Προς το περιεχόμενο

Kingston Hyper-X Cloud - e-shop.gr - 60.90€ [TEΛΟΣ]


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ ,ολοι καταλαβαμε οτι ειναι καλα ακουστικα.Εμενα ομως θα ηθελα ενας κατοχος (να τα εχει ομως κανα χρονο,οχι 1-2 μηνες)την οποια φθορα που ισως παρουσιασαν(μαξιλαρακια-καλωδιο κλπ)Για μενα ειναι σημαντικο,θελω και καποια αντοχη στο χρονο.Παραδειγμα τα razer του γιου μου,εχουν τρομερη αντοχη στο χρονο.Μετα απο εναμιση χρονο,νομιζεις οτι τα πηρε χθες.Και δεν ειναι και το πιο ηρεμο παιδι.

Razer Και μετά απο 1μιση χρόνο αντέχουν ακόμα? Charcharias 3 headsets (εμένα και 2 φίλων μου) μετά απο 1,5 χρόνο δεν έπαιζε το ακουστικό (και στα 3). Usb Kraken 2 headsets σπάσιμο στο ίδιο σημείο (μετά απο 1,5 και 4 μήνες αντίστοιχα),εννοείται χωρίς κακομεταχείριση (μου τα αντικατέστησαν κανονικά). Kraken σκέτα καταστράφηκε το μαξιλαράκι μετά απο 1,5 χρόνο... 

Τα hyperx τα έχω εδώ και 1 χρόνο και είναι όπως τα αγόρασα,ούτε είναι πλαστικούρες ούτε διαλύονται στον χρόνο :D Τα προτείνω άφοβα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η περίπτωση της Razer νομίζω έχει 2 εκδοχές. Ή θα σου τύχει καλό ανθεκτικό προϊόν που θα κρατήσει πολύ, ή θα σου τύχει πολύ κακό και θα χαλάσει στους πρώτους μήνες/χρόνο. Προσωπικά έχω από razer ένα deathadder, kraken 7.1, adaro in-ear και hammerhead pro όλα λειτουργούν άψογα μετά από 1-3 χρόνια που έχω το κάθε τι και στο παρελθόν μου είχαν τύχει 2 ποντίκια razer naga και τα 2 μέσα στους πρώτους 2 μήνες είχαν θέματα. Κόλλαγε το ποντίκι δεν κουνιόταν σωστά, κάποιες φορές δεν λειτουργουσαν καθόλου κάποια κουμπιά,κτλ.Μετά από 2 αλλαγές που μου κάνανε το 3ο δεν είχε θέμα, να και για την ώρα το έχω κάπου μισό χρόνο το 3ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λογια περιττα για την συσκευασια.

 

 

 

Όντως η συσκευασία τους είναι όλα τα λεφτά.

Και στα cloud 2 με κόκκινο κουτι αντί για μαύρο.Τα έχω και τα δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Razer Και μετά απο 1μιση χρόνο αντέχουν ακόμα? Charcharias 3 headsets (εμένα και 2 φίλων μου) μετά απο 1,5 χρόνο δεν έπαιζε το ακουστικό (και στα 3). Usb Kraken 2 headsets σπάσιμο στο ίδιο σημείο (μετά απο 1,5 και 4 μήνες αντίστοιχα),εννοείται χωρίς κακομεταχείριση (μου τα αντικατέστησαν κανονικά). Kraken σκέτα καταστράφηκε το μαξιλαράκι μετά απο 1,5 χρόνο... 

Τα hyperx τα έχω εδώ και 1 χρόνο και είναι όπως τα αγόρασα,ούτε είναι πλαστικούρες ούτε διαλύονται στον χρόνο :D Τα προτείνω άφοβα!

ναι δεν υπερβαλω,αλλα εκανα λαθος στο ποσο τα εχει χρησιμοποιησει.Τα ειχα αγορασει πριν εναμιση χρονο ,αλλα τους εξη μηνες δεν τα δουλευε, ηταν φανταρος.Οποτε η χρηση ειναι ενος ετους,αλλα δεν αλλαζει το γεγονος οτι ειναι αψογα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρέλαβα και είναι εξαιρετικά. Κάθονται μάλιστα πολύ τέλεια στα αυτιά μου και βλέπω ότι δεν θα με κουράσουν. Ίσως λίγο με ιδρώσουν αλλά κλάιν! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρέλαβα και είναι εξαιρετικά. Κάθονται μάλιστα πολύ τέλεια στα αυτιά μου και βλέπω ότι δεν θα με κουράσουν. Ίσως λίγο με ιδρώσουν αλλά κλάιν! B)

Οταν ανοιξες το κουτι που εχει μεσα τα ακουστικα κτλ ηταν ολα μεσα σε σακουλακια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ανοιξες το κουτι που εχει μεσα τα ακουστικα κτλ ηταν ολα μεσα σε σακουλακια?

Δεν ήταν όλα σε σακουλάκια μιας και έχει θήκη μαλακή στο κουτί όπου ήταν τοποθετημένα το μικρόφωνο κτλ. Η συσκευασία ήταν σφραγισμένη κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν όλα σε σακουλάκια μιας και έχει θήκη μαλακή στο κουτί όπου ήταν τοποθετημένα το μικρόφωνο κτλ. Η συσκευασία ήταν σφραγισμένη κανονικά.

Μια απο τα ιδια,απλως ειδα κατι unboxing βιντεακια που ειναι ολα μεσα σε σακουλακι και μου εκανε εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα θα ειχες το προβλημα με το μικροφονο... ο λογος ειναι η ενσωματομενη καρτα ηχου της πλακας... γιαυτο τα 1 λενε πιο πολυ! αρκει να μην βαλει καποιος το ανταπτορακι για τον ηχο και να το κουμπωσει απευθείας το ακουστικο.

 

Τι εννοεις με το ανταπτορακι?

 

Τα παρελαβα σημερα δυστυχως ηταν χτυπημενο και το εξωτερικο και το εσωτερικο κουτι ισως φταιει το e-shop κατα τα αλλα μ αρεσε πολυ το κουτι και το περιεχομενο.. Πολυ βολικα καμια σχεση με τα φτηνα 7.1 Natec που εχω HX66 απο ηχο δεν ξερω ακομα θα εξηγησω πιο κατω.

 

Τα εβαλα πισω στην μητρικη μου αλλα επειδη δεν ειχα διαθεσιμη αλλη πρασινη υποδοχη τα εβαλα σε αλλη θυρα που ειχε σημα ηχειου αλλα δεν εβγαζαν ηχο.. Εχω βαλει το extension cable στην μητρικη μετα το Voice controller και τα ακουστικα πανω στο Controller.. Σκεφτομαι να τα βαλω μπροστα με τον ανταπτορα 2 σε 1 παιζει κανεναν ρολο στην ποιοτητα ηχου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανταπτορακι εννοω αυτο με την ενταση... καλυτερα να μην το βαλεις αν δεν το χρειαζεσαι.

 

γιατι δεν βαζεις και τα 2 μπροστα στο κουτι? καλο ειναι να ειναι ξεχωριστα στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοάσχετο...παραγγέλνω μέσω internet τα ακουστικά με πληρωμή στο κατάστημα...πάω στο κατάστημα, είπα θα πληρώσω με κάρτα... δίνω την κάρτα στον υπάλληλο(κακώς) και τι κάνει το παλικάρι;; μπαίνει ουσιαστικά στο site του eshop και πληρώνει με την κάρτα μου βάζοντας τα στοιχεία της κάρτας(CVC τα πάντα)...κύριος....παρεξηγήθηκαν κιόλας όταν τους είπα:
1. γιατί δεν έχουν μηχανηματάκι να περάσουν τις κάρτες σαν ένα μαγαζί που πουλάει τεχνολογικά προιόντα

2. ότι θα μπορούσε να ψωνίσει ότι γουστάρει με την κάρτα μου αντιγράφοντας απλά τους αριθμούς

3. ότι αυτό που έκανε αυτός θα μπορούσα να το είχα κάνει και μόνος μου

 

Δηλαδή τι να πεις....

 

Κατά τα άλλα...η συσκευασία των ακουστικών...έπος...δυστυχώς δεν έχω προλάβει να τα δοκιμάσω ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοάσχετο...παραγγέλνω μέσω internet τα ακουστικά με πληρωμή στο κατάστημα...πάω στο κατάστημα, είπα θα πληρώσω με κάρτα... δίνω την κάρτα στον υπάλληλο(κακώς) και τι κάνει το παλικάρι;; μπαίνει ουσιαστικά στο site του eshop και πληρώνει με την κάρτα μου βάζοντας τα στοιχεία της κάρτας(CVC τα πάντα)...κύριος....παρεξηγήθηκαν κιόλας όταν τους είπα:

1. γιατί δεν έχουν μηχανηματάκι να περάσουν τις κάρτες σαν ένα μαγαζί που πουλάει τεχνολογικά προιόντα

2. ότι θα μπορούσε να ψωνίσει ότι γουστάρει με την κάρτα μου αντιγράφοντας απλά τους αριθμούς

3. ότι αυτό που έκανε αυτός θα μπορούσα να το είχα κάνει και μόνος μου

 

Δηλαδή τι να πεις....

 

Κατά τα άλλα...η συσκευασία των ακουστικών...έπος...δυστυχώς δεν έχω προλάβει να τα δοκιμάσω ακόμα.

 

 

Φρόντισε να μην περιμένεις τηλέφωνο ή επισκέψεις όταν τα δοκιμάζεις γιατί απομονώνουν πολύ καλά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανταπτορακι εννοω αυτο με την ενταση... καλυτερα να μην το βαλεις αν δεν το χρειαζεσαι.

 

γιατι δεν βαζεις και τα 2 μπροστα στο κουτι? καλο ειναι να ειναι ξεχωριστα στο pc

Τα δοκιμασα και με Voice Controller και χωρις και δουλευουν το ιδιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...