Προς το περιεχόμενο

Πομάδες


c4tt3l

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα προχτές κουρείο και το παιδί στα τελειώματα απάνω έβαλε λίγο πομάδα uppercut deluxe και είδα το φως το αληθινό.

 

(πλάνα αρχείου)

 

Τέλειο κράτημα (όχι σαν τα φλίππερ τα ζελέ που σε ένα μήνα αντί για κούρεμα πήγαινες για περουκίνι), γυαλάδα άλλο πράγμα και γενικά πολύ καλό αποτέλεσμα.

 

Ψάχτηκα λίγο μήπως βρω να αγοράσω και είδα ότι η μικρή η συσκευασία κάνει 20 γιούρα (:/) και ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο στην ελλάδα.

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια αντίστοιχη πομάδα, ίσως πιο φτηνή ή με περισσότερα gr προϊόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γιακ! Αυτο ειναι καφε! Δε θελω να φανταστω τι θα γινει αν πεσει σε ρουχα.

 

Για να μην πω οτι του πηρε 1 ωρα να φτιαξει μια φρατζα. Και στο βιντεο λενε οτι πρεπει να χρησιμοποιηθεί η χτενα της ιδιας μαρκας.

 

Και ναι, εδω φανατικος οπαδος του φλιπερ! 35 και εχω σχεδον ολα μαλλια.

 

Πω πω. Μου βάλατε φωτιες βραδιάτικα. Με τοσα λεφτα παίρνετε 2 νταμιτζανες φλιπερ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι http://www.skroutz.gr/s/7816371/Uppercut-Deluxe-Pomade-100ml.html

Ψήνομαι κι εγώ για κάτι τέτοιο.Πώς είναι;Κολλάει πολύ ή είναι απαλό;Χρησιμοποιώ πηλό και θέλω να αλλάξω.

φαντάσου ότι εγώ σιχαινόμουν τα ζελέ μετά την ηλίθια εφηβεία μου. Είναι λίγο σκληρό αλλά πάνω από όλα έχει τη γυαλάδα (το συγκεκριμένο προϊόν)

 

Τρώει πολύ όμως.

 

Και πόσο σε βγάζει μια συσκευασία? Γιατί παίζει στο 20ρικο απ ότι βλέπω

το 20ρικο είναι γιατί είναι εισαγωγής από αουστρέλια. τώρα δεν ξέρω πόσα βγάζει.

Γιακ! Αυτο ειναι καφε! Δε θελω να φανταστω τι θα γινει αν πεσει σε ρουχα.

 

Για να μην πω οτι του πηρε 1 ωρα να φτιαξει μια φρατζα. Και στο βιντεο λενε οτι πρεπει να χρησιμοποιηθεί η χτενα της ιδιας μαρκας.

 

Και ναι, εδω φανατικος οπαδος του φλιπερ! 35 και εχω σχεδον ολα μαλλια.

 

Πω πω. Μου βάλατε φωτιες βραδιάτικα. Με τοσα λεφτα παίρνετε 2 νταμιτζανες φλιπερ.

 

Φοβάμαι μη πέσει στα ρούχα γιατί είναι καφέ, που τα φλίπερ έβγαιναν μέχρι και σε κίτρινη ώχρα του μπομπ ροςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδιο κούρεμα με τον τύπο στο βίντεο κάνω(οπότε χρειάζεται φτιάξιμο)  κ έψαχνα κ ακριβώς το ίδιο ακριβώς να πάρω γιατι θυμόμουν μόνο την συσκευασία κ όχι το όνομα! thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρομοιο κουρεμα αλλα τα μπροστα τα εχω πιο μακρυα και δυσκολευομαι να τα παω πισω. πως λεγεται το κουρεμα αυτο στα ελληνικα μπας και δω καμια φωτο να παρω ιδεα πως να κουρευω τα πισω και να μην πετανε οταν τα παω πισω τα μαλλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλασικό hair wax είναι διαφορετικό από τις πομάδες;

Αν ναι ποιες οι διαφορές.Ξέρω, ασχολούμαστε με τρίχες τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρομοιο κουρεμα αλλα τα μπροστα τα εχω πιο μακρυα και δυσκολευομαι να τα παω πισω. πως λεγεται το κουρεμα αυτο στα ελληνικα μπας και δω καμια φωτο να παρω ιδεα πως να κουρευω τα πισω και να μην πετανε οταν τα παω πισω τα μαλλια..

Το undercut εννοείς.

 

Το κλασικό hair wax είναι διαφορετικό από τις πομάδες;

Αν ναι ποιες οι διαφορές.Ξέρω, ασχολούμαστε με τρίχες τώρα.

Κι εγώ αυτό αναρωτιέμαι.Είμαι ανάμεσα σε κερί και πομάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα το κερί με έχει καταταλαιπωρήσει. Όσο και να το ζεσταίνω στα χέρια πάντα με το που το βάζω στο μαλλί αφήνει ασπρίλες και μετά κάνω 2 ώρες να τα στρώσω και να μη φαίνεται. 2 εταιρίες έχω δοκιμάσει τα ίδια. Πομάδα μου βάζει ο τύπος που με κουρεύει και είναι πιο εύπλαστο από το κερί τόσο στα χέρια όσο και πάνω στα μαλλιά. Ίσως είναι και το χρώμα που βοηθάει να μη μείνει ασπρίλα όπως στο κερί τι να πω;

Προσωπικά με τον πηλό έχω βρει την υγειά μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...