Προς το περιεχόμενο

Η SpaceX σκοπεύει να στείλει ένα διαστημικό σκάφος στον Άρη το 2018


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσένα δηλαδή η υπεροψία σε χάλασε... (που απορώ που την είδες κιόλας).

 

Δεν πειράζει, ας είμαστε καλά οι Ελληνάρες του Insomnia. Άλλοι με δισεκατομμύρια στην τσέπη και επενδύουν σε τεχνολογίες που μπορούν να αλλάξουν την ανθρωπότητα. Εμείς και με ένα μόνο εκατομμύριο, θα τη βγάζαμε σε κάποια παραλία μέχρι να το φάμε όλο σε χρόνο μηδέν.

Να είχαμε τώρα και την περιουσία του Musk? Διακοπές εφ' όρου ζωής, φραπεδιά στο ένα χέρι και ανελέητο blogging με το άλλο... Μη πω και κάτι πιο χοντρό κιόλας.

Είδαμε που φτάσανε τον κόσμο όλοι αυτοί που τα πάντα τα κάνουν "για το καλό μας". Όσο για το ανελέητο μπλογκινγκ, το φεισμπουκ κτλ, αυτά τα κοπρόσκυλα οδήγησαν τον κόσμο σε αυτές τις ηλίθιες συνήθειες. Δεν θα τους προσκυνάμε κιόλας, και την γνώμη του ο καθένας μπορεί να την λέει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΨΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΠΟΤΕ.... 

https://www.youtube.com/watch?v=v0mvFP2QrWY

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ πες μου οτι τα πιστευεις αυτα που λες να γουσταρω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ πες μου οτι τα πιστευεις αυτα που λες να γουσταρω :D

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ πες μου οτί εσυ πιστευεις οτί έχουμε πάει στο διαστημα να γουστάρω και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μικρός (δεκαετία του '70) άκουγα ότι έως το 2000 θα έχουμε αποικίσει ολόκληρο το ηλιακό σύστημα, και το 2016 δεν έχουμε ούτε καν βάση στην Σελήνη...

 

Κάποιοι μας δουλεύουν κανονικότατα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μικρός (δεκαετία του '70) άκουγα ότι έως το 2000 θα έχουμε αποικίσει ολόκληρο το ηλιακό σύστημα, και το 2016 δεν έχουμε ούτε καν βάση στην Σελήνη...

 

Κάποιοι μας δουλεύουν κανονικότατα...

Ετσι ακριβώς ήταν τουλάχιστον φυσιολογικά αναμενόμενο να υπάρχουν βάσεις απο το 2000 τουλάχιστον στο κοντινό μας φεγγάρι  ! φαίνεται όμως πως κάποιοι λογάριαζαν χωρίς τον "ξενοδόχο" !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...