιεχόμενο

Η Apple διέθεσε τη νέα έκδοση iOS 9.3.1 για να αντιμετωπίσει το bug με τα links


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

   θελω να πω , να επιβεβαιωσω για αλλη μια φορα, οτι εκτος απο μηλο δεν υπαρχει κατι αλλο ..  Μην με συνχιζεις με  android kai windows  βραδιατικα 

 

Δεν θα βρεθει ποτε ακρη σε αυτη την αντιπαραθεση εγω παραδειγμα εφυγα απο το μηλο γιατι τοτε βαρεθηκα καθε φορα που εκανα αναβαθμιση να περιμενω jailbreak για να μπορω να εχω τα καλουδια απο τον θειο.

 

Και ειμαι αυτος που λεει πως αν δωσεις σε ενα παιδι που δεν εχει ιδεα απο υπολογιστες εναν υπολογιστη Windows και εναν Os X ποιο ευκολα θα μαθει να δουλευει τον Mac παρα τον αλλον.

 

Προηγουμενως το 6s το περασα για 6 seconds  :D :P εγω παραδεχομαι τα λαθη μου κυριε Αρη  ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πράγματα αυτά; Εχτές βγήκε η είδηση, σήμερα η λύση;

 

Τί καθυστερήσεις είναι αυτές για συσκευές του 2011; (Δύο Χιλιάδες Έντεκα)

 

6s εννοει iphone 6s!

Κλαιω...!

Ενταξει, μερικοι ειναι τοσο στην κοσμαρα τους που δεν μπορουν να κατανοησουν το κειμενο και σου την λένε και από πάνω. Αν και διαβασα την εξηγηση σου με τον LLLEFTERIS κατάλαβα. Δεν παίζονται μερικοί.

Βραχυκύκλωσε το πληκτρολόγιο από το κλάμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το να προσπαθούν μερικοί να μας που ότι τα iPhone με το iOS δεν αξίζουν μια.... Με βοηθά να πειστώ ότι δεν υπάρχει ελπίδα σ αυτή την χώρα. Όπως και να το κάνουμε είναι καλυτερο λειτουργικό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το να προσπαθούν μερικοί να μας που ότι τα iPhone με το iOS δεν αξίζουν μια.... Με βοηθά να πειστώ ότι δεν υπάρχει ελπίδα σ αυτή την χώρα. Όπως και να το κάνουμε είναι καλυτερο λειτουργικό !

 

Παλια που δεν υπηρχαν κινητα και ειχαμε αλλα θεματα για αντιπαραθεση μια απο αυτες ηταν ποιες μηχανες ειναι καλυτερες η street η η enduro ? Πιστεψε με εχουν περασει 25 χρονια απο τοτε και αυτη η αντιπαραθεση δεν εχει καταληξει καπου.

Γραφω παραπανω γιατι παρατησα τα iphone συν οτι εχω χερι σαν κουπι και με ειχαν κερδισει τοτε οι μεγαλες οθονες των Android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ κατα την γνώμη μου που διαθέτει την αναβάθμιση ταυτόχρονα σε όλες τις συσκευές. Απο 4S μέχρι 6S. Θα έπρεπε οι αναβαθμίσεις να δίνονται σταδιακά, ανα συσκευή, ανα χώρα και ανα πάροχο για λόγους ασφάλειας και testing. Δηλαδή η Samsung και οι υπόλοιποι κορόιδα είναι που δίνουν τα update με διαστήματα 1-2 μηνών; Δεν κατάλαβα...τόσα λεφτά δίνουν οι κάτοχοι και σεβασμός μηδέν απο την Apple

 

Για μια στιγμή ψάρωσα και νόμιζα ότι τα εννοούσες αυτά που έγραψες... :P :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

iOS 9.3.1 password bypass for 6 and 6S with 3D touch

 

Solution - Fix & Patch:
=======================
The vulnerability can be temporarily patched by the end user via hardening of the device settings. Deactivate in the Settings menu the Siri module permanently.
Deactivate in the next step the public control panel without passcode. Disallow siri to access picture information or the address book by usage of the privacy settings.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...