Προς το περιεχόμενο

Τι έπαθαν τα ηχεία?


DellApo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, μπαίνω κατευθείαν στο ψητό.Ήμουν για πρωτομαγιά με φιλους στην εξοχη και για μουσική πήραμε αυτά τα ηχεία που είχε ένας φίλος σπίτι του. http://www.e-gate.gr/logitech-z-623-2.1-200w-el.html .Για τροφοδοσία επιλέξαμε μια γεννήτρια που υποτίθεται μπορούσε να δώσει 220v.Βάζουμε μπροστά την γεννήτρια περιμένουμε λίγο και συνδεουμε.Τίποτα ουτε λαμπάκι ουτε ενα δείγμα ζωής. Τα αφήνουμε τελικά στην άκρη και βάζουμε απο τα αμάξια μουσική.Μετα απο λίγες ώρες παει ο φίλος μου σπίτι και δοκιμάζει τα ηχεία αλλά παλι τίποτα. Τι παίζει να έπαθαν?Ίσως καηκαν?Απο εγγύηση μπορούμε να κάνουμε κάτι?Είναι αγορασμενα εδώ και 3 μηνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γεννήτριες δεν στέλνουν συνήθως σταθεροποιημενο ρεύμα. Ειδικά οι φθηνές. Τα ηχεια αυτά έχουν ένα απλό τροφοδοτικό όχι για πολλά. Πιθανόν να έχει καεί. Αν έχουν εγγύηση τα καλύπτει. Απλά απέφυγε να πεις για την γεννήτρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Η διαδικασία πως έχει?Παίρνει τηλέφωνο στο σκρουτζομαγαζο και λέει τι έγινε και μετα τα στέλνει με δικά του έξοδα στο μαγαζί και το μαγαζί στην εταιρεία για service?Η είναι κάπως διαφορετικά? Δεν μου έχει τυχει ποτέ κάτι παρόμοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δοκιμάζετε και σε κανονικό ρεύμα.

Αν πρόβλημα, τηλ στη logitech (βλ παραπάνω) και θα σε ενημερώσουν.

Τα δοκιμασαμε και σε κανονικό όπως είπα αλλά τίποτα. Αύριο θα επικοινωνήσουμε με την Logitech και θα θα σας πω τι μας είπαν. Όπως και να έχει ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...