Προς το περιεχόμενο

WD TV Mini media player Μόνο 9.90Ε


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είναι καλό το συγκεκριμένο?

το έχει πάρει κάποιος?

Βρήκα το παρακάτω στα 35€, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι δοκιμασμένο

 

http://www.banggood.com/MXQ-Pro-4K-Ultimate-KODI-Android-5_1-Lollipop-Amlogic-S905-Quad-Core-1GB8GB-TV-Box-Android-Mini-PC-p-1015008.html

 

Διάβασα καλά σχόλια και για το MXIII -G, αλλά ξεφεύγει στην τιμή. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν ήμουνα χθές Ηράκλειο και πήρα ένα απο το μαγαζί, είχε καμια δεκαπενταριά ακόμα. Το αγόρασα 9.90 το δοκίμασα σήμερα σε μία samsung full hd. Σε hd παίζει κανονικά και υπότιτλους (ενσωματωμένους και ξεχωριστούς) και τα πάντα. Σε full hd όπως το περίμενα δεν παίζει, λειτουργεί ικανοποιητικά και για 9.90 ή έστω 15 με ταχυδρομικά αξίζει πιστεύω. Αν έχετε ταινίες hd περασμένες σε στικάκι που σας δώσανε πάρτε το δε θα μετανιώσετε. Αν είχατε ολοκληρο υπολογιστή να βλέπεις περιστασιακά ταινίες εκει ειναι που αξίζει. Αν έχεις πιτσιρίκια μ' ενα δίσκο με κινούμενα σώθηκες. Η συσκευασία περιλαμβάνει καλώδια χειριστήριο τροφοδοτικό την συσκευή και οτι χρειαστείς για να συνδεθεί και να λειτουργήσει κανονικά. Πιστεύω να βοήθησα κάποιους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα το παρακάτω στα 35€, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι δοκιμασμένο

 

http://www.banggood.com/MXQ-Pro-4K-Ultimate-KODI-Android-5_1-Lollipop-Amlogic-S905-Quad-Core-1GB8GB-TV-Box-Android-Mini-PC-p-1015008.html

 

Διάβασα καλά σχόλια και για το MXIII -G, αλλά ξεφεύγει στην τιμή. :-(

Εδώ είσαι http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_334004.html και με 2gb ram. Ότι καλύτερο στα χρήματα που κοστίζει... 

Υπάρχει ολόκληρο θέμα στο insomnia 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ηρθε με το καλο.. Και οι τυποι ειναι απλα απαραδεκτοι!

 
Ηρθε το πακετο και το προιον ειναι μεταχειρισμενο! Σκισμενο το κουτι, πεταμενα μεσα τα καλωδια, γραμμενο με μολυβι το DVD, ενα τηλεφωνο γραμμενο στο καπακι της συσκευασιας... Τι να πω. Το μηχανημα ειναι γεματο γρατσουνιες.. Απλα απαραδεκτοι.
 
Απλα ενημερωνω το forum (με φωτογραφια, απλα ψιλοεσβησα το νουμερο του κινητου) ετσι ωστε τουλαχιστον να μην ξαναψωνισει κανεις απο εδω μεσα.
 
Δεν αξιζει να ασχοληθω παραπανω για 15 ευρω. Μαλλον εκει πονταρουν.
 
Ντροπη, αυτο μονο.
 
 

post-195653-0-72201900-1461759555_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μετα απο επικοινωνια μαζι τους μου στειλανε πισω αλλο σφραγισμενο.

 

Δεχομαι οτι εγινε λαθος και το διορθωσαν.. 

 

Τελος καλο, ολα καλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μετα απο επικοινωνια μαζι τους μου στειλανε πισω αλλο σφραγισμενο.

 

Δεχομαι οτι εγινε λαθος και το διορθωσαν.. 

 

Τελος καλο, ολα καλα.

 

Το θέμα είναι ότι έκαναν λάθος και σου έστειλαν μεταχειρισμένο. Δεν έκαναν λάθος να σου στείλουν κάποιο WD που κοστίζει παραπάνω χρήματα... Είναι τα λεγόμενα λάθη που αν πιάσει και δεν αντιδράσει ο άλλος έπιασε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας διαβάζουν;

Δεν ξερω, απλα ενημερωσα και για το περιστατικο και μιας και μου στειλαν αλλο θεωρησα καλο να κανω ενα update. Δεν θα ηταν ωραιο να μην ασχοληθω απο την στιγμη που παραδεχτηκαν το λαθος και στειλαν καινουριο και να μεινει μονο στο μτχ.

 

@Vassilis 07 Οντως αν δεν αντιδρασεις μενεις με το μεταχειρισμενο. Θεωρω περισσοτερο πιθανο λαθος υπαλληλου παρα δολο γιατι για 9.90 δεν αξιζει τον κοπο ρε γαμωτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Θεωρω περισσοτερο πιθανο λαθος υπαλληλου παρα δολο γιατι για 9.90 δεν αξιζει τον κοπο ρε γαμωτο...

Σίγουρα "λάθος" του υπαλλήλου Πονηρίδη τύπου "κρατάω το σφραγισμένο π.χ. για πάρτη μου και στέλνω το μεταχειρισμένο (δικό μου? από επιστροφή?), αν μου κάτσει (λίγες οι πιθανότητες για το προϊόν της περιγραφής και της φωτογραφίας αλλά που ξέρεις) καλώς, αν δεν μου κάτσει συγνώμη λάθος δεν έχασα και τίποτα!

 

P.S: Μου έχει στείλει και 'μένα το Πλαίσιο μητρική με μισό δάχτυλο σκόνη, σκουριασμένο back panel και άσχετα καλώδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πλαίσιο Τα πιο πολλά είναι από επιστροφή, άρα δεύτερο χέρι.

 

ε ναι , κάνα εκατομυριο επιστροφές έχει το πλαίσιο και όλα είναι από επιστροφή, μην γενικεύεται τις εντυπώσεις σας ,επειδή σας τυχαίνει μια φορά κάτι, πότε μου δεν είχα πρόβλημα με το Πλαίσιο , και γενικά με κανένα μαγαζί (εκτός του eshop απαράδεκτος χρόνος <ελενχου> παραγγελίας ,χωρίς καμιά ενημέρωση.)Τώρα για το συγκεκριμένο ας πούνε και οι υπόλοιποι τι τους ήρθε για να δούμε εάν έτυχε... η γενικά στέλνουν εκθεσιακά ως καινούργια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι , κάνα εκατομυριο επιστροφές έχει το πλαίσιο και όλα είναι από επιστροφή, μην γενικεύεται τις εντυπώσεις σας ,επειδή σας τυχαίνει μια φορά κάτι, πότε μου δεν είχα πρόβλημα με το Πλαίσιο , και γενικά με κανένα μαγαζί (εκτός του eshop απαράδεκτος χρόνος <ελενχου> παραγγελίας ,χωρίς καμιά ενημέρωση.)Τώρα για το συγκεκριμένο ας πούνε και οι υπόλοιποι τι τους ήρθε για να δούμε εάν έτυχε... η γενικά στέλνουν εκθεσιακά ως καινούργια. 

ρε φιλε εφοσον πηγα εγω ο ιδιος και αλλαξα 6 φορες καρτα γραφικων και αυτοι ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ;;;

θα μας τρελανεις ;;; ε ;

 

730,750,370,380,950,960(2GB) και τελικα κατεληξα σε msi 960 4gb και οταν κατεληξα ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΦΟΥ ΕΠΑΙΞΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ;; Ε;

 

θα μας πεις για το πλαισιο που παω εδω και 25 χρονια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μην γενικεύεται τις εντυπώσεις σας ,επειδή σας τυχαίνει μια φορά κάτι...

Που σημαίνει ότι αποστολή μητρικής με μισό δάχτυλο σκόνη, σκουριασμένο back panel και άσχετα καλώδια στη συσκευασία (το κουτί ήταν άψογο) θεωρείται κάτι ανάξιο λογου δηλαδή κάτι που θα μπορούσε να συμβεί παντού π.χ στο Amazon?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...