Προς το περιεχόμενο

iphone 6 στα χέρια 6χρονης και να τα αποτελέσματα.. Τώρα?


Eniote1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζοντας με το iPhone6 μου η εξάχρονη κορούλα μου δεν ξέρω πώς τα κατάφερε και τι πάτησε αλλά μου το επέστρεψε με το σύμβολο του ΙΤunes στο κέντρο της οθόνης και από κάτω με ένα βελάκι και το καλώδιο φόρτισης , να μου λέει δηλ. να συνδεθώ στο Ιtunes.

Πριν συνδεθώ, δοκίμασα πρώτα soft reseτ με home button και κουμπί ενεργοποίησης ταυτόχρονα πατημένα αλλα το τηλέφωνο επανεκκινούσε πάλι στην ίδια οθόνη.

Το σύνδεσα με τον υπολογιστή μου και το Ιtunes δεν αναγνώρισε το κινητό μου με το όνομα του αλλά σκέτα σαν ΙPHONE. Μου ζήτησε να κατεβάσει την τελευταία εκδοση λογισμικού 9 κάτι, που δεν την είχα κατεβάσει (ήμουν στην 9 όμως) και στην συνέχεια με προειδοποίησε πως αν δεν τα καταφέρει να επανακτήσει το κινητό τότε θα χρειαζόταν ολική επαναφορά.

Δυστυχώς μετα το download προσπάθησε να κάνει εξαγωγή λογισμικού αλλά δεν τα κατάφερε με αποτέλεσμα τώρα να μου προτείνει μόνο επαναφορά.

Καμιά ιδέα παιδιά? Είναι καιρός που έχω κάνει το τελευταίο back up και δεν θέλω να χάσω διάφορα που πρόσθεσα από τότε. Κάθε βοήθεια πριν την επαναφορα είναι ευπρόσδεκτη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δε γινεται να σωσεις κατι τωρα,αλλα ας απαντησει σιγουρα καποιος που ξερει καλυτερα.

Μου ετυχε και εμενα,αλλα ειχα παρει back up,οποτε εκανα αναβαθμιση και επαναφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζοντας με το iPhone6 μου η εξάχρονη κορούλα μου δεν ξέρω πώς τα κατάφερε και τι πάτησε αλλά μου το επέστρεψε με το σύμβολο του ΙΤunes στο κέντρο της οθόνης και από κάτω με ένα βελάκι και το καλώδιο φόρτισης , να μου λέει δηλ. να συνδεθώ στο Ιtunes.

Πριν συνδεθώ, δοκίμασα πρώτα soft reseτ με home button και κουμπί ενεργοποίησης ταυτόχρονα πατημένα αλλα το τηλέφωνο επανεκκινούσε πάλι στην ίδια οθόνη.

Το σύνδεσα με τον υπολογιστή μου και το Ιtunes δεν αναγνώρισε το κινητό μου με το όνομα του αλλά σκέτα σαν ΙPHONE. Μου ζήτησε να κατεβάσει την τελευταία εκδοση λογισμικού 9 κάτι, που δεν την είχα κατεβάσει (ήμουν στην 9 όμως) και στην συνέχεια με προειδοποίησε πως αν δεν τα καταφέρει να επανακτήσει το κινητό τότε θα χρειαζόταν ολική επαναφορά.

Δυστυχώς μετα το download προσπάθησε να κάνει εξαγωγή λογισμικού αλλά δεν τα κατάφερε με αποτέλεσμα τώρα να μου προτείνει μόνο επαναφορά.

Καμιά ιδέα παιδιά? Είναι καιρός που έχω κάνει το τελευταίο back up και δεν θέλω να χάσω διάφορα που πρόσθεσα από τότε. Κάθε βοήθεια πριν την επαναφορα είναι ευπρόσδεκτη !

To τουβλιασε,ΓΕνικα τα iphone κρατανε στο icloud καποια δεδομενα οποτε μπορει να τα βρεις[μπες icloud .com βαλε τα στοιχεια σου και δες τι δεδομενα εχεις.].

Λογικα πηγε να κανει αναβαθμιση και πανω στην αναβαθμιση παιζει να το ειχε αφορτιστο ,να το εκλεισε η κατι αλλο.

Πρεπει να κνεις restore την συσκευη σου ,δηλαδη θα ξεκινησει απο την αρχη.Αυτη την στιγμη δεν εχει λογισμικο μεσα η συσκευη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο έπαθα κ εγώ κ προσπαθούσα 2 μέρες! Απευθύνθηκα σε ένα κατάστημα κ το έφτιαξαν σε 30 λεπτά! Αν θες στείλε πμ

Χωρίς να χάσεις τα δεδομένα σου;;

Σε ποια περιοχή ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...