Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το «μικρό» iPhone SE των 4' ιντσών [Video]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πολλή εμπάθεια διακρίνω στα σχόλια. Γιατί τη μπαίνετε στον καθένα που δε χρησιμοποιεί τα προϊόντα της εταιρείας που προτιμάτε; Ο καθένας χρησιμοποιεί το προϊόν που ταιριάζει καλύτερα στις ανάγκες του. Τα iDevices είναι μεν πανάκριβα, αλλά τα βγάζουν τα λεφτά τους για πολλούς λόγους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινητά της Apple είναι απλά πάρα πολύ καλά, όπως και τα περισσότερα προϊόντα της. Δεν έχω γνωρίσει κανένα που να έχει πχ iphone για 1-2 μήνες και να το μετάνιωσε που τα έσκασε. Θα συμφωνήσω ότι με τον τρόπο τους κάνουν απόσβεση, αφού και τα δύο iphone που είχα τα κράτησα τρία χρόνια ενώ τα υπόλοιπα ψαχνόμουν να τα αλλάξω στο χρόνο. Έχω όμως να επισημάνω είναι ότι τα πράγματα αλλάζουν και τα καλά Android, μάλιστα ακόμα και ορισμένα από τα midrange είναι πλέον αρκετά ικανοποιητικά ακόμα και για ένα φίλα προσκείμενο στο iphone, τόσο κοντά που αναρωτιέται κανείς αν είναι λογικό να δίνεις τόσα παραπάνω λεφτά. Προσωπικά έχω το lg g4 και θεωρώ ότι με καλύπτει. Καλή η Αpple, αξίζει ακόμα 100-200 ευρώ διαφορά στην τιμή αλλά τα 500 ευρώ διαφορά δεν τα αξίζει. Bέβαια ο καθένας κάνει κουμάντο στα δικά του πράγματα και τελικά αν τα δίνουν για να την αγοράσουν, τότε οι αναλύσεις και οι γνώμες πραγματικά περισσεύουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ είχα πάει για μπάλα (5χ5) με τον KAKADI και τον Jimmy08 προχθές, δε τα ήξερα τα παιδιά από πριν. Γνωριστήκαμε εκεί. Καλά παιδιά φάνηκαν, δε λέω, αλλά δεν ταίριαζαν οι χαρακτήρες μας. Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα/θέλω να γίνουμε φίλοι. Το μόνο που ήθελα ήταν να μου στείλει ένα δεδομένο ο KAKADI. Ήταν μία φάση στο '90. Έβαλα γκολ με κεφαλιά-ψαράκι, και ο KAKADI επειδή ήταν παγκίτης εκείνη τη στιγμή έτυχε και έγραψε σε βίντεο την φάση. Του ζήτησα το Βίντεο, αλλά δε μου το έστελνε. Κάτι δικαιολογίες μου έλεγε αλλά δεν καταλάβαινα. Μετά μου ζήτησε το fb μου και τον αριθμό μου. Σκέφτηκα ότι μου την έπεφτε...Φίλε δεν είμαι ομοφυλόφιλος του λέω. Σημειωτέον ότι μόνο στον Jimmy08-από τα συνολικά 10 άτομα που ήμασταν εκεί μπόρεσε να στείλει το βίντεο εύκολα και απλά.
Θυμάστε τη φάση παιδία? KAKADI αν ακόμα έχεις το βίντεο, και θες να μου το στείλεις, στείλτο εδώ σε PM !
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Το insomnia καλύπτει τα ανόητα "λειτουργικά-εργονομικά κενά" της apple ! :-)
Σημείωση: Τα ανωτέρω είναι προιόν καθημερινού σεναρίου (κοντά σε πολιτισμό(wtf)), οποιαδήποτε ομοιότητα με ονόματα ή καταστάσεις συμπτωματική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχ0αχ0α0χ0αχ0α0χ0α.. Θεουλης googlebro!!!  :lol:

Απλα να ξερεις πως δεν στη επεφτα..

Στον jimmy08 την επεφτα γι αυτο του στειλα το βιντεο.. χαχαχαχαχα...  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τοπογραφος μηχανικός. Οι εργασίες που αναλαμβάνω είναι σε όλη την Ελλάδα και κυρίως στην εξοχή εκεί που πολλοί από εμάς δεν έχουν σήμα ούτε για αστείο περαν του G... Παρόλο επαγγελματίας δεν εχω στην διάθεση μου unlimited data plan διότι δεν προσφέρεται στο Ελλάδα μας... Έχουν οι iσυσκευες OTG? Μπορουν να μου στείλουν κάτι μεσο bt η NFC? μπορώ να φορτώσω αρχείο autocad εκτός sync server δλδ πάλι μαζί ίντερνετ? Όχι. Γιατί? Δεν έχουμε όλοι την πολυτέλεια να ψάχνουμε ώρες εργασίας μέχρι να φέρετε το λαπτοπ κτλ η να βρούμε σήμα κτλ. Είναι ηλιθιότητα να μπορείς και να μην το προσφέρεις στους πελάτες σου. Γιατί όλοι αυτό? Γιατί θέλει να σας κάνει να τα σκατε σε ένα πλήρες οικοσυστημα που θα είναι για εσάς τους επαγγελματίες... Μην γελιομαστε μόνο οι γραφίστες θα πρέπε να έχουν mac κτλ γιατί όντως έχει διαφορά σε software... Απο ποτε έχει να γίνει update η σειρά mac pro? Το περυσινό pc μου είναι πιο δυνατό από το πιο δυνατό pc της αππλε φέτος. To adobe premiere μου κάνει export κατά 30% πιο γρήγορα απο το γρηγορότερο macpro... Καλά κάνετε και τα αγοράζετε αλλά αφήστε και εμάς τους επαγγελματίες να μπορούμε να δουλέψουμε όπως θεωρούμε εμείς καλύτερο και όχι μια εταιρεία.... Οι εποχες άλλαξαν η οχι δυστυχώς και εχει ωραίες συσκευές απλά κρίμα για δεύτερη συσκευή ίσως και να την αγόραζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τοπογραφος μηχανικός. Οι εργασίες που αναλαμβάνω είναι σε όλη την Ελλάδα και κυρίως στην εξοχή εκεί που πολλοί από εμάς δεν έχουν σήμα ούτε για αστείο περαν του G... Παρόλο επαγγελματίας δεν εχω στην διάθεση μου unlimited data plan διότι δεν προσφέρεται στο Ελλάδα μας... Έχουν οι iσυσκευες OTG? Μπορουν να μου στείλουν κάτι μεσο bt η NFC? μπορώ να φορτώσω αρχείο autocad εκτός sync server δλδ πάλι μαζί ίντερνετ? Όχι. Γιατί? Δεν έχουμε όλοι την πολυτέλεια να ψάχνουμε ώρες εργασίας μέχρι να φέρετε το λαπτοπ κτλ η να βρούμε σήμα κτλ. Είναι ηλιθιότητα να μπορείς και να μην το προσφέρεις στους πελάτες σου. Γιατί όλοι αυτό? Γιατί θέλει να σας κάνει να τα σκατε σε ένα πλήρες οικοσυστημα που θα είναι για εσάς τους επαγγελματίες... Μην γελιομαστε μόνο οι γραφίστες θα πρέπε να έχουν mac κτλ γιατί όντως έχει διαφορά σε software... Απο ποτε έχει να γίνει update η σειρά mac pro? Το περυσινό pc μου είναι πιο δυνατό από το πιο δυνατό pc της αππλε φέτος. To adobe premiere μου κάνει export κατά 30% πιο γρήγορα απο το γρηγορότερο macpro... Καλά κάνετε και τα αγοράζετε αλλά αφήστε και εμάς τους επαγγελματίες να μπορούμε να δουλέψουμε όπως θεωρούμε εμείς καλύτερο και όχι μια εταιρεία.... Οι εποχες άλλαξαν η οχι δυστυχώς και εχει ωραίες συσκευές απλά κρίμα για δεύτερη συσκευή ίσως και να την αγόραζα

 

 

Αρχισε να μαζευεις υπογραφες για εξωση της apple απ την ευρωπαικη ενωση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...