Προς το περιεχόμενο

Το μεταλλικό UMI Super 4G ξεχωρίζει για τα τεχνικά χαρακτηριστικά και την τιμή των €220


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα κινεζικα , κινεζικα θα μεινουν μια ζωη

Αν δεν αγορασει ο κοσμος κινεζικα να βγαλουν και αυτοι λεφτα και παραλληλα καλυτερες συσκευες...ναι ετσι θα μεινουν.Το ιδιο γινεται με ολες τις νεες εταιριες ...δεν ειναι και πολυ προοδευτικο το να κατηγορεις να βαζεις ταμπελες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τα ίδια έλεγαν και για τις ιαπωνικές συσκευές τη δεκαετία του 1960.

Και φυσικά είχαν δίκιο, ήταν χάλια και χρειάστηκαν δεκαετίες να στρώσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H umi βγαζει πανεμορφες συσκευες με πολλα extra πανω ,αλλα για να βρεις ανταλλακτικο κανεις την προσευχη σου...

Δε χρειάζονται ανταλλακτικά. Δεν παθαίνουν τίποτα. Το πήρε ένας φίλος μου και 2 μέρες μετά, δουλεύει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ μέσα όσοι μιλάτε για τα κινέζικα κινητά λέτε για τα specs τους. Εντάξει το εμπεδώσαμε ότι υπάρχουν πολλά κινέζικα κινητά με φοβερά specs και σε πολύ καλές τιμές.

Αυτό που με ενδιαφέρει να μάθω είναι η «αλληλεπίδραση» που έχει ο χρήστης με το κινητό του. Έχω δει κάποια βίντεο-reviews για δύο, τρια κινητά της xiaomi και δεν με ενθουσίασε το «μέσα» του (το περιβάλλον του), μου φάνηκε βαρετό. Είναι σαν να έχουν «πετάξει» τα apps μέσα στο κινητό, δεν υπάρχει καμία οργάνωση. Σαν τα κινητά της appale. Βέβαια τα φαινόμενα απατούν και γι' αυτό θέλω τη γνώμη σας.

Έως τώρα είχα κινητά HTC και Samsung και μου άρεσαν. Βάση των προτιμήσεων μου μέχρι τώρα τι λέτε; Θα μου άρεσαν οι κινέζικες συσκευές ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε di_kanio,είμαι ακόμα με το Oneplus One, θαυμάσιο τηλέφωνο σε όλα του, πληθώρα ρομς, και δουλεύει από την πρώτη μέρα σαν βούτυρο. Περίμενε το καινούριο τους μοντέλο, η πήγαινε σε xiaomi η οποία έχει και Ελληνική κοινότητα υποστήριξης. Όπως σου απάντησε και ένας άλλος φίλος, η xiaomi έχει έτσι τις εφαρμογές λόγο του launcher της, τον αλλάζεις και τέλος. Προτίμησε επεξεργαστή την Qualcomm,θα έχεις και custom roms εάν το θελήσεις. Τώρα Θα σε καλύψουν και οι lenovo, Huawei,εκεί δεν ξέρω για ρομς, είχα κάποτε Huawei, και δεν μας δώσανε αναβάθμιση και από τότε δεν ασχολούμαι πάλι μαζί τους, είναι όμως αξιόπιστα τηλέφωνα.

H Vernee εάν δεν κάνω λάθος το όνομα έβγαλε μία συσκευή με πρόθεση για υποστήριξη.

Όσο αναφορά τώρα την umi και την κάθε umi,βγάζουν όλοι μεταλικά με εκείνη την κακ'άσχημη κοψιά/ιές στο πίσω μέρος, πετάνε επεξεργαστές της MTK μπόλικες ram και rom, αλλά αυτό που ξέρω εγώ είναι, εάν η συσκευή δουλεύει όπως αρμόζει.

Αυτό, γιατί υπάρχει και ένα λογισμικό που πρέπει να 'κάτσει', να έρθει και να δέσει σε όλα αυτά, πόσο ικανές είναι αυτές οι εταιρίες να το κάνουν;

Γιατί τα παίρνεις και κάτι ακούς προβλήματα που δεν δικαιολογούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...