Προς το περιεχόμενο

10ημερο εκπτώσεων για smartphones της κινεζικής Doogee


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως στο Golf VII το καινουργιο με το Samsung Galaxy S7 Edge με 6.0.1  δεν μπορω να συνδεθω για να παιξει το Mirrorlink οποτε....5 και παλι 5 με το σαπιοκινεζικο.

 

Οποιος εχει κανει την βλακεια να αναβαθμισει το "παλιο" του Iphone με νεωτερες εκδοσεις του IOS ξερει πολυ καλα τον πονο του να σερνεται για να εχεις την καινουργια γυαλιστερη εκδοση που δεν σου προσφερει τιποτα ;)

 

Παιζει να παρω ενα Pro μονο και μονο για Gps στο αμαξι γιατι δεν μπορω να βλεπω Windows CE 6.

Σωτο ,δεν φταιει η samsung ούτε η apple. Πληρώνεις το γεγονός οτι πρόδωσες τον Ιάπωνα κι απαρνήθηκες το όρος Άκινα, για την "πολυτελεια" του γερμανου.

 Seriously παντως ,εχω παραγγειλει αρκετα x5 pro για φίλους και κανένας δεν έχει παραπονο (μονο για τη διάρκεια της μπαταριας,αν και βγάζει μια μέρα ανετα με λογικη χρήση + δικτυα και τοποθεσια ενεργοποιημένα). Αυτό και το cubot note S, είναι 1st class value for money.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hachiroku και τα πολύχρωμοκαπακά μοτέρ εγώ δεν τα προδιδω,αν ήταν δικό μου το Golf θα έκανα Reviews Iphone και LG G5 και όχι κάθε κινεζου καρατεκα από τα βάθη της Ανατολής.

 

Έφυγαν και από εμένα 2 παραγγελίες για pro

 

Ή μία πακέτο με μία xiaomi ants για baby monitor στην τιμή ενος επωνύμου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hachiroku και τα πολύχρωμοκαπακά μοτέρ εγώ δεν τα προδιδω,αν ήταν δικό μου το Golf θα έκανα Reviews Iphone και LG G5 και όχι κάθε κινεζου καρατεκα από τα βάθη της Ανατολής.

 

Έφυγαν και από εμένα 2 παραγγελίες για pro

 

Ή μία πακέτο με μία xiaomi ants για baby monitor στην τιμή ενος επωνύμου..

Φήμες λενε ότι ο Takumi Fujιwara και οι Akina Speedstars χρησιμοποιουν μόνο DooGee και Panasonic... αυτοί ξέρουν...

 

 Κλείνοντας να αναφερω οτι τα x5 pro είχαν πιο ομαλό screen mirroring ,απο galaxyΑ5 σε samsung smart TV της προηγουμενης χρονιάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι να το ψαχνουμε μονοι μας τοτε εν μερη δεν εχει λογο υπαρξης και η εν λογω ειδηση.

 

το post ειναι ενημέρωση για  τις εκπτώσεις και όχι manual των συσκευών  ούτε πλήρης παρουσίασή τους. Βαριέσαι να γκουγκλάρεις το μοντέλο και τη λέξη sar δίπλα και δεν βαριέσαι να γκρινιάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...