Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με σελίδα outlook.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Το mail μου είναι στην outlook και όταν θέλω να μπω πατάω στο google "outlook.com"

 

Ύστερα πατάω ή στο πρώτο ή στο δεύτερο αποτέλεσμα. Αρκετές φορές δεν μπαίνει και βγάζει error.

 

Στον internet explorer που δοκίμασα 2-3 φορές δεν το έκανα αλλά θα το παρακολουθήσω πιο συχνά για να δω.

 

Ο chrome είναι συνδεδεμένος μέσω το gmail μου με τον δεύτερο υπολογιστή που έχω καθώς με το κινητό και το tablet (για να έχω τους σελιδοδείκτες παντού) (σε όλα προφανώς τρέχει ο chrome) και το πρόβλημα το κάνει και στον άλλον υπολογιστή αλλά δεν το έχω παρατηρήσει στο κινητό και tablet.

 

Το πρόβλημα φτιάχνει μόνο του ή αν κάνω διαγραφή ιστορικού.

 

Έχω παρατηρήσει πως τις περισσότερες φορές αν πατήσω στο 1ο link και πετάξει το error τότε το 2ο θα δουλεύει κανονικά και το αντίθετο. Επίσης έχει τύχει να δουλεύουν και τα δύο όπως και να μην δουλεύει κανένα από τα δύο.

 

Έχω δοκιμάσει και στα δύο pc:

 

1)Επανεγκατάσταση του chrome και το πρόβλημα έφτιαξε προσωρινά

2)Εκκαθάριση ιστορικού και το πρόβλημα έφτιαξε προσωρινά

3)Επανεγκατάσταση του chrome και χωρίς να μπω σε καμιά άλλη σελίδα πέρα από το outlook το πρόβλημα έφτιαξε προσωρινά

 

Δεν ξέρω τι άλλο να δοκιμάσω. Επίσης σαν επεκτάσεις στο chrome τρέχουν το hangout και το ublock origin.

 

Τα pc που τρέχει είναι αυτά της υπογραφής μου.

 

Παρατήρησα πως στο date στο error εκεί που έχει την ώρα δεν συμβαδίζει με αυτήν που έχει το pc όταν πετάξει το error. Πάει πιο πίσω αυτό που δείχνει στην σελίδα

 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη, ευχαριστώ εκ των προτέρων.

post-219161-0-98530900-1463511554_thumb.png

post-219161-0-71571300-1463511557_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αντιμετωπίσουν το ίδιο πρόβλημα έφταιγε η ώρα του modem. Ενώ η ώρα του υπολογιστή ήταν σωστή, το ρολογάκι που έχει το modem μου δεν ήταν συγχρονισμένο με αυτό του pc. Μόλις το έφτιαξα το θέμα λύθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...