Προς το περιεχόμενο

[smartphone]Xiaomi Mi 4 LTE (16GB) @vnp 155€+[ΤΕΛΟΣ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε δικο μου μειλ σχετικα με την ακυρωση η απαντηση ηταν :

'Καλημέρα σας,

Το προϊόν δυστυχώς δεν υπάρχει διαθέσιμο στον προμηθευτή μας γι’ αυτό δεν το μπορουμε να εκτελέσουμε την παραγγελία σας .Μόλις θα υπάρχει στον προμηθευτή μας τότε θα μπορείτε να κάνετε παραγγελία και να το παραλάβετε με βάση την διαθεσιμότητα που θα λέμε στο site μας.'

 

Δε ξερω αν σας επηρεαζει ολους.. Προσωπικα εστειλα αρνητικη και στο skroutz εδω και μερες..

Παρτε κανα τηλ να μαθουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε αυτό:

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε οτι η παραγγελία σας αναμένεται από τους προμηθευτές μας.

 

Μόλις παραλάβουμε θα λάβετε άλλο ένα email με την ολοκλήρωση αυτής.

 

 

Ποτέ θα ειναι η παραλαβή; Τις επόμενες μέρες η μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με καλέσανε παιδιά, μου είπαν ότι έχει γίνει λάθος και ειναι με τα 2 gb ram, τι λέτε αξίζει; Της είπα ότι γράφανε για 3gb και μου λέει ότι τέτοια έκδοση δεν υπάρχει κάν. Ότι Ναναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μια από τα ίδια. Για πείτε οι ειδικοί τι να κάνουμε.

 

Πήρα τηλέφωνο ξανά. Το κουτί λέει ότι το κινητό είναι κατασκευασμένο το 2015 αλλά με τετραπύρηνο CPU στα 2.5 (προφανώς τον 801), ο οποίος ήταν στα μοντέλα του 2014!!

 

Θα μου στείλουν photos του κουτιού τις οποίες θα ανεβάσω εδώ για να βγάλουμε άκρη. Πάντως τώρα το έχει στα 165 ευρώ, οπότε η διαφορά τιμής είναι πολύ μικρή με τα 155 που το πήραμε αρχικά. 

 

 

gallery_96729_1157_290544.jpg

Επεξ/σία από crmaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο μαγαζακι ειναι το καλυτερο στο να μοιραζει ακυρα απο ψευτικες προσφορες.

 

Πρεπει να φαει κανα προστιμο για να ισιωσει.

Στην περιγραφη γραφανε 3gb 100% και στο τηλ μου ελεγε δεν υπαρχει εκδοση με 3gb ε τι να της πω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πότε βγήκε μοντέλο mi4 που δεν φοράει τον 801?

μια από τα ίδια. Για πείτε οι ειδικοί τι να κάνουμε.

 

Πήρα τηλέφωνο ξανά. Το κουτί λέει ότι το κινητό είναι κατασκευασμένο το 2015 αλλά με τετραπύρηνο CPU στα 2.5 (προφανώς τον 801), ο οποίος ήταν στα μοντέλα του 2014!!

 

Θα μου στείλουν photos του κουτιού τις οποίες θα ανεβάσω εδώ για να βγάλουμε άκρη. Πάντως τώρα το έχει στα 165 ευρώ, οπότε η διαφορά τιμής είναι πολύ μικρή με τα 155 που το πήραμε αρχικά. 

 

 

gallery_96729_1157_290544.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακυρα απο μερες.. Ποσες μερες μετα ανακλυπτουν οτι ηταν και λαθος για οσους ειχαν αφησει στην αναμονη..Ασχετα αν ο παραλαβουν καποιοι, θα πρεπει να διαμορφωθει ο τιτλος του θεματος ωστε να ξερουν και οι υπολοιποι insomniacs..

Εγω την κριτικη μου στο σκρουτζ την εστειλα παντως.. Αν ψηνεστε για καταγγελια ειμαι επισης μεσα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο μαγαζακι ειναι το καλυτερο στο να μοιραζει ακυρα απο ψευτικες προσφορες.

 

Πρεπει να φαει κανα προστιμο για να ισιωσει.

 

Θα επρεπε να σταματησουμε εμεις οι ιδιοι να ανοιγουμε thread στις προσφορες για αυτο το μαγαζι, μετα απο τοσα ακυρα που εχει ριξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...