Προς το περιεχόμενο

Εθνικη Τραπεζα κωδικοι για e-banking


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα έχω ένα θέμα με τους κωδικούς μου της εθνικής γιατί  το ebanking με ζήτησε να αλλάξω τους κωδικούς τους παλιούς ανά 6 μήνες τους αλλάζεις δεν ξέρω έβαλα καινούριο κωδικό μετά τον δέχτηκε άλλα όταν πήγα να ξανά μπω δεν ξέρω ίσως δεν το έγραψα σωστά τον ξέχασα έκανα βλακεία τέλος πάντων. Πάτησα τώρα να ξανά βάλω καινούριο κωδικό μου ζητάει το user name το βάζω κανονικά βάζω τον καινούριο κωδικό με στέλνει και το μήνυμα στο κινητό  το icode άλλα μετά όταν πατάω ολοκλήρωση με βγάζει το ίδιο πρόβλημα ο κωδικός ή το user name δεν είναι σωστό καλή τεταρτη ανοίγει τώρα η τράπεζα μήπως ξέρει κανένας τι μπορώ να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το πιθανότερο είναι ότι, με τις πολλές λάθος προσπάθειες, σε μπλοκάρισε το σύστημα και χρειάζεσαι τηλεφωνική βοήθεια για να ξεμπλοκάρει.

Δεν ξέρω αν μπορείς να εξυπηρετηθείς αύριο το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιθανότερο είναι ότι, με τις πολλές λάθος προσπάθειες, σε μπλοκάρισε το σύστημα και χρειάζεσαι τηλεφωνική βοήθεια για να ξεμπλοκάρει.

Δεν ξέρω αν μπορείς να εξυπηρετηθείς αύριο το πρωί.

 

 

Τουλαχιστον σε Πειραιως και Eurobank που ξερω το help desk για αυτα λειτουργει 365/365 και 24/24

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι θα περιμένω μέχρι την τετάρτη να πάω στην τράπεζα τι να πω, καθαρή βλακεία δικιά μου, στο 1 δευτερόλεπτο ξέχασα τι κωδικό είχα βάλει και τον έγραψα κιόλας άλλα το g πχ ήταν G την πρώτη φορά  μπήκα  πάτησα για να βάλω καινούριο και βγάζει αυτό το μήνυμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν δοκιμάζεις το 210 4848484 αύριο το πρωί;

 

Και τωρα να δοκιμασει .Πρεπει να εχουν 24/24.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ωρες μεσο ορο αναμονης εχω στις 5-6 φορες που πηρα σε τηλ κεντρο τραπεζας.Χωρις καμια υπερβολη,παιρνεις το βαζεις σε ανοιχτη ακροαση και κανεις τις δουλειες σου.Και γενικη προλαβαινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης και εγώ πειρεως που κάλεσα αμέσως αυτή η ριμάδα η εθνική θα τελειώσουν όλα τα λεπτά μέχρι να με το σηκώσουν το τηλέφωνο, θα  πάω από την τράπεζα παιδιά αν είναι έτσι κι αλλιώς τους κωδικούς τους έχω μόνο για να βλέπω τι λεφτά μπαίνουν και τι παίρνω για τίποτα άλλο απλά για να μην τρέχω τζάμπα στο ατμ σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εθνικη και πειραιως.

 

Ναι σε Πειραιως ξερω απο δικα μου ατομα ...οταν υπαρχουν 5 ατομα και 100 αναμονες λογικο ειναι .Μορει να σταθηκα τυχερος μια φορα παλια που πηρα δεν περιμενα πανω απο 10λεπτο αλλα ισχυει αυτο πο λες σε ωρες αιχμης . Μαλιστα πολοι που καλουν , καλουν για ασχετα θεματα που μονο καταστηματα εξυπηρετουν .

 

 

Αν μαλιστα ειναι δικηγοροι, γιατροι  ή στρατιωτικοι αλοιμονο στον υπαλληλο που επεσε η κλιση .Φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δικαιολογητικα χρειαζονται για να εχεις κωδικους για ebanking ?

 

Εάν έχεις λογαριασμό χρειάζεσαι μια βεβαίωση κατόχου αριθμού κινητού από τον πάροχο (για επικοινωνία) και ένα λογαριασμό ΔΕΚΟ (για τη διεύθυνση).

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν έχεις λογαριασμό χρειάζεσαι μια βεβαίωση κατόχου αριθμού κινητού από τον πάροχο (για επικοινωνία) και ένα λογαριασμό ΔΕΚΟ (για τη διεύθυνση).

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο.

 

Συνηθως για επικαιροποιηση στοιχειων ζητανε εκκαθαριστικο και αν δεν εχεις κινητο στο ονομα σου υπευθυνη δηλωση του κατοχου οτι σου επιτρεπει να το χρησιμοποιεις . Χωρις κινητο το ebanking αχρηστο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...