Προς το περιεχόμενο

Το χρόνιο πρόβλημα μου


SuicycoMania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι να πρεπει αυτος να κυνηγησει γυναικα;

Γιατι να μην τον κυνηγησει αυτη;

Τι ρατσισμος ειναι αυτος;

Έχουν καβαλήσει το καλάμι και αυτές...

Suicy χωρίς να θέλω να σου ρίξω το ηθικό αλλά άμα δεν έχεις φράγκα γκομενα δεν ρίχνεις

 

Εγώ αν και έχω χρόνια μπροστα μ δεν κάθομαι να ασχοληθώ εκτός βέβαια άμα βρω κάποια που μ κεντρίζει πολύ το ενδιαφέρον

συχαίνομαι όταν η κοπελα δείχνει ενδιαφέρον για τα social media και τις ντίβες που το παίζουν ωραίες(το κακό είναι πως αυτές που το παίζουν συνήθως είναι και ωραίες) δεν λέω βέβαια πως όλες είναι έτσι αλλά το μεγαλύτερο ποσοστό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιες έχουν καβαλήσει το καλάμι; Σοβαρευτείτε βρε παιδιά. Τι θέλετε δηλαδή; Να σας τη πέφτουν; Σε παγκόσμια πουριτανική κοινωνία ζούμε και καλός η κακός στο 90% των περιπτώσεων που η κοπέλα θα κάνει τη πρώτη κίνηση, ενστικτωδώς μας βγαίνει μια άρνηση τύπου «είναι εύκολη» κτλ. 

Οποτε σταματάμε τις δικαιολογίες και κάνουμε τη πρώτη κίνηση. Σαν άνθρωποι όμως. Ευγενικοί, ωραίοι, με έναν ωραίο τρόπο επικοινωνίας, χωρίς να γινόμαστε κουραστικοί. Στη χειρότερη θα μας απορρίψουν ευγενικά «περιμένω παρέα» κτλ.  Δεν είναι κακό να πεις σε μια κοπέλα ότι σου αρέσει και θα ήθελες να πιεις ένα ποτό μαζί της να τα πείτε. Πως περιμένετε δηλαδή να βρείτε γυναίκα κάποιοι;
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τόσους που βλέπω εδω μέσα σε τέτοια φάση έτσι μ έρχεται να σας μαζέψω και να φτιάξω καμια αίρεση ή έστω μια ομάδα παραγωγικής κοινότητας για να σας βοηθήσω.


Η σκέψη μου περιστρέφεται σε μια ομάδα που σκοπό θα έχει το ελεύθερο συναινετικό σεξ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ μεταξύ ενηλίκων ίδιου ή αντίθετου φύλου τα Σ/Κ έτσι ώστε να γεμίζουμε ενέργεια και να φτιάχνει η διάθεση μας , αργότερα το βράδυ μετά απο το σεξ θα περιλαμβάνετε προβολή ταινιών σε projector παρέα με pop corn.
Τις καθημερινές θα επικεντρονόμαστε περισσότερο στην παραγωγή κάποιου προϊόντος το οποίο θα εξάγουμε και στο εξωτερικό.(δεν έχει σημασία τι , ας μην κολλήσουμε σε αυτό, κάτι έχω όμως στο μυαλό μου).  Τα κέρδη της εταιρίας μας που θα έχει όνομα "Spiritus" θα φροντίζουν να καλύπτουν τα έξοδα σίτισης και στέγασης των μελών της κλειστής μας κοινότητας . Στην αρχή θα είναι δύσκολα αλλα μετά θα έρθουν καλύτερες ημέρες.  Στην καθημερινή ρουτίνα μας θα συμπεριλαμβάνονται τόσο η προπόνηση με βάρη όσο και η αεροβική άσκηση. Θα φροντίσουμε τα μέλη της κοινότητας μας να φτιάχνουν σώματα σαν τα αγάλματα των αρχαίων Ελλήνων θεών με αποτέλεσμα ανεξαρτήτου φυσικής ομορφιάς όλοι να φτάσουν με τον καιρό την τελειότητα και ακριβώς αυτό θα επιζητούμε και στην επιχείριση μας. Η κοινότητα μας θα έχει στόχο την παραγωγή superior human beings αφού όσοι δεν αντέχουν και δεν εντάσσονται θα εξορίζονται για πάντα και θα τους απαγορεύεται η επανένταξη στην κοινωνία μας. 

Δεν μπορώ να αποτυπώσω όπως θέλω όλο το σχέδιο γιατι ακόμα το δουλεύω στο μυαλό μου. Είδα χθες βράδυ στον ύπνο μου ένα όνειρο που υποτίθεται πως περίπου όλα αυτά ήταν πραγματικότητα και φάνηκε τόσο λογικό. Τώρα για να πω την αλήθεια μου φαίνεται λίγο "ονειρικό" όλο αυτό. Απλά ήθελα να το μοιραστώ.




@op Η γνώμη μου είναι να πας μια βόλτα απο κάποιο ψυχολόγο άμεσα. Ίσως το πρόβλημα σου να είναι ποιο απλό απότι νομίζεις και να βασανίζεσαι άσκοπα. ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΖΑΜΠΑ ΧΡΟΝΟ . 

Καλή τύχη και το εννοώ. 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως οταν διάβασα  στην αρχή εκεί που έλεγες 'μου λείπει μια κοπέλα, μια αγκαλιά γαμώτο κτλ'

αλήθεια συγκινήθηκα! Πιο κάτω όμως είδα οτι είσαι μπουρδελακιας και μου πέρασε  ..

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τόσους που βλέπω εδω μέσα σε τέτοια φάση έτσι μ έρχεται να σας μαζέψω και να φτιάξω καμια αίρεση ή έστω μια ομάδα παραγωγικής κοινότητας για να σας βοηθήσω.

 

Η σκέψη μου περιστρέφεται σε μια ομάδα που σκοπό θα έχει το ελεύθερο συναινετικό σεξ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ μεταξύ ενηλίκων ίδιου ή αντίθετου φύλου τα Σ/Κ έτσι ώστε να γεμίζουμε ενέργεια και να φτιάχνει η διάθεση μας , αργότερα το βράδυ μετά απο το σεξ θα περιλαμβάνετε προβολή ταινιών σε projector παρέα με pop corn.

Τις καθημερινές θα επικεντρονόμαστε περισσότερο στην παραγωγή κάποιου προϊόντος το οποίο θα εξάγουμε και στο εξωτερικό.(δεν έχει σημασία τι , ας μην κολλήσουμε σε αυτό, κάτι έχω όμως στο μυαλό μου).  Τα κέρδη της εταιρίας μας που θα έχει όνομα "Spiritus" θα φροντίζουν να καλύπτουν τα έξοδα σίτισης και στέγασης των μελών της κλειστής μας κοινότητας . Στην αρχή θα είναι δύσκολα αλλα μετά θα έρθουν καλύτερες ημέρες.  Στην καθημερινή ρουτίνα μας θα συμπεριλαμβάνονται τόσο η προπόνηση με βάρη όσο και η αεροβική άσκηση. Θα φροντίσουμε τα μέλη της κοινότητας μας να φτιάχνουν σώματα σαν τα αγάλματα των αρχαίων Ελλήνων θεών με αποτέλεσμα ανεξαρτήτου φυσικής ομορφιάς όλοι να φτάσουν με τον καιρό την τελειότητα και ακριβώς αυτό θα επιζητούμε και στην επιχείριση μας. Η κοινότητα μας θα έχει στόχο την παραγωγή superior human beings αφού όσοι δεν αντέχουν και δεν εντάσσονται θα εξορίζονται για πάντα και θα τους απαγορεύεται η επανένταξη στην κοινωνία μας. 

 

Δεν μπορώ να αποτυπώσω όπως θέλω όλο το σχέδιο γιατι ακόμα το δουλεύω στο μυαλό μου. Είδα χθες βράδυ στον ύπνο μου ένα όνειρο που υποτίθεται πως περίπου όλα αυτά ήταν πραγματικότητα και φάνηκε τόσο λογικό. Τώρα για να πω την αλήθεια μου φαίνεται λίγο "ονειρικό" όλο αυτό. Απλά ήθελα να το μοιραστώ.

 

 

 

tumblr_inline_o2rfbnESsI1shvxs5_540.jpg

 

 

ΕΓΡΑΨΕΣ!!!  :lol:  :lol:  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως οταν διάβασα  στην αρχή εκεί που έλεγες μου λείπει μια κοπέλα, μια αγκαλιά γαμώτο κτλ αλήθεια συγκινήθηκα! Πιο κάτω όμως είδα οτι είσαι μπουρδελακιας και μου πέρασε  ..

 

Κόντεψα να πέσω απ΄τη καρέκλα ρε :P :P

Εντάξει, πέρα απ΄τη πλάκα δενκακο αυτό! Αυτό μπορεί ο άνθρωπος βάσει της ψυχοσύνθεσής του, αυτό κάνει. Βοήθεια ζήτησε, μη τον κατακρινουμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόντεψα να πέσω απ΄τη καρέκλα ρε :P :P

Εντάξει, πέρα απ΄τη πλάκα δενκακο αυτό! Αυτό μπορεί ο άνθρωπος βάσει της ψυχοσύνθεσής του, αυτό κάνει. Βοήθεια ζήτησε, μη τον κατακρινουμε.

Οχι ρε συ σε καμμια περίπτωση δεν ειπα οτι ειναι κακό

Εννοούσα οτι με 10 ευρώ βρίσκει αγκαλίτσα αυτός, δεν έχει ανάγκη ουτε πειράζει που ειναι ψεύτικη και επι πληρωμή ! εξάλλου νομίζεις πως ειναι λίγοι αυτοί που έχουν σχέση και η κοπέλα τους τους κάνει ίδια αγκαλιά χωρίς να το ξέρουν?!?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ποιες έχουν καβαλήσει το καλάμι; Σοβαρευτείτε βρε παιδιά. Τι θέλετε δηλαδή; Να σας τη πέφτουν; Σε παγκόσμια πουριτανική κοινωνία ζούμε και καλός η κακός στο 90% των περιπτώσεων που η κοπέλα θα κάνει τη πρώτη κίνηση, ενστικτωδώς μας βγαίνει μια άρνηση τύπου «είναι εύκολη» κτλ.

Οποτε σταματάμε τις δικαιολογίες και κάνουμε τη πρώτη κίνηση. Σαν άνθρωποι όμως. Ευγενικοί, ωραίοι, με έναν ωραίο τρόπο επικοινωνίας, χωρίς να γινόμαστε κουραστικοί. Στη χειρότερη θα μας απορρίψουν ευγενικά «περιμένω παρέα» κτλ. Δεν είναι κακό να πεις σε μια κοπέλα ότι σου αρέσει και θα ήθελες να πιεις ένα ποτό μαζί της να τα πείτε. Πως περιμένετε δηλαδή να βρείτε γυναίκα κάποιοι;

Σίγουρα δεν είναι κομψό να κάνουν την πρώτη κίνηση και χάνει Και οποία ενδιαφέρον υπάρχει,με το έχουν καβαλήσει το καλάμι εννοώ το ότι οι περισσότερες νομίζουν ότι είναι το επίκεντρο και όλα γυρίζουν γύρο από αυτές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην κανει την πρωτη κινηση η κοπελα;Εγω ισα ισα που την παραδεχομαι κι ολας γιατι ειναι ακομπλεξαριστη.

Θελετε ισοτητα οι γυναικες αλλα οχι μονο εκει που σας συμφερει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην κανει την πρωτη κινηση η κοπελα;Εγω ισα ισα που την παραδεχομαι κι ολας γιατι ειναι ακομπλεξαριστη.

Θελετε ισοτητα οι γυναικες αλλα οχι μονο εκει που σας συμφερει..

γιατι ισως φοβαται οτι δε θα θεωρηθει αρκετα θηλυκη και θα κατηγορηθει οτι ευνουχιζει τους ατρες, δε μπορεις να εχεις απαιτησεις απο μια καταπιεσμενη κοινωνικη ομαδα ενω εσυ βρισκεσαι σε ευνοημενη θεση :S

@TS μου φαινεται οτι το προβλημα δεν ειναι πως θα βρεις μια κοπελα αλλα πως θα αλλαξεις τη ζωη σου

εαν σε ψηνει να αποφευγεις οποιαδηποτε ευθυνη, ειτε αυτο ειναι δουλεια ειτε ειναι κοινωνικη συναναστροφη τοτε συνεχισε να παιζεις κιθαρα στη σπηλια σου

αλλα ενα ενα τα πραγματα, οπως ψυχαναγκαζεσαι να τελειοποιησεις το σκιλ σου στη μουσικη ετσι μπορεις να βαλεις στοχο να κανεις φιλους η να βρεις δουλεια. κανενας δεν ψηνεται να εχει υποχρεωσεις, αλλα μου φαινεται εφιαλτικο να εχω αποφυγει τις υποχρεωσεις με το τιμημα που πληρωνεις

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eσύ, και ένα μικρό ποσοστό αποτελείτε ένα ποσοστό ανθρώπων που βλέπετε out of the box στο συγκεκριμένο κομμάτι. Ο πουριτανισμός όμως είναι παγκόσμιο φαινόμενο και όσο απελευθερωμένος να αισθάνεται κάποιος, έχει προκαταλήψεις που του έχουν ριζωθεί.

 εννοώ το ότι οι περισσότερες νομίζουν ότι είναι το επίκεντρο και όλα γυρίζουν γύρο από αυτές 

 

Διαφωνώ. Τα πράγματα είναι μοιρασμένα. Όπως υπάρχουν άντρες που έχουν καβαλίσει το καλάμι, έτσι υπάρχουν και γυναίκες. Ο καθένας μας ξέρει ποιον ή ποια θα προσεγγίσει. 

 

update: Τωρα προσεξα οτι παιζεις και μουσικη. Ακομα ένα θετικο στοιχείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά περνάει ο τυπος κανει αυτό που γουσταρει δεν είναι δεσμευμένος και φυσικα εχει ολη τη ζωη μπροστα του να κυνηγησει ότι θέλει. B)

 

Μια φορά ενας τυπος μου λεει αντε τι θα γινει με σενα δεν θα παντρευτείς? του κανω γιατι θες να γινεις κουμπάρος?

καποιος μπορει να ηθελε να παντρευτει από τα 25  αυτό δεν σημαινει ότι εσυ εισαι αποτυχημένος ή ξερω γω παραγκωνισμένος μη το βλέπεις ετσι ο καθενας ζει όπως επιλέγει και δεν πεφτει λογος σε τριτους αλλα επειδή έχουμε αρκετους τριτους που είναι σουργελα κ΄΄αθονται και κουτσομπολευουν ολη την μέρα άλλο κοσμο και δεν κοιτάνε τα δικα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά περνάει ο τυπος κανει αυτό που γουσταρει δεν είναι δεσμευμένος και φυσικα εχει ολη τη ζωη μπροστα του να κυνηγησει ότι θέλει. B)

νταξει αν περναγε μια χαρα δε θα ειχε τοπικ "το χρονιο προβλημα μου" το οποιο εντοπιζει στην ελλειψη μιας γυναικας στη ζωη του ενω ο ιδιος δεν επιδιωκει με κανεναν τροπο επικοινωνια με οποιονδηποτε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά περνάει ο τυπος κανει αυτό που γουσταρει δεν είναι δεσμευμένος και φυσικα εχει ολη τη ζωη μπροστα του να κυνηγησει ότι θέλει. B)

 

Αν περνούσε μια χαρά δε θα ονόμαζε το τόπικ "Το χρόνιο πρόβλημά μου".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...