Προς το περιεχόμενο

Προτασεις για multiplayer game


driftingcris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να το έχω κάνει με λίγο ψάξιμο :

 

Πας στο link και φτιάχνεις ένα account

https://socialclub.rockstargames.com/games/activate/index-signin

 

Και μετά βάζεις τον κωδικό του game και θα μπορέσεις να το κατεβάσεις

 

Δες και εδώ : https://www.g2a.com/media/activationinstructions/0415/1a8a0c975d974087e9f3ed6cb1e0e214.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

So, back to CS GO it is :P

 


Σε καμια ωρα θα γυρισουν τα λεφτα απο το the culling στο steam wallet μου, οποτε δινω ενα bump μπας και εχει κανεις κατι να προτεινει.
Δεν το βλεπω βεβαια :P και μαλλον τα λεφτα θα τα κανω cs go skins :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rust για συνεχόμενο pvp και αρκετά toxic community αλλά αρκετά εθιστικό και The Forest εάν αγαπάς να παίζει co-op με τον κολλητό σου σε ένα περιβάλλον βγαλμένο από νουβέλα του Lovecraft :)

 

Επίσης εάν γουστάρεις και σπλατεριές τότε The Forest αλλά και τα δύο παιχνίδια είναι αρκετά καλά και ειδικά το RUST έχει αρχίσει τρελά τα πάνω του σε updates κλπ.

 

H1Z1? Mακριά από τους κλέφτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη πάρεις το H1z1,σε παρακαλώ μην υποστηρίζεις αυτή την άθλια εταιρία ονόματι GameBrake.Το έχω πάνω από ένα χρόνο και δεν μπορούν να διορθώσουν τα bugs του.Σήμερα έβγαλαν "patch" με 2 bugfixes.Είναι για γέλια οι τύποι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιτας για survival δεν εχεις απειρες επιλογες

 

Το Rust ειναι η καλυτερη επιλογη για μενα αλλα θελει να αφιερωσεις χρονο 

Also εχει και Battle Royale servers

 

Κοιτα και κατι σε Killing Floor 2 η Warhammer Vermintide

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το forest ειναι πανεμορφο αλλα μονο co-op. To rust δεν το εχω αλλα το παρακολουθω και εχει αρχισει να με ψηνει.

Θα συμφωνησω, μακρυα απο το H1Z1, κλαιω τα λεφτα μου.. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.

Εφτασα χθες λοιπον στο αμην με το csgo, και ψαχνομαι για καποιο multiplayer game.

Αγορασα χθες το the culling. μπορω να πω οτι φαινεται πολυ δυνατο. 

Απλα ειχα προβλημα :P Συμφωνα με τα system requirements θα επρεπε να μπορω να το παιξω.

Ελα ομως που με τα settings στο πατωμα εφτανα μαξ τα 15fps ingame :P

Ζητησα refund και το πηρα, οποτε ψαχνω για καποιο αλλο παιχνιδι. 

Σκεφτομαι για το Η1Ζ1, το Rust ή το the forest. Εσεις τι λετε?

Το budget ειναι γυρω στο 25αρι. Αλλιως ειχα φυγει με την μια για gta v :P

 

Τι επαθες ρε? Γιατι τοσο στο αμην με το cs? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πολλα παιχτηκαν :P

Το πιο βασικο ειναι το οτι δεν μπορω να ανεβω σε κανα σοβαρο ρανκ εδω και ποσο καιρο. Δλδ κουβαλαω ολο το game, και το χανω.

Το αλλο ειναι οτι τα ρανκ γυρω απο το δικο μου (MGE) ειναι γεματα ρωσους. Εχω μπει και με καλους ρωσους δεν λεω. Απλα τις περισσοτερες φορες ειναι μογλιδες. Το μεγαλυτερο θεμα μου βσκ με αυτους ειναι οτι το μικροφωνο το εχουν μονο για να λενε noob team blyet ebany kick me. Μηδεν callouts ξερεις. 

Επομενο θεμα μου ειναι τα smurf. Καταφερα και πηγα DMG πριν κανα μηνα. Επεσα 2 games στην σειρα με GE smurfs. Ε με βιασαν οπως ειναι λογικο.

Για χακερ δεν χρειαζεται καν να πω πιστευω(που Btw τα MG ranks ειναι γεματα)

Και τελος, Vertigo. Αγαπω vertigo. ηταν το πρωτο map που επαιξα(στο 1.6). Το θεμα ομως σε MM στο GO ειναι οτι κανεις δεν παιζει vertigo. Με αποτελεσμα να μην υπαρχει καμια ισορροπια στα teams. Σημερα για παραδειγμα μπηκα vertigo. Μας βιασαν, και στο τελος του match βλεπω τα ranks. Εμεις ειμασταν μια μιξη απο MGE και MG2, και απεναντι βλεπω 2xMGE, 1xDMG, 1xLE, και 1xLEM.  Και στο καπακι τρωω derank σε mg2. 

Ε γενικα εφτασα στο αμην. Καλα ακομα παιζω απλα πλεον δεν με νοιαζει.

 

12035381.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ARK, RUST και Hurtworld τα καλύτερα Survival μέχρι και σήμερα. Για ΓΑΜΑΤΟ και τρομαχτικό όμως co-op τότε τυφλά The Forest.


Rust it is then!

Ευχαριστω πολυ :)

Kάνε και add στο steam ΗadesGR να μπεις στην clan μας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πολλα παιχτηκαν :P

 

Ειναι αυτο που εχω ξαναπει στο thread του cs... Πρεπει να ξεπερασεις το κολλημα με το rank, και να παιζεις το παιχνιδι επειδη το gameplay του ειναι μοναδικο και απλα ειναι το καλυτερο Multi fps.

 

Επισης ενας βασικος παραγοντας στο counter strike ειναι το practice το οποιο ειναι ξεχωριστο κομματι απο το μπαινω και παιζω matchακια... Οταν παιζεις match δεν μαθαινεις κατι καινουριο, απλα εξελισεις το game sense σου. Αλλα ομως για να εξελιξεις το skill σου σε aim, reflexes etc πρεπει να κανεις practice. Το καθε counter strike session χωριζεται σε 2 μερη: warm up και competitive games. Καποτε ομως θα πρεπει να μπει και το practice μεσα, το οποιο ειναι ξεχωριστο κομματι ξαναλεω... Αν δεν ξερεις πως να κανεις practice μπες στο thread του cs και θα σου πω.. (αλλα ομως να ξερεις οτι αυτο προυποθετει διαθεσιμο χρονο! Δυστηχως...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ARK, RUST και Hurtworld τα καλύτερα Survival μέχρι και σήμερα. Για ΓΑΜΑΤΟ και τρομαχτικό όμως co-op τότε τυφλά The Forest.

 

Kάνε και add στο steam ΗadesGR να μπεις στην clan μας :)

Μάλλον δεν θα το πάρω ακόμα. Μόλις το πάρω θα σου στηλω μνμ εδώ :)

 

Ειναι αυτο που εχω ξαναπει στο thread του cs... Πρεπει να ξεπερασεις το κολλημα με το rank, και να παιζεις το παιχνιδι επειδη το gameplay του ειναι μοναδικο και απλα ειναι το καλυτερο Multi fps.

 

Επισης ενας βασικος παραγοντας στο counter strike ειναι το practice το οποιο ειναι ξεχωριστο κομματι απο το μπαινω και παιζω matchακια... Οταν παιζεις match δεν μαθαινεις κατι καινουριο, απλα εξελισεις το game sense σου. Αλλα ομως για να εξελιξεις το skill σου σε aim, reflexes etc πρεπει να κανεις practice. Το καθε counter strike session χωριζεται σε 2 μερη: warm up και competitive games. Καποτε ομως θα πρεπει να μπει και το practice μεσα, το οποιο ειναι ξεχωριστο κομματι ξαναλεω... Αν δεν ξερεις πως να κανεις practice μπες στο thread του cs και θα σου πω.. (αλλα ομως να ξερεις οτι αυτο προυποθετει διαθεσιμο χρονο! Δυστηχως...)

Κοιτά πιστεύω οτι για MGE που είμαι έχω καλό aim και game sence. Και γενικά προσπαθώ όσο μπορω να έχω καλό communication με το τεαμ μου. Απλα έχω κολλήσει απο το soloq. Warm up εννοείται οτι κάνω παντα γύρω στο 20λεπτο σε deathmatch server. Αυτό που ειπες για το οτι πρεπει να ξεχάσω το Ρανκ και έτσι, ε ΒΣΚ αυτό εκανα τις τελευταίες μερες :P Πλεον παίζω για το παιχνιδι και όχι για το Ρανκ. Practice η αλήθεια είναι πως κάνω σπανια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν θα το πάρω ακόμα. Μόλις το πάρω θα σου στηλω μνμ εδώ :)

 

Κοιτά πιστεύω οτι για MGE που είμαι έχω καλό aim και game sence. Και γενικά προσπαθώ όσο μπορω να έχω καλό communication με το τεαμ μου. Απλα έχω κολλήσει απο το soloq. Warm up εννοείται οτι κάνω παντα γύρω στο 20λεπτο σε deathmatch server. Αυτό που ειπες για το οτι πρεπει να ξεχάσω το Ρανκ και έτσι, ε ΒΣΚ αυτό εκανα τις τελευταίες μερες :P Πλεον παίζω για το παιχνιδι και όχι για το Ρανκ. Practice η αλήθεια είναι πως κάνω σπανια

 

Εχεις δωσει την απαντηση στον εαυτο σου απο μονος σου.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...