Προς το περιεχόμενο

Το 4ης γενιάς Moto G έχει fingerprint reader στην πρόσοψη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου ωρα γνωστης σε μερικα πραγματα και και αγαπη για αυτη την εταιρια εχω να σου πω το 1st gen ηταν με SD400 οπως και το 2on gen εκτως του 3rd gen που εχει 410 sd

Σωστά,δεν το θυμώνουν.Ομως νομίζω οτι ο 400 με τον 410 έχει μικρές διαφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι οτι μεχρι να βγει το Moto G 4ης γενιας,θα εχει ουτως ή αλλως πεσει η τιμη του Moto X play ή και αλλα κινητα οπως Huawei P8,και ηδη το Flex 2 το εχουμε δει να φτανει και τα 210ευρω ακομα και με 2gb ram να ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κλασσικά αντί να το βγάλουν με 3Gb Ram+32GB Rom,θα βγεί με 2Gb Ram+16Gb Rom.Οπως το 1rst Gen που ήταν ίδιο με το 2nd Gen και το 3rd Gen(1Gb Ram+8Gb Rom).Μόνο την κάμερα βελτίωσαν.Και τα 3 ήταν με τον Snapdragon 410.Είναι ικανοί να βάλουν πάλι τον 410 στο 4rd Gen.

4rd = Ford? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4rd = Ford? :D

 

4th έγραψα αλλά επειδή έχω την Kit-Kat 4.4.4 κάποιοι hakers προσπάθησαν να διαστρεβλώσουν την φήμη μου αλλάζοντας το post μου.Ομως κατάφερα και επανέκτησα τον έλεγχο διορθώνοντας το post μου.Τους έστειλα και 1 ιο για να με θυμούνται. :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4th έγραψα αλλά επειδή έχω την Kit-Kat 4.4.4 κάποιοι hakers προσπάθησαν να διαστρεβλώσουν την φήμη μου αλλάζοντας το post μου.Ομως κατάφερα και επανέκτησα τον έλεγχο διορθώνοντας το post μου.Τους έστειλα και 1 ιο για να με θυμούνται. :-D

χαχαχαχα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...