Προς το περιεχόμενο

Κινέζικο smartphone μεχρι 200 max


pavlos77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αυτό είναι 5.5" 

 

Από εμένα το Mi4C είναι καλή επιλογή και σε αυτά τα λεφτά με τέτοια χαρακτηριστικά και εως 5" δύσκολα θα βρεις. Δεύτερη επιλογή είναι το one plus X με λίγα παραπάνω με κάπως χειρότερες επιδόσεις αλλά πολύ πιο premium κατασκευή. Αν δεν παίζεις παιχνίδια όπου εκεί θα σε βοηθήσει η έξτρα ισχύ του Mi4C το One plus X θεωρώ ότι είναι καλύτερη συσκευή γιατί όπως και να το κάνουμε δεν είναι μόνο ο "κινητήρας" σε ένα "αυτοκίνητο". Χλιδή, άνεση, κατασκευή, ευκολία, νομίζω το πακέτο του One plus X είναι καλύτερο από το Mi4C. Αν όμως θες φτηνό "γκάζι" τότε το Mi4C σε αυτά τα λεφτά και ίντσες είναι μονόδρομος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι 5.5" 

 

Από εμένα το Mi4C είναι καλή επιλογή και σε αυτά τα λεφτά με τέτοια χαρακτηριστικά και εως 5" δύσκολα θα βρεις. Δεύτερη επιλογή είναι το one plus X με λίγα παραπάνω με κάπως χειρότερες επιδόσεις αλλά πολύ πιο premium κατασκευή. Αν δεν παίζεις παιχνίδια όπου εκεί θα σε βοηθήσει η έξτρα ισχύ του Mi4C το One plus X θεωρώ ότι είναι καλύτερη συσκευή γιατί όπως και να το κάνουμε δεν είναι μόνο ο "κινητήρας" σε ένα "αυτοκίνητο". Χλιδή, άνεση, κατασκευή, ευκολία, νομίζω το πακέτο του One plus X είναι καλύτερο από το Mi4C. Αν όμως θες φτηνό "γκάζι" τότε το Mi4C σε αυτά τα λεφτά και ίντσες είναι μονόδρομος. 

Δικο μου λαθος δεν ειδα οτι θελει μεχρι 5" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή επιλογή αλλά θα ξεκινήσουν να το στέλνουν από 31/05...άρα προς το τέλος του ιούνη θα του έρθει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας.Παιδιά περιμένω ήδη αρκετό καιρό για να πάρω κινητό οπότε δεν μπορώ να περιμένω άλλο.Επειδή το πρώτο πράγμα που με νοιάζει είναι οι επιδόσεις μάλλον θα καταλήξω στο mi4c...
Η αγορά μαλλον θα γίνει απο vickmall, αλλά θέλω και θήκη και ακουστικά.Αξίζει να τα παρω όλα απο εκεί ή να πάρω απο αλλου τα περιφερειακά?

Επεξ/σία από pavlos77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...