Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το Xperia XA Ultra από την Sony με selfie camera στα 16MP


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Προφανως και η επιλογη του συγκεκριμενου αδυναμου επεξεργαστη εγινε κυριως για εξοικονομιση μπαταριας,αλλα παρολα αυτα σαν πακετο ειναι πολυ κακη η συσκευη. 6ιντσο κινητο χωρις καν 3000μπαταρια???Εχουμε 2016 ρε Sony οχι 2012....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραια συσκευη και χρησιμη.. λιγο τα περιθωρια πανω κατω και η μπαταρια δε ξερω αλλα γενικα πολυ καλο και ωραιο φαινεται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα που κανουν τρεις εταιριες θα μεινουν στο τελος

APPLE, SAMSUNG & LG

αντε και καμια MS που θα γινει το symbian της εποχης 2013 :-D ...

Ηθελα να ηξερα ερευνα αγορας δεν κανουν; Καθονται στις βιλαρες τους με τους υπηρετες; Τους πανε στην δουλεια σοφερ με θωρακισμενες λιμουζινες; Δεν εχουν επαφη με τον κοσμο και τι ζηταει να κραταει στα χερια του;

 

Ας ήσουν και εσύ μάγκας να έμενες στη δική σου βίλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ήσουν και εσύ μάγκας να έμενες στη δική σου βίλα 

Προσπαθω ομως...

Μεχρι να φτασω στο παρτυ απο τα ματια ερμητικα κλειστα εχω δρομο ακομα.

:-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα ούτε τιμή και όλοι αου mediatek και full HD δεν διαβάζω άλλο σονυ κλείσε σήμερα ντροπή!!! Έλα Παναγία μου τι είστε εσείς ρε ? Ούτε εγώ θα το έπαιρνα κυρίως λόγο μεγέθους αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως αντιδρατε έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τετοιο επεξεργαστη που πεταξαν πανω σε αυτο το μπου..λο που θα πουλησουν για κινητο αυτο που θα γινει ειναι μετα απο μιση ωρα χρησης (facebook youtube και κανα παιχνιδι) στο καπακι του θα ψηνεις μπριζολα ανετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα που κανουν τρεις εταιριες θα μεινουν στο τελος

APPLE, SAMSUNG & LG

 

Αυτο το ποιημα μας το ξαναπες.Πρεπει να μαθεις αλλο τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμαθε τωρα ο καθε γκατζετακιας τα mAh κ αυτοανακυρησεται κριτης κραζοντας οτι δεν εχει 7000 mAh επειδη..ετσι ειναι πολυ κ μου ειπαν ναναι πολλα.

 

Σκετα mAh μικρε αδαη πιτσιρικο ειναι ενα απλο νουμερο κ δε λεει ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.Ειναι η καταναλωση που παιζει ρολο κ κανεις δε τη ξερει εκ των προτερων.Μονο με πραγματικη χρηση θα βγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ενδιαφερουσα προταση φαινεται, εαν βεβαια το υποστηριξουν με μια καλη τιμολογιακη πολιτικη.

 

Ολα τα χαραχτηριστικα ειναι spot on, δεδομενου οτι οτιδηποτε παραπανω το θεωρω υπερβολη που αυξανει το κοστος, με μονο ατοπημα - αν επιβεβαιωθει - την υπαρξη OIS στη selfie καμερα και οχι στην κυρια. Αντε και την ελλειψη αδιαβροχοποιησης, αν και υπαρχει αμφισβητηση για την υλοποιηση των sony σε αυτο το τομεα.

 

Οσο για τη μπαταρια που κραζετε, κανενα sony που εχει περασει απο τα χερια μου (mid range και πανω) δεν εβγαλε λιγοτερες απο 1.5 με 2 μερες, οποτε περιμενετε να δοκιμασετε πρωτα.

 

Με μια καλη τιμη θα ειναι αριστη midrange προταση και αν επιβεβαιωθει η προβλεψη, τοτε οικονομικοτερες εναλλακτικες σε αυτα τα specs θα ειναι μονο οι Κινεζιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...