Προς το περιεχόμενο

Πώληση λογαριασμού clash of clans στο playerup.com


Katrakas4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες έχω έναν λογαριασμό για ένα παιχνιδι σε android το clash of clans.αποφάσισα να πουλησω τον λογαριασμό σε σελίδα με μεσάζοντες την playerup.com μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει πως θα το κάνω μην με πιάσουν κορόιδο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 5 μήνες μετά...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Καλημερα θα ήθελα να πουλήσω και εγω το λογαριασμό μου το παίζω 3 χρόνια και βαρέθηκα .Ειναι τερματισμένος εκτός από την τελευταία αναβάθμιση που μου λείπουν μερικές αναβαθμίσεις όπως βασιλιάς και βασίλισσα .Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 7 μήνες μετά...

Συγνώμη αν καταλαμβάνω άσκοπα χώρο εδώ απλώς ενημερωτικά για την πώληση του λογαριασμού μου.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/gadget/variousgadgets/984481-clash-of-clans-max-th11-bh6-%CE%BC%CE%B5-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CE%BF%CE%BD%CF%8C%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82/

 

Σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΜΑΧ ΤΗ11 & ΒΗ6 €150!

Δυνατότητα αλλαγής ονόματος, μεταφορά σε IOS και παράδοση Google ID.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/videogamesvarious/989651-clash-of-clans-max-th11bh6-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AE-%CE%BF%CE%BD%CF%8C%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B9%CE%BC%CE%B7/

Επεξ/σία από theopap21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους... Την διαδικασία πώλησης - μεταφοράς λογαριασμού coc την γνωρίζει κάποιος;δεν παίζω πια το παιχνίδι και θέλω να τον πουλήσω.. Την διαδικασία μεταφοράς θα ήθελα όμως να ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...