Προς το περιεχόμενο

Corsair MM600 Gaming Mouse Mat Review


erasmia394

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Corsair, είναι γνωστή, λίγο πολύ, σε όλους, μιας και η συγκεκριμένη εταιρεία βρίσκεται στο χώρο των υπολογιστών και σχετικών με αυτούς προϊόντων, από το 1994. Με περιφερειακά, κουτιά PC, μνήμες. τροφοδοτικά κ.α. αλλά κυρίως με στοχευμένο και έξυπνο τρόπο προώθησης των προϊόντων της (branding), η Corsair έχει καταφέρει να κυριαρχήσει σε πολλούς τομείς της αγοράς.

Ένα ακόμη προϊόν της ανωτέρω εταιρίας έφτασε στα χέρια μας και η αξιολόγησή του ξεκινά ευθύς αμέσως. Ο λόγος λοιπόν, γίνεται για το MM600 το οποίο είναι μία επιφάνεια εργασίας για το ποντίκι (mouse pad) διπλής όψεως, για όλους τους τύπους χρηστών και κυρίως για τους απανταχού παίκτες παιχνιδιών!

 

Corsair_MM600_banner1.jpg

Link.png Site: Corsair MM600 Gaming Mouse Mat Review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Τσίχλα από το περίπτερο: 0,20 ευρώ (2 δραχμές τα παλιά τα χρόνια)
  • Gaming τσίχλα για gamers που μασουλάνε εν ώρα gaming: 25 ευρώ
  • 30 ευρώ αν θέλετε να κάνει και gaming φούσκες

Αλλιώς αυτό.

 

ps: η αλήθεια είναι πάντως πως ένα αξιοπρεπές mouse pad που θα συνοδεύει ποντίκι των 60+ ευρώ χρειάζεται να κοστίζει τουλάχιστον 10-15 ευρώ. 40 όμως είναι πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο έχει και το Razer Vespula που έχω, τα αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω. Βέβαια αν είχε και αυτό τζελ στύριξης του καρπού θα το δικαιολογούσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Νομίζω ότι στο τρόπο παιξίματος ο καθένας μπορεί να επιλέγει ότι θέλει, μπορεί να τα παίζει όλα με mouse ή να επιλέγει για κάθε παιχνίδι διαφορετικό human machine interface.

 

Εγώ προσωπικά επιλέγω ότι μου "κάθεται" καλύτερα στα χέρια και βέβαια συνιθήζω σε αυτό (μεγάλη υπόθεση η συνηθεια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...