Προς το περιεχόμενο

Το HTC 10 σε Camellia Red θα κυκλοφορήσει αποκλειστικά στην Ιαπωνία


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σους! Όλοι στηρίζουμε HTC... Δεν ξέρω τι έχει γίνει με τους ριβιουερς αλλά όλοι το στηρίζουν! Κ δεν ξέρω αν το αξίζει... Δεν λέω, το πιο ολοκληρωμένο smartphone είναι, κ χωρίς να χει κάποιο wow factor, αλλά ναι! Η κάμερα του ούτε εμένα μ αρέσει! Δεν έχει καλό dynamic range... Ούτε σχεδιαστικά μ αρέσει από μπροστά! Με την τεράστια τρύπα της κάμερας κ το ηχείο σιδηρόδρομος! Άσε που είναι κ 9mm στο πάχος...

Για διαβασε review απο verge και cnet να δεις εκει στηριξη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σους! Όλοι στηρίζουμε HTC... Δεν ξέρω τι έχει γίνει με τους ριβιουερς αλλά όλοι το στηρίζουν! Κ δεν ξέρω αν το αξίζει... Δεν λέω, το πιο ολοκληρωμένο smartphone είναι, κ χωρίς να χει κάποιο wow factor, αλλά ναι! Η κάμερα του ούτε εμένα μ αρέσει! Δεν έχει καλό dynamic range... Ούτε σχεδιαστικά μ αρέσει από μπροστά! Με την τεράστια τρύπα της κάμερας κ το ηχείο σιδηρόδρομος! Άσε που είναι κ 9mm στο πάχος...

 

Ποιός το στηριζει; Πάλι με την κάμερα έχουν κάνει πατάτα και φαίνεται σε όλα τα camera tests.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το Μ8 το κραζανε για την καμερα του,αλλα για τον μεσο χρηστη ηταν μια χαρα ικανοποιητικη.Τωρα στα διαφορα τεχνολογικα forums λογικο ειναι να πεφτει κραξιμο ακομα και για το αν ενα κινητο δεν εχει wireless charging,βεβαια ειναι τελειως διαφορετικη η κατασταση στις προτιμησεις/αποψεις του κοινου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω το nexus ειναι ζορικος αντιπαλος

Οσο για το 10αρι εμενα μια χαρα μου φαινεται η καμερα του κ ισως με ενα update να τα παει ακομα καλυτερα

Η μπαταρια του ειναι ενα ερωτηματικο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...